פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ייעוץ לקראת המשך הדרך

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
sharon26 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 253
  ציטוט sharon26 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ייעוץ לקראת המשך הדרך
    פורסם: 26/מאי/2016 ב- 18:38
היי אלעד,
טוב אז לאחר שקבלתי 580 בפסיכומטרי של אפריל ,אני מתלבטת כיצד להמשיך.דחיתי את הלימודים כבר בשנה ולא בא לי לדחות עוד שנה.רציתי ללמוד מדעי המחשב באוניברסיטה .ולאחר קבלת הציון,בדקתי והבנתי שאם אשפר היסטוריה ל5 יחידות ואקבל לפחות 95 בבגרות הקיץ הקרובה אוכל להתקבל למדעי המחשב בבר אילן.הבעיה שהציונים מתקבלים בתחילת ספטמבר וקיים מצב שלא אספיק להרשם לתחילת השנה הקרובה. מצד שני,אם אקבל ציון בהיסטוריה זה יספיק להתקבל לשנה הבאה ללימודים שאני באמת רוצה.
וכרגע אני יכולה להתקבל לאוניברסיטה העברית לתואר ראשון במתמטיקה עם חטיבה במדעי המחשב (לא דו חוגי,רק מספר קורסים שקשורים למדעי המחשב)ואם אקבל מעל 85 בסיום שנה א אוכל ישר לעבור לשנה ב למדעי המחשב.(אבל אני חושבת שהסיכוי לקבל ציון כול כך גבוה זה סיכוי לא גדול)מצד שני,אין ספק שזה כייף ללמוד במקום יוקרתי כול כך ונחשב.הנתונים שלי מספקים להתקבל גם לבר אילן למתמטיקה ומתמטיקה שימושית.
ובר אילן קרוב לבית ולא אצטרך לגור במעונות.
התלבטות היא:
האם לבחור בבר אילן מתמטיקה שימושית (גם כי קרוב לבית וגם כי היא שימושית-לפי מה שהבנתי היא מתאימה יותר לתעשייה או להייטק מאשר סתם מתמטיקה למחקר או הוראה)
או ללכת על העברית תואר חד חוגי במתמטיקה עם חטיבה במדעי המחשב באוניברסיטה יוקרתית ונחשבת למרות המרחק הגדול מהבית ולנסות לעבור לשנה ב במדעי המחשב.
או פשוט ללמוד להמשיך ללמוד היסטוריה.
מצטערת שזה ארוך ,
תודה מראש
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/מאי/2016 ב- 20:37
היי שרון,
אני חושב שהקרבה לבית מאוד חשובה כסטודנט במדינה שלנו. בדנמרק למשל, לא רק שהלימודים לא עולים כסף, הסטודנטים גם מקבלים משכורת מהמדינה על זה שהם לומדים... הנוחות הזו תאפשר לך להשקיע בלימודים הרבה יותר וזה תואר לא קל בכלל.

מעבר להיסטוריה (שלהסתמך על ציון 95 זה קצת מסוכן), לא הבנתי אם את רוצה לגשת שוב לפסיכומטרי או לא?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
d0zer הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

כתובת: לוד
מאמרים: 129
  ציטוט d0zer ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/מאי/2016 ב- 21:10
כדי להתקבל לבר אילן למדעי המחשב צריך 620 פסיכומטרי מינימום.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.