פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מתחיל להתייאש מהקטע של האנגלית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
hakosemtal2016 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: מרכז
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 35
  ציטוט hakosemtal2016 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מתחיל להתייאש מהקטע של האנגלית
    פורסם: 18/אפריל/2016 ב- 18:53
חג שמח לאלעד וכל חברי הפורום,

אני לא מצליח באף סימולציה ובתרגול להגיע לציון טוב באנגלית וזה החלק שמוריד לי הכי הרבה ניקוד, אני רוצה להשיג ציון גבוהה מספיק כמו 720 ומעלה, לבנתיים אני לא נע בכיוון הזה

עכשיו לדעתך האם אני צריך להיות רגוע שחלק האנגלית הוא מה שדופק לי הרבה מהעסק? זה משהו שניתן לשיפור די מהר? איך אני אמור לשפר את האנגלית למועד הבא או לעוד כמה מועדים? בחלקים האחרים אני ממש טוב
לתחילת העמוד
Lazerx2 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: נהריה
מאמרים: 55
  ציטוט Lazerx2 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אפריל/2016 ב- 19:35
אנגלית קשה לשפר ברגע , אבל אפשרי ביותר , תתחיל לראות סדרות באנגלית,לקרוא מאמרים וכו
לתחילת העמוד
פסיכו. הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 760
  ציטוט פסיכו. ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אפריל/2016 ב- 19:39
לדעתי שינון אוצר מילים יביא לתוצאה המירבית..
לתחילת העמוד
מאלי הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 105
  ציטוט מאלי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אפריל/2016 ב- 19:52
לדעתי סדרות באנגלית לא ככ מועילות. מנסיון:)
הם מועילות אבל ממש בקטנה עדיף ללמוד מילים בזמן הזה!
לתחילת העמוד
שושנה ס הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: אלעד
מאמרים: 72
  ציטוט שושנה ס ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אפריל/2016 ב- 20:04
כן גם אני ממליצה ללמוד מילים כמה שיותר אוצר מילים והכי חשוב תירגול משפטים או קטעים שיש בהם את המילים החדשות שלמדת..

להתייאש זה לא פתרון גם אני לפני כמה ימים התייאשתי אבל לקחתי את עצמי בידיים,והנה ברוך ה'הגעתי לציון שאני חשבתי שלא אצליח להגיע אליו הכל נמצא לנו בכוח הרצון....
"יגעת ומצאת תאמין"...
לתחילת העמוד
hakosemtal2016 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 35
  ציטוט hakosemtal2016 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/אפריל/2016 ב- 21:39
תודה רבה חברים, אלעד אתה יכול להוסיף משהו?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2016 ב- 00:56
אוצר מילים וקריאת מאמרים (לא ספרים). כל השאר אתה יכול לעשות על הדרך אבל לא במקום. למשל, להחליף את הכתוביות בטלויזיה לאנגלית במקום לעברית.

ככל שאתה יותר חזק באנגלית כך אתה צריך להשקיע יותר בלימוד אוצר מילים ופחות בקריאה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.