פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אמי"ר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 410
  ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אמי"ר
    פורסם: 20/אפריל/2007 ב- 14:35
היי פסיכו מה נשמע?התעגעגתי
אז קודם כל רציתי להגיד לכם תודה על העזרה פה,אמנם לא שאלתי שאלות רק צפיתי מהשאלות של האנשים כאן והחומר באנגלית שמוסבר מאוד יפה כאן באתר וזה עזר לי מאוד.

היום היה לי מבחן אמיר,ולהפתעתי היה לא קשה כל כך,השלמות משפטים היו קשים אבל שני החלקים האחרונים היו מצויינים עבורי והכי מפתיע היה הבנת הנקרא ובדיוק אותו קטע היה לי לפני שנה בפסיכומטרי.

לפני שנה קיבלתי 75 בחלק של האנגלית בפסיכומטרי מקווה לשיפור הציון באמיר:)
ואתם תרמתם גם את תרומתכם עם התשובות שלכם כאן לאנשים כל הכבוד..
להתראות בינתיים
עדי
עדידי
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אפריל/2007 ב- 14:44
היי עדי

מה שלומך?

כמה שאלוצת היו לך באמי"ר?  27?
וכמה פרקים? 2 או 3 ?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 410
  ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אפריל/2007 ב- 19:34
היו לי שלושה פרקים ועוד פרק קטן של השלמת משפטים ואני חושבת שהיו קצת יותר מ-27 שאלות,אבל כן היה מבחן די קצר ויצאתי משם אחרי שעה אחרי גם כשהיה לי הארכת זמן(טעיתי..עשיתי אמיר"ם ולא אמיר אבל בכללי אמרו לי שזה אותו דבר רק אני עונה על השאלות במחשב)

אההה הייתה שם מילה שלא הבנתי אותה, poor until הבנתי שזו מילת זמן אבל לא הבנתי מה משמעותה.
הכי אירוני היה שבהשלמת משפטים היה חסר לי אוצר מילים אבל בשכתוב משפטים בפרק השני הבנתי את המשפטים ולא היה חסר לי אוצר מילים..רק חבל ששמו לי עוד פעם את החלק של השלמת משפטים שאיתו לא כל כל הסתדרתי אבל לא נורא..יש לי הרגשה די טובה הפעם:)
עדידי
לתחילת העמוד
tom100 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 3
  ציטוט tom100 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/אפריל/2007 ב- 00:44
פסיכו מה קורה?
אני יודע שזה קצת מאוחר מידי......אבל אם אתה רואה את זה...אני ניגשתי לבחינת אמי"ר והיו 3 פרקים 2 עם  29 שאלות ואחד עם 27 שבאופן יחסי לאחרים היה ברמה גבוהה יותר...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.