פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספרים בערכה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
anoni הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: חיפה
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 23
  ציטוט anoni ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ספרים בערכה
    פורסם: 20/יולי/2016 ב- 20:40
שלום,

נרשמתי לא מזמן לקורס שכולל את ערכת הספרים והסרטונים. נאמר לי כשנרשמתי שכל מה שאני צריכה לתוכנית לימוד עצמית של 120 יום נמצא שם. כרגע ראיתי שיש בתוכנית הזו תרגול בספר "מבוא לאנגלית". לא קיבתי את הספר הזה, האם הוא באמת אמור להיות כלול בערכה?

תודה רבה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יולי/2016 ב- 21:39
היי anoni,

זה תלוי מתי קנית את הספרים.
ספר יסודות אנגלית וספר פרקי בחינה לא היו חלק מהערכה עד לפני כשבועיים. לאחר מכן החלטנו להוסיף את יסודות אנגלית לערכה, וכרגע גם את פרקי בחינה, אך זו החלטה זמנית - אנחנו בודקים את זה ויכול להיות שאחד מהם או שניהם יורדו מהערכה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
DvirH הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: אלקנה
מאמרים: 15
  ציטוט DvirH ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/יולי/2016 ב- 00:25
אז, תקן אותי אם אני טועה, כדאי לי להזמין בקרוב כדי "להרוויח" את שני הספרים האלו?
לתחילת העמוד
anoni הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט anoni ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/יולי/2016 ב- 05:44
את הספר יסודות באנגלית דווקא יש לי אבל האם יש גם ספר שנקרא "מבוא לאנגלית"- נמצא ביום השלישי של תוכנית הלימוד העצמית תוך 120 יום.

תודה רבה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/יולי/2016 ב- 12:07
הספר הוא אנגלית (המילה הראשונה בשורה היא שם הספר), מבוא לאנגלית זה הפרק בתוך הספר
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
anoni הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט anoni ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/יולי/2016 ב- 18:15
הבנתי.. תודה רבה!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .140 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.