פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מתלבט בין הערכות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אוראל זקן הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: ירושלים
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 46
  ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מתלבט בין הערכות
    פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 10:42
פרסמתי את השאלה באשכול הלא נכון אז אני אחזור עליה- למה אני צריך לקנות גם את הספרים גם את ערכת הוידאו וגם את הפסיכומטריקס? זה 1600 שח!! האם בוידאו יש חומר שחסר ב 14 ספרי לימוד עבי כרס??? לא יספיק לי לקנות את הספרים והוריד בחינם את המבחנים מהאתר?
לתחילת העמוד
עודד חיפה הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 834
  ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 10:52
אוראל שלום,

בפסיכומטרי, ובעיקר כשמדובר בלימוד עצמי, אין דבר כזה "יספיק לי", כמו שאין דבר כזה "צריך".

פסיכו מאפשרים מגוון רחב של ערכות, ומגוון רחב של אפשרויות למידה כדי שכל אחד יוכל להרכיב את החבילה המותאמת לצרכיו, יכולותיו, הזמן שיש לו להקדיש, דרכי הלמידה הנוחות לו וכו'.

הספרים מכסים את כלל החומר, ויש חפיפה בינם לבין שיעורי הוידאו בפן המקצועי. הסיבה בגינה מומלץ להיעזר בשיעורי הוידאו, היא שלרוב האנשים קל יותר ללמוד מתוך הסבר מילולי / ויזואלי, של מדריך, על מצגת עם אנימציות, מאשר מתוך ספר. אם אתה מאמין שאין לך צורך בכך - אף אחד לא הכריח אותך לרכוש גם את שיעורי הוידאו, וכנ"ל לגבי הפסיכומטריקס - שהוא כלי אנליזה ומעקב מעולה שישמש אותך הן בשלב לימוד החומר והן בשלב מרתון ההכנה למבחן.

לעניות דעתי, לאור עובדה שהמחיר שתשלם על החבילה המלאה מהווה בערך שליש מקורס הפסיכומטרי הזול ביותר, הסכום משתלם לחלוטין. אם אינך חושב כך, וזו זכותך המלאה, אתה רשאי לקנות כל הרכב מוצרים בו תחפוץ.

רק נקודה נוספת למחשבה - אינני מכיר אותך כלל, איני יודע מה הרקע הלימודי שלך, ואין לי שמץ לגבי הציון אליו אתה שואף. מה שאני כן יודע, בוודאות מוחלטת, שכדי להוציא את המיטב מעצמנו - יש צורך להשקיע דם, יזע ודמעות. המלצתי היא לא "לחפף" בתהליך ההכנה למבחן, כדי שלא תיאלץ לעבור את כל הסאגה הזו שוב.

המון בהצלחה, עודד.
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 11:41
תודה על התשובה.. אבל בכל זאת מה ההבדל בין הפסיכומטריקס למבחנים שניתן להוריד בחינם מהאתר? זה פשוט יותר תרגול נכון?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 11:48
הפסיכומטריקס הוא לא "מבחנים". זה אתר שמכיל בתוכו ארבע כלים עיקריים:

1. תוכנה ללימוד מילים בעברית ואנגלית.
2. מבחני הערכה ומדידה - שמאפשרים לעקוב אחר קצת ההתקדמות שלך וההבנה שלך בחומר שלמדת.
3 + 4. תוכנת ניהול זמנים וניתוח סימולציות שמאפשרת לנתח את המבחנים שעשית על מנת לבנות לך תוכנית פעולה אישית שתאפשר לך למקסם את ההצלחה שלך במבחן באמצעות ניתוח מעמיק של יכולותיך.
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 12:18
אז בהנחה שזה פתוח לשלושה חודשים ואני מתכנן ללמוד מעכשיו ולגשת בנובמבר- לקנות את הפסיכומטריקס באוגוסט? ואם אני קונה רק את הספרים ומודד את ההתקדמות דרך המבחנים שניתנים כאן בחינם זה יהיה אפקטיבי? האם יש לך ניסיון עם תלמידים שעבדו רקקקק עם הספרים של פסיכו והגיעו לציונים גבוהים?
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 12:31
1. חלק מהכלים בפסיכומטריקס רלוונטיים לכל אורך הלמידה (תוכנת המילים ומבחני ההערכה והמדידה) וחלק רק לתקופת הבחינה. אם רק לשלושה חודשים - אז כן, בסמוך לבחינה. תפתור את החוסר באמצעות למידת מילים מהמילון הכתוב ותצטרך להיות ממושמע ולעקוב אחר עצמך ללא מבחני ההערכה והמדידה.

2. חד משמעית כן. זה לא קל להגיע לציון גבוה, אבל אפשרי בהחלט. כל כלי נוסף - רק יקל עליך. שוב, כל מה שאני אומר פה בערבון מוגבל - כי איני מכיר אותך או את יכולתיך הבסיסיות.
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט אוראל זקן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 12:37
תודה רבה, אני חושב שאזמין רק את הספרים ועד אוגוסט אחליט אם נחוץ לי הפסיכומטריקס.. תודה על המענה המהיר והיעיל (:
לתחילת העמוד
נמר פסיכי הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: אלפי מנשה
מאמרים: 89
  ציטוט נמר פסיכי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 20:48
אני לא ממליץ על פסיכומטריקס אם לא התנסית בדבר כזה לפני, אני באופן חד משמעי מעדיף ספרים מאשר עבודה על ידי סימון בעכבר.
לתחילת העמוד
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו
צלמית

ציטוט עודד חיפה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/אפריל/2016 ב- 20:56
פורסם במקור ע"י נמר פסיכי

אני לא ממליץ על פסיכומטריקס אם לא התנסית בדבר כזה לפני, אני באופן חד משמעי מעדיף ספרים מאשר עבודה על ידי סימון בעכבר.

על מה אתה מדבר?
ואיך מתנסים במשהו בלי להתנסות בו לפני?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/אפריל/2016 ב- 00:16
נמר פסיכו,

אני מבין את מה שאתה אומר (אם אני מבין אותך נכון).

כאשר עושים מבחן על מחשב, היתרון הוא שהמחשב "יודע" כמה זמן היינו על כל שאלה ולתת לנו ניתוח מדויק של אחוזי הצלחה בכל נושא, וזה מאוד יכול לעזור לנו לתחקר ולהשתפר.
מצד שני, כשעושים מבחן על מחשב יש גם חסרונות - אי אפשר לצייר (למשל להעביר רדיוס במעגל), ובכלל, המבחן הוא על דפים אז עדיף לתרגל כמו שיהיה במבחן.

בדיוק בשביל זה פיתחנו מערכת מיוחדת של ניהול זמנים (שלא קיימת באף מכון, אגב).
במקום לעשות את המבחן ישירות על המחשב, אתם פותרים מבחן רגיל, על דפים, אבל את התשובות מסמנים במחשב במקום בגיליון התשובות. באופן הזה אתם גם מתרגלים בדיוק כמו שיהיה במבחן (על דפים), אך בסופו של דבר מקבלים גם ניתוח מדויק של אחוזי ההצלחה בנושאים השונים וגם גרף ניהול זמנים ויזואלי שעוזר לנו להבין איפה בזבזנו זמן ואיך לשפר לפעם הבאה:

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.