פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

ספרים

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
liat11 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 7
  ציטוט liat11 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: ספרים
    פורסם: 13/אפריל/2007 ב- 23:46
    אני לומדת מהספרי קידום של 2006 ורציתי לדעת אם יש איזה שהוא שינוי בחומר מ2006 ל2007 בספרים האלו?
ליאת
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אפריל/2007 ב- 13:01

כן. שינוי משמעותי מאוד.

שינו את הכריכה  Wink
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
liat11 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט liat11 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אפריל/2007 ב- 15:31
חחחחחחחחחחח
ליאת
לתחילת העמוד
דנדוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 89
  ציטוט דנדוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2007 ב- 21:52
זה ממש לא נכון!
לי יש תספרים של קידום של 2006 מאחותי וספרים של 2007 מהקורס שאני עושה עכשיו ויש מלא שינויים-כמובן שלא ברמה דרסטית של להוציא ספר חדש לגמרי כי אין צורך בכך אבל יש מלא שינויים..
ואני לא חושבת שזה בסדר שאתם אומרים סתם בלי לבדוק..
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2007 ב- 22:54
זה לא ממש בלי לבדוק...

לדעתי הסתמכו על כך שמ2005-2006 לא היה שינוי...ואם אני לא טועה גם מ2002 לא היה עד כדי כך...חוץ מהכריכה כמובן =] (ואז זה ראיתי בעיניים שלי...לפחות לפי מה שבדקתי)

שמעתי באמת שהם עושים איזה שינוי בעיקר באנגלית בזמן האחרון...לאדע כמה זה תופס לגבי ההוצאה הנוכחית...

אבל אם אתם עושים לבד...רק שתדעו בכל מקרה שהשאלות בקידום פי כמה וכמה יותר קשות מהרגיל...הם הכי לא הערכה שאפשר לקחת...

Hag-(o) <3-E

אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
דנדוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט דנדוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 01:02
אז אני יגיב בתור תלמידת תיכון..שיש לי תספרים של 2006 ושל 2007 כי זה הקורס שאני עושה עכשיו ויש בהם שינוי כמעט בכל נושא-אל תשכח שלא תמיד יש מה לשנות ולכן אין טעם..בכל אופן בגלל שהיו לי תספרים של 2006 ישר עניין אותי לדעת אם באמת יש שינויים בספרים ובדקתי ויש שינווים והם אפילו רבים..מה שאמרת לגבי האנגלית-הכל בהתאם להערכות שהם עושים-מי שבקידום יודע בדיוק איך ולמה משנים פרק כזה או אחר אבל זה לא הנושא כרגע..
בנוסף לזה-זה שהערכה קשה יותר זה לא אומר שזה לא טוב-אם תגיע למבחן ומבחינתך הכל יהיה קל כי התרגילים שהתנסית בהם בבית היו יותר קשים-אז הרי זה משובח והמטרה היא שהמבחן יהיה לך קל כדי שתוכל לפתור אותו בהכי פחות זמן ויתר יעילות!!!
חוצמזה,בקשר לספרים של קידום-אחרי שקראתי תהודעה שלך בדקתי ואתה כל כך כל כך טועה-הספרים האלה מלמדים מהכי בסיס שיש-יש שם פרק שלם שעוסק במהו שבר??מה יותר בסיסי מזה!

אני אומנם לא אובייקטיבית בעינך כי אני תלמידת קידום-אבל אני יכולה להגיד באופו מוחלט שהספרים הם טובים כי הם מיועדים לכל אחד-תתפלא יש אנשים שלא יודעים מהו שבר..ואחרי רפרוף בספרים אני יכולה להגיד שגם בנאדם שלא למד אף פעם אחוזים ידע לפתור שאלות כאלה לאחר לימוד בספר..

ולסיום-אל תשמיץ את קידום כי אתה למדת מערכה או מקורס אחר והיית מרוצה ממנו-אם זה כך תשבח את הקורס שהיית בו מבלי לקטול אחרים כי אתה לא יודע מה לאחרים יש..

ולליטל-
אני חושבת שהספרים של קידום מצויינים ואני בטוחה שיש עוד ערכות מצויינות.אבל חשוב לזכור שערכה יכולה להיות מצויינת..אבל את זו שצריכה להצטיין פה..אז הכל תלוי בך-תשקיעי תלמדי תעמיקי תתרגלי כמה שיותר,ואל תעברי לפרק אחר אם את לא בטוחה שאת הפרק שסיימת את פותרת בקלות ובעיניים עצומות.
אל תשכחי שכל למידה תלויה אומנם גם בטיב המורה אבל 98 אחוז ממנה היא הלמידה של התלמיד..אם בחרת בקידום אני יכולה להגיד לך שאין לך מה לדאוג-אני לא יודעת לגבי אחרים כי לאראיתי אותם..
העיקר שתשקיעי-כי לא משנה מה..את זו שניגשת למבחן לא קידום או כל ערכה אחרת..

תלמדי עד שגם אם יעירו אותך בשלוש בלילה תפתרי תתרגילים בלי בעיה

מקוה שהיתי לעזר:)

לתחילת העמוד
דנדוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט דנדוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 01:03
אה סליחה-בתור תלמידת קידום-מה נסגר איתי חחח אולי השעה?:)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 03:11
אז ככה:
מה שאת רואה כשינוי אינו בהכרח שינוי.  מה שאני הבנתי משאלתך, זה האם זה משנה אם תלמדי מספרים של 2006 או של 2007.
הבחינה לא השתנתה מ-2006 ל-2007 ולכן לא משנה באיזו ערכה תשתמשי ללימוד.
העובדה שיש במהדורות שונות שאלות שונות, לא אמר שהמהדורה הקודמת פחות טובה.  בכל שנה משנים את הספרים, לעיתים יותר לעיתים פחות.  אם (לפי דנדוש) יש המון שינויים משמעותיים, זה אומר שמהדורת 2006, וכל המהדורות שלפניה, היו כל כך לא מעודכנות במשך שנים (כי הבחינה לא השתנתה כמעט כלל בשנה האחרונה).  אבל בפועל זה לא כך - ספרי הלימוד תמיד הכילו את החומר הדרוש לבחינה. אולם כאשר מישהו לומד מספרי לימוד ללא הכוונה, הוא לא יודע במה לשים דגש. ספרי הלימוד מכילים את כל ההסברים לכל השאלות, אולם חלקן לא ממש מופיע בבחינה, ובקורס המדריכים יודעים על מה לשים יותר דגש, לפי המגמות האחרונות.

מה שקרה בקידום זה שינוי של הקורס שלהם, שהפך טוב יותר, אגב, וזה המקום לפרגן להם על השינויים האחרונים (מאז שהכסף נכנס מקפלן...).  שינוי זה הביא כנראה גם לשינוי במהדורה החדשה.

הכוונה בתגובה היא שאין שום סיבה לקנות מהדורה חדשה יותר. היא פשוט נעשתה בהומור Smile.   גם זו משנת 2000 טובה לבחינה (וגם לפני זה). 
השינויים בבחינה הם מינוריים, ונפרסים על גבי שנים רבות.  העיקר זה לתרגל כמה שיותר, כי גם אם שאלה כזו או אחרת היא שונה, צורת החשיבה היא מה שחשוב, והיא מתורגלת בכל שאלה שתפתרו, ולא משנה מאיזה ספר.

נערך ע"י psycho - 17/אפריל/2007 ב- 03:20
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 03:25
לגבי ה"השמצה" של הספרים של קידום על ידי חגי -
חגי כתב את דעתו - זו לא השמצה.. הוא גם ציין סיבה מדוע לא כדאי ללמוד מהערכה של קידום (מכיוון שהשאלות שם קשות מרמת הבחינה), ועם זה אי אפשר להתווכח.  העובדה שיש שם הסבר מהו שבר לא משנה דבר.  רמת השאלות בספרי קידום היא מהקשות שיש, והרבה מעל רמת הבחינה.
חגי חושב שלא כדאי ללמו דממנה, מישהו אחר יכול לחשוב שכן. תלוי בכם.
המלצה שלי באופן אישי - תלמדו מספרים ברמת הבחינה - לא קשים יותר ולא קלים יותר.

קשה באימונים קל בקרב זו סיסמה נחמדה, אבל אינה מניבה תוצאות בפסיכומטרי.

אז זה לא סוד שאת הספרים של קידום אני לא ממש אוהב, אבל אני שוב אחזור על העובדה שהקורס שלהם מאוד השתפר, וכך גם ה"פול" של המדריכים שלהם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
liat11 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט liat11 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 03:42
תודה על העצות:)

אממ.. אז מה אתם אומרים? אם אני לומדת מהספרים של קידום 2006 יש סיכוי שאני מוציאה יותר מ700?   

אני לומדת בלי קורס...ואני כבר דיי קרובה לסיים את כל החומר בספר. ככה שעכשיו לקנות ספר חדש או משו זה כלכך נוראי. גם חברה שלי נתנה לי את הספרים האלה אז זה בחינם:)
ליאת
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 12:00
קודם כל הקדמה: כל מה שאני אומר זה לדעתי בלבד...נא לא לסקול אותי אם אני לא חושב כמו אנשים אחרים בפורום.
אני עשיתי קידום תיכון ואני יודע מה הולך בקורס הזה פחות או יותר (ההבדל בינו לבין אישי לא רלוונטי בעניין הזה).
אין לי מטרה להשמיץ שום קורס. יש לי מטרה שליאת תהיה הכי מוכנה למבחן, ומפני שהיא ביקשה עצות בקשר לספרים, אמרתי לה את דעתי.
לא אמרתי שההסברים של קידום לא טובים. אמרתי שלדעתי אין שם מספיק תרגילים, והתרגול לדעתי לא מספיק טוב ומכוון לרמת הבחינה ומאפיינה.

אם את עכשיו מסיימת תקני עוד ערכה...(המלצה אישית: יואל גבע) ויש גם את התרגולים באתר.
תחרשי עליהם עד 3 שבועות-חודש לפני ככה באינטנסיביות ואז להתחיל בסימולציות.

בגלל שאת לומדת דרך קידום אני די חושש למצב האנגלית מפני שלפי דעתי (ועוד רבים וטובים ממני) גם התרגול וגם המילון שלהם בריצפה. התרגולים הכי קשים שיש (לא קרוב אפילו לרמת הבחינה...נראה לי הם התבלבלו עם GMAT =]), והמילון הכי לא קולע וקצר שראיתי (ראיתי את קידום, גבע קצת מלחמן).
אני מדגיש את זה כי מן הסתם את רוצה פטור מהקורסים באנגלית אפילו בלי קשר לציון הפסיכומטרי עצמו שאת צריכה ולכן שווה להשקיע....תגידי לי כמה טעויות בערך יש לך שם שאני אוכל פחות או יותר לדעת איפה את עומדת ולתת את דעתי.
בלי קשר לרמה שלך באנגלית (אלא אם כן את שולטת לגמרי באנגלית) ולערכה הבאה שאת הולכת לקנות (או שלא) - תנסי להשיג ת'מילון של יואל גבע...הוא מדויק לאללה (לפי הפסיכו האחרו שעשיתי. 2 משפטים לא ידעתי מה לסמן מתוך 3 פרקים של אנגלית וגם שמה הייתה לי אלמינציה אחת של מילה שכן ידעתי וזה היה פרק אחד הקשים לפי מה שראיתי ושמעתי התגובות שלאחר המבחן והוא גם היה פיילוט ב"ה =]).

חירשי והצליחי =]

Hag-(o) <3-E 

אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
דנדוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט דנדוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 12:35

אז אני יגיב ויאמר שאחותי עשתה קידום ולמדה מהמילון של קידום דווקא הוציאה אחלה ציון(720)..

אני לא יודעת למה אתם נגד קידום..אני חושבת שבספרים שלהם יש רמה בינונית ושאלות קשות..השאלות הקשות הן לא חלק עיקרי בספרים האלה..

בכל אופן ליאת-אני מציעה לך שאם סיימת ערכת לימוד אחת-לחרוש עליה ולהבין אותה מכל הצדדים-אין טעם להשקיע עוד כסף בעוד ערכה שלבסופו של דבר מלמדת אותך אותו דבר-כי בסהכ כל ערכה מלמדת את אותו החומר שצריך לפסיכומטרי..

לכן לדעתי תחרשי על הערכה שיש לך-מהמילונים ועד לפרטים הקטנים-תנסי לא רק ללמוד בע"פ אלא גם להבין כי זה הכי חשוב זו בחינה של הבנה ולא של שינון החומר..

תעברי תרגיל תרגיל תנסי לבדוק בתשושבות אולי יש דרכים הרבה יותר קצרות לפתור תשאלות..

תעשי לך דף עם טכיקות שאת לא ממש מכירה ויכולות לעזור לך לפתור תשאלות בזמן קצר יותר..

זה החלק הכי חשוב בלימוד-שאחרי שהפנמת את החומר הבסיסי את צריכה לדעת להשתמש בו בכמה שיותר דרכים כדי לחסוך זמן..

אז לפי דעתי-אין צורך בעוד ערכה-יש לך את אתר פסיכו שלפי דעתי נחשב כעוד ערכה-ובאמת חבל על הכסף..כי בסופו של יום כולם מלמדים אותו דבר..אם עשית תערכה של קידום והצלחת בה הרי זה משובח..תתרגלי פה באתר ופתנימי את מה שלמדת:)

וה700-תלוי רק בך וברמת ההשקעה וההפמנה שלך עם החומר..ככל שתשקיעי יותר-תוציאי יותר תהיי רגועה יותר:)

לתחילת העמוד
liat11 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט liat11 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 13:43
הסכלתי על מחירים של הספרים המשומשים של יואל גבע, שזה בערך 400-500 שקל! זה כמו עוד בחינה...אני באמת שמעתי שהספרים של יואל גבע טובים יותר, למרות שאני מכירה הרבה אנשים שקיבלו בקידום ציון מעל 700,
ואני חורשת, איזה 5 שעות ביום, ויש ימים שאפילו 8, אז כמובן שאני לא הכי זוכרת את מה שלמדתי ממש בהתחלה, אבל עם ריפרוף קטן אני אוכל להיזכר.
לגביי האנגלית שלי, האנגלית היא הדבר הפחות חזק שיש לי, כלומר בחלק הכמותי אני ממש טובה וגם במילולי, ובאנגלית ככה ככה ואם החלק של האנגלית לא הכי טוב בקידום, זה בעייתי.
מה שכן, מישי שאני מכירה עשתה ביואל גבע (קיבלה 685) אז אולי עדיין נישארו לה הספרים...אני אבדוק!
ותודה רבה לכם!

ליאת
לתחילת העמוד
דנדוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט דנדוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 13:59
אין על מה:)
אני באמת לא חושבת שיש טעם לקנות עוד ערכה..זה סתם יבלבל אותך..
אם החלטת לא לעשות קרוס אין טעם להשקיע כסף כמו שיכולת להוציא על הקורס..
תלמדי פה באתר ומהערכה שיש לך..

בהצלחה:)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 18:00
ליאת
אני רוצה להעיר דבר אחד לגבי צורת החשיבה שלך.
אין קשר בין הספרים של מכון זה או אחר לציון שמקבלים.  זה גם לא ממש משנה איזה קורס עושים.
הציון אליו את יכולה להגיע תלוי ב-95% בך.  ברקע שלך, ביכולות החשיבה שלך ובהשקעה.
אני מכיר תלמידים מכל המכונים שקבלו מעל 700, וגם מכל המכונים שקבלו 400.  כנ"ל לגבי לומדים לבד.

כמו שכתבתי קודם, הכי חשוב זה לתרגל כמה שיותר, ולא כל כך חשוב מהיכן.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
urielklar הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 15
  ציטוט urielklar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2007 ב- 19:30
פורסם במקור ע"י psycho

ליאת
אני רוצה להעיר דבר אחד לגבי צורת החשיבה שלך.

אין קשר בין הספרים של מכון זה או אחר לציון שמקבלים.  זה גם לא ממש משנה איזה קורס עושים.

הציון אליו את יכולה להגיע תלוי ב-95% בך.  ברקע שלך, ביכולות החשיבה שלך ובהשקעה.

אני מכיר תלמידים מכל המכונים שקבלו מעל 700, וגם מכל המכונים שקבלו 400.  כנ"ל לגבי לומדים לבד.

כמו שכתבתי קודם, הכי חשוב זה לתרגל כמה שיותר, ולא כל כך חשוב מהיכן.

סוף סוף מישהו באמת מדבר לעניין! אם אתה לומד במכון מסוים או מספר מסוים זה לא מבטיח 700 ולא שום דבר אחר. אם בן אדם חכם אז הוא יוציא ציון טוב. אם הוא לא. אז שום קורס לא יעזור לא...אויל רק קצת

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.