פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלות לגבי החיבור

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
nisimkd הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: יקנעם עילית
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 86
  ציטוט nisimkd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלות לגבי החיבור
    פורסם: 15/אפריל/2016 ב- 10:16
1. אנחנו נמצאים כמה ימים לפני הבחינה ועדיין יש פעמים שאני לא מצליח לעמוד בזמן החיבור או שלא מצליח להשאיר זמן להגהה, יש איזה כמה טיפים לשפר את זה?
2. אם יש לי כתב גדול יחסית זה עדיין נחשב לא טוב שאני מגיע לאיזור השורה ה50 בחיבור?

תודה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2016 ב- 02:27
1. לא לעשות הגהה.
2. לא הבנתי את השאלה. החיבור צריך להיות בין 25 ל-50 שורות, הם לא מתחשבים בגודל הכתב.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
nisimkd הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט nisimkd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2016 ב- 08:07
כן אבל בגדול אני זוכר שאמרו לי שמעבר ל40 זה כבר יותר מידי, אז מבחינתם שורה בכתב גדול נחשבת אותו דבר ועדיף לכתוב בכתב קטן?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2016 ב- 14:35
מי אמר שמעבר ל-40 זה יותר מידי??

הכל תלוי בתוכן, אם התוכן טוב האורך לא משנה.
בממוצע, בסביבות 40 זה יוצא טוב, אבל ברור שיש הבדלים כמו גודל פונט.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
nisimkd הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט nisimkd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2016 ב- 15:01
כנראה שלא אתם, זוכר שאמרו לי את זה פעם וחשבתי שזה היה בספרים שלכם אבל כנראה שזה בקורס שעשיתי, בכל מקרה בחיבור האחרון הקטנתי קצת את הכתב כי היו פעמים שהייתי קרוב לחרוג מ50. ולגבי ויתור על הגהה, יש פעמים שזה מה שאני עושה בלי ברירה, אבל התכוונתי לזה שיש פעמים שאת כתיבת החיבור אני מסיים ממש לקראת סיום זמן החיבור ובסוף החיבור נוצר לי מצב של לחץ בזמן כי אני מפחד שלא אספיק לסיים אותו, השאלה אם יש איזה טיפ לחסוך זמן בחיבור?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2016 ב- 18:09
לא ממש, פשוט לא להימרח ולא לבזבז זמן
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
nisimkd הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט nisimkd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2016 ב- 18:15
סבבה תודה.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.