פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מועד יולי!!!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אתי כ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 29
  ציטוט אתי כ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מועד יולי!!!
    פורסם: 19/אפריל/2007 ב- 00:07
שלום,
אני עושה פסיכומטרי מועד יולי, פעם שנייה, לפני כשנה עשיתי עם קורס של יואל גבע.
אני לומדת בערך לפי הלו"ז שפירסמתם באתר.
כלומר עברתי כל כל המבואות של הנושאים ועכשיו אני פותרת תרגילים
כל מי שאני מדברת איתו לגבי הפסיכו אומר שצריך ללמוד לפחות 5 שעות ביום מה יש לעשות 5 שעות?????

ובהגיון יש לי בעיה, ממש לא הולך לי עם כל ההצרנות!
זה מסובך מידי.. מה עושים?
לתחילת העמוד
דנדוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 89
  ציטוט דנדוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/אפריל/2007 ב- 00:30

קודם כל-להירגע להירגע להירגע-יש זמן לא להילחץ!!!אם בזמן הזה רק תילחצי יותר ויותר מכמות החומר-את רק תפסידי זמן יקר יותר של הבנה וחבל-זמן=הבנה=הפנמה=יותר שאלות=פחות זמן=יותר נקודות..

אז אחרי שנרגענו:)
כנראה ש5 שעות זה מלא זמן-ככה זה נשמע לפחות-אבל מי שמתרגל-ועוד לפי זמנים יודע שבחצי שעה אפשר להרוג 25 שאלות וכבר בלי לשים לב כמעט עברה חצי שעה..אז לתרגל מכל מקום שיש לך-במיוחד מהספרי קורס שלך-לחרווש על כל סוגי התרגילים לעבור על כל פיפס קטן שהמדריך אמר-וכמובן יש לך מלא תרגילים באתר..
בנוסף-אוצר מילים-לי אישית לוקח שעה מינימום לקלוט 1\3 מהאוצר מילים ברמה בינוית ככה שלגנוב עוד שעתיים את עושה בלי בעיה..גם בעברית וגם באנגלית..
מה עוד-לקרוא באנגלית-זה משפר את הקריאה שלך

אז עכשיו-לפי דעתי צריך יותר מ6 שעות..אין לך מה לעשות ב5 שעות-כנראה שהלוז שלך בנוי היטב אבל החומר תירגול שבו מועט:)
5 שעות זה בקטנה!

לגבי ההצרנות-היתי עוזרת לך אם היתי יודעת מה זה אבל אני צעירה עדיין..
מה שכן-יש פה הסברים באתר וכל מה שלא מובן לך-תשאלי בפורום המתאים-יעזרו לך בכיף:)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/אפריל/2007 ב- 01:48

היי אתי

זה לא נכון שצריך ללמוד 5 שעות ביום, כמו שזה לא נכון שצריך רק שעה, ולא 10 שעות.
זה משתנה בין אדם לאדם.  לאחד תספיק שעה ביום ולאחר גם 5 לא יספיקו.

אני מסכים עם דנדוש - אם אין לך מה לעשות 5 שעות, אז את לא מתרגלת מספיק.  את צריכה להשיג עוד ספרי לימוד על מנת לתרגל יותר.  יותר תרגול - יותר ציון

נערך ע"י psycho - 19/אפריל/2007 ב- 01:56
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/אפריל/2007 ב- 01:56
לגבי היגיון - שולה, עזבי הכל!

אל תלמדי הצרנות.  נסי לפתור את השאלות בהיגיון נטו.
אל תבזבזי על זה יותר מידי זמן, גם ככה ברוב הפרקים יש רק שאלה אחת כזו מתוך 30

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אפריל/2007 ב- 00:42
כמה קיבלת בראשון וכמה את צריכה בחוג שאת רוצה להתקבל אליו?

בקשר ל5 שעות ביום...גם לי אמרו את זה...ורוב הימים שלמדתי - לא למדתי 5 שעות
מאידך גם למדתי יותר זמן, אז יכול להיות שהם צודקים.

העניין הוא - שאת צריכה לעבוד לפי לו"ז...יש לך כמות תרגול מסוימת בנושא מסוים שאותו את צריכה לסיים עד זמן מסוים לפי הלו"ז - אז סיימי אותה

ואם למדת ביואל גבע...יש להם מספיק ספרים =] תעשי בכל נושא ת'תרגול מהאתר ומגבע ותצופפי ת'לו"ז שלך ככה שהוא יגיע ל5 שעות...מקס' ישאר לך יותר זמן אח"כ לתרגול נוסף אם תרגישי צורך בכך, ליותר סימולציות, למנוחה והכנה נפשית וכו'.

בהצלחה!

Hag-(o) <3-E
אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
אתי כ הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 29
  ציטוט אתי כ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אפריל/2007 ב- 12:05
בקודם קיבלתי 036 ואני רוצה 086
קניתי עכשיו ספר של קידום 7002 ואני רוצה לדעת אך לחלק אותו לפי זמנים..
כמה לעשות כל פעם ואם למשל להתחיל נושא ולסיים בו את כל התרגילים או לחלק גם את זה?
לתחילת העמוד
Hagai007 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 255
  ציטוט Hagai007 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אפריל/2007 ב- 13:23

יש את החלוקה של האתר - שמן הסתם המדריכים שכתבו אותה יודעים על מה הם מדברים

אני מציע שבחזרות שאת עושה תעשי מקבץ גדול של תרגילים בפעם הראשונה (נגיד אני אישית בתור מקבץ ראשון עשיתי את כל התרגול של קידום - גם מהעבה וגם מהש"ב).
אחרי זה תעשי סבב שני של הנושאים שהיו לך יותר קשים ושל אלו שאת רוצה לשפר
ואז סיבוב שלישי על אותה מתכונת וכו'
חשוב בכ"ז לתרגל מדיי פעם תרגילים גם מנושאים קלים בסיבובים המתקדמים ככה בקטנה יותר כדי לא לאבד את החוש לזה.
בשלבים המתקדמים של הלימוד חשוב גם ממש "לשבת" על כל טעות ולראות מה גרם לה ואיך להמנע ממנה במשך התרגול (וכנ"ל לעשות ככה גם בסימולציות). מומלץ גם למדוד זמנים למקבצי תרגילים (של 4-5 לדוג') בתרגולים הללו (המתקדמים כמובן).

בכל מקרה, הכי חשוב זה לעמוד בלו"ז שאת קובעת לעצמך - שלא יבוא מקרה שבו את באה לזמן המרתון ולא סיימת ת'תרגול.

סדר הסבבים שהייתי מציע לך זה סבב ראשון מהספר העבה, סבב שני מהספר ש"ב (במקרה שלך, גם סבב השני את עושה 95% מהתרגול ולא רק נושאים קשים כי לא היה מספיק תרגול סבב הראשון)
ובסבב השלישי תעשי מהאתר.

בהצלחה!

Hag-(o) <3-E 

אני אני אני...אני אומר לך...בא...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .105 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.