פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התכוננות תוך חודש

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
blackshark1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 14
  ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התכוננות תוך חודש
    פורסם: 28/יולי/2016 ב- 22:00
היי אז דבר הוביל לדבר והחיים הובילו אותי לפסיכומטרי.
וכן אני מתכוון למועד שהולך להיות בספטמבר.
אז בואו אני אסביר טיפה את המצב - אני ניגש בספטמבר ומתחיל ללמוד עכשיו.
יש ברשותי את כל הספרים של IQ. ואין לי הרבה כסף לבזבז על קורס. (אבל יש לי המון השקעה).
התחלתי לתרגל ושמתי לב שאני לא עומד כל כך בזמנים.
הסתכלתי על הקורסים פה וראיתי מקבץ ספרים, עכשיו השאלה היא אם הספרים כוללים טכניקות או רק תרגול?
או שאני בכלל סתם מייחס חשיבות גדולה מידי לטכניקה ואת הטכניקה אפשר לקלוט מהאינטרנט?

*אשמח לדעה כנה מצידכם.
תודה רבה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2016 ב- 01:21
תתחיל בלראות את סרטון 'חשיבה פסיכומטרית', תוכל למצוא אותו ביוטיוב.

הספרים כוללים גם טכניקות וגם תרגול, תלוי איזה ספרים.

ספר חובה הוא ספר חשיבה פסיכומטרית.
אם אתה מתכנן לקבל ציון גבוה אז גם ספר 700 מומלץ מאוד.
מעבר אליהם, זה תלוי בך כמה אתה רוצה להשקיע.
המחיר בהשוואה לקורס הוא שולי.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2016 ב- 12:10
ראשית, תודה רבה רבה לך.  אני אזמין.

ומה לגבי אוצר המילים באנגלית ובעברית? כיצד אני יכול להשלים את זה?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2016 ב- 13:38
מילון או אפליקציות מילים
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אוגוסט/2016 ב- 10:19
היי, עוד שאלה קטנה
ראיתי את התוכנית שלכם של ה84 ימים, איך אני יכול להתאים אותי לעצמה? מכיוון שיש ברשותי רק חודש.
האם לעקוב אחריה זה רעיון טוב בהתחשב בזמן?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אוגוסט/2016 ב- 18:20
במקרה שלך, התכנית בעיקר נותנת לך את סדר הלימוד - פשוט רוץ עליה מהר יותר.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אוגוסט/2016 ב- 20:29
היי אלעד קבלתי את הספר חשיבה פסיכומטרית ואת הספר "700".
עכשיו אין לי שום ידע קודם בטריקים לקראת הפסיכומטרי מלבד ידע די בקיא של 5 יחידות במתמטיקה אבל כפי שכבר הסברת והבנתי הפסיכומטרי הוא שונה לגמרי.
אז קבלתי את הספר חשיבה פסיכומטרית והוא ישר פונה לתרגילים, חשבתי שיהיה הסבר על הטריקים וכיצד להשתמש בהם.
(וכן ראיתי את הסרטון "חשיבה פסיכומטרית). אז כעת אני בא לפנות לשאלות ולא יודע איפה להתחיל אפילו.
תוכל לעזור לי או להפנות אותי למקומות הנכונים? אני בא לשאלות ולא יודע כיצד לפתור אותם.
תודה רבה.
דא, יש לי את כל הספרי HIGH Q לתרגול אך גם הם לא מכילים כלל הסברים. בנוסף בדקתי באתר וההסברים לא מסבירים כיצד להשתמש בטריקים המיועדים לספר.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אוגוסט/2016 ב- 21:04
היי כריש,

לצערי פספסת את מפגש הפסיכומטרי שהיה לפני שבוע וחצי ובו העברתי את שיעור חשיבה פסיכומטרית עם כל ההסברים שאתה מחפש.

זה דף שמרכז את הסיכום של המפגש - מתי משתמשים בכל שיטה, אבל קצת קשה להבין אותו אם לא היית השיעור:   

עקרונות חשיבה פסיכומטרית

בכל מקרה, ספציפית בספר חשיבה פסיכומטרית אתה לא צריך לחשוב מתי להשתמש כי כל השאלות מסודרות בפרקים לפי סוג השיטה - הצבת תשובות, הצבת מספר נח, הצבת מספר במקום נעלם וכו'.
הכותרת של כל פרק אומרת לך מראש באיזו שיטה להשתמש. אם לא הצלחת בשאלה מסוימת אתה יכול ללמוד מתוך התשובות המלאות שמראות שם גם דרך פסיכומטרית וגם דרך חישובית.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט blackshark1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אוגוסט/2016 ב- 21:48
היי,
אני יודע שהספר מחולק לתחומים אך זה עדיין לא עוזר לי כל כך.
אז יש לי כמה שאלות -
1. אפשרי שאף שיטה\טריק לא יעבוד על השאלה ופשוט צריך לחשב בדרך הרגילה? איך אני יודע שזה המקרה?
2. חסרים לי הרבה חלקים במוח, לדוגמא בשיעור של החשיבה הפסיכומטרית אמרת "כשמחלקים הרדיוס תמיד מתבטל" זה משהו שאכן עוזר על מנת להפיל תשובה אך מאיפה אני יכול להשיג את המידע הזה?
3. אין לי שום ידע לגבי הטריקים או לגבי שיטות מלבד לספר "חשיבה פסיכומטרית"
מאיפה אני יכול ללמוד? איך היית ממליץ ללמוד לחלק הכמותי? האם ישר לגשת לטריקים? האם להתחיל לתרגל תרגילים פשוטים?
מצטער שאני ככה מפציץ בשאלות פשוט הקטע הכמותי הכניס אותי קצת לבלבול.
לתחילת העמוד
טליהטליה הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: צפון
מאמרים: 1042
  ציטוט טליהטליה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אוגוסט/2016 ב- 22:30
תשובה לשאלה 2
http://psycho.co.il/forum/forum_posts.asp?TID=11459&PN=1
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אוגוסט/2016 ב- 22:44
1. כן, חשיבה פסיכומטרית עוזרת לפתור 80-90% מהשאלות במבחן אבל כמעט תמיד יהיו כמה שצריך לחשב.
2. זה מקרה נדיר מאוד, בקורסים אנחנו אפילו לא מלמדים את זה, ואני מתלבט אם להמשיך בכלל לגעת בנושא הספציפי הזה או לא מכיוון שזה נדיר בבחינה. בכל מקרה, הנה למדת את זה משיעור חשיבה פסיכומטרית...
3. אלה השיטות או ה"טריקים" היחידים שאתה צריך למבחן. כל השאר זה היגיון או חישוב מתמטי. המקרה שלך הוא לא מקרה רגיל - אתה רוצה ללמוד למבחן בחודש אחד. במצב כזה אי אפשר ללמוד הכל וצריך לעשות וויתורים. חלק מהוויתורים האלה הם לוותר על "שיטות" שונות שיש פה ושם ורלוונטיות רק לתת-סוג של שאלה מסוג מסוים, ולהתמקד ב"שיטות העל" שרלוונטיות כמעט לכל השאלות בבחינה.

כל השאלות בבחינה נפתרות באופן מתמטי.
תוסיף לידע המתמטי שלך את השיטות של חשיבה פסיכומטרית ואתה אמור להיות סגור לבחינה.
אם כשתעשה סימולציות תראה שיש לך חורים מסוימים אז תשלים את הפער באופן נקודתי.
ללמוד מהתחלה את כל החומר למבחן זה לא ישים בזמן שיש לך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.