פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מדריך

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
duvarinott הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 136
  ציטוט duvarinott ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מדריך
    פורסם: 08/מאי/2007 ב- 13:31

אהלן!
עשיתי פסיכו במועד פברואר אחרי שלמדתי לבד (בעזרת האתר הנפלא הזה...) וקיבלתי ציון סבבה
לגמרי.
חשבתי לנסות להתקבל לעבודה כמדריך פסיכומטרי באחד המכונים, והייתי רוצה לדעת יותר פרטים.
באיזה מכון הכי כדאי לעבוד?
למי צריך לפנות (פניתי בטלפון לחלק מהמכונים ואף אחד לא חזר אלי)?
מה השכר?
איזה הכשרה צריך?
מקבלים כסף על תקופת ההכשרה?
הייתי רוצה להכנס לעניינים כבר בקיץ כי אני מתחיל ללמוד בשנה הבאה והייתי רוצה לעבוד במהלך הלימודים, איך מזרזים את העניינים?

בקיצור, אני אשמח לכל הטיפים שתוכל לתת לי בענין הזה.
תודה!

נערך ע"י duvarinott - 08/מאי/2007 ב- 13:34
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/מאי/2007 ב- 13:37
הדרכת פסיכומטרי -

1) הפניה הראשונה צריכה להיות שליחת קורות חיים בפקס למכונים השונים.
אין טעם לפנות בטלפון (אלא אם אתם מדריכים ותיקים ממכון אחר) - אם יחזרו אליכם, רק יגידו לכם לשלוח קורות חיים.
2) אל תצפו לתשובה מכולם.  במכונים עוברים על קורות החיים, ויוצרים קשר עם מי שרלוונטי.  לא כל המכונים מחזירים תשובה למי שאינו רלוונטי.
3) באיזה מכון כדאי?  - שאלה מעט קשה (שיכולה לסבך את פסיכו עם הרבה חברים...).
נתחיל מהמכונים שאין טעם לשלוח אליהם:  קידום ויואל גבע אינם מעסיקים מדריכים חדשים, רק מדריכים שלימדו כבר במכונים אחרים. 
המכונים אליהם אתם יכולים לשלוח הם:  אנקורי, לחמן, איזי ווי ותיכון תל אביב (לא בהכרח בסדר הזה)
יש מכונים נוספים, קטנים יותר.  בדרך כלל במכונים אלה לא מעסיקים מדריכים חדשים, אבל אפשר לנסות.
4) הכשרה - את ההכשרה כל מכון עושה לעצמו.  בדרך כלל ההכשרה נמשכת כחודשיים.  תשלום על תקופת ההכשרה משתנה. בחלק מהמקומות אין תשלום (אולי למעט על נסיעות) - קצת עוברים על החוק...
5) כסף - מדריך פסיכומטרי מתחיל בשכר של כ-40 שקלים לשעה במשך השנה הראשונה. (זה יכול להתשנות מעט, אך זה הממוצע).  מדריכים ותיקים יותר (3-5 שנים) יכולים להגיע עד 80 שקלים ולעיתים גם 100 שקלים לשעה, תלוי במדריך (השכר נקבע בין השאר על פי משובי התלמידים ומקצועיות המדריך).  מדריכים ותיקים מאוד יכולים להגיע למשכורות גבוהות בצורה ניכרת, אך כאן כבר מדובר על עבודה במשרה מלאה או כמעט מלאה, ורק בודדים מגיעים לזה.
6) מתי יש הכשרות? - בעיקרון אין תאריכים קבועים ממש, זה משתנה בהתאם לצורך של המכון.  לרוב ההכשרות מצבצעות פעם בשנה (ולא באותו זמן בכל המקומות), כך שאם פספסתם במכון מסוים, לא מומלץ לחכות להכשרה הבאה.
7) תנאים מוקדמים - ציון 720 ומעלה (במקרה קיצוני אפשר גם פחות, אבל לא פחות מ-700)

בהצלחה

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אמיתי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט אמיתי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/דצמבר/2007 ב- 11:43
יש לי ציון מספיק להדרכה אבל אין לי הרבה נסיון בהדרכות כלשהן.
אני חושב שיש לי כישרון להדריך אף שלא יצא לי להוציא אותו אל הפועל.
עד כמה הנסיון המוקדם בהדרכה (בתחומים אחרים) קריטי?
תודה
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/דצמבר/2007 ב- 12:06
הניסיון הוא קריטי בשבילך, על מנת שתוכל לעבור את המיונים.
זה אינו תנאי חובה.
אם במיונים תראה שאתה יודע לעמוד מול אנשים, לניסיון הקודם בהדרכה אין חשיבות
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
עוד אחד הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט עוד אחד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 18:06
שלום, יש לי ציון טוב מאוד בפסיכומטרי ואני רוצה להיות מדריך פסיכומטרי.
אני טס ביוני וחוזר לארץ בספטמבר ואני רוצה לדעת אם זה ריאלי לארגן את העניינים עם אחד המכונים כבר עכשיו כדי שמיד כשאנחת אוכל להתחיל להיכנס לעניינים.
אני אוכל להתחיל מאמצע ספטמבר או תחילת אוקטובר.
איך הכי כדאי לי לפעול? האם יש אופציה לעשות את ההכשרה לפני הטיסה ולהתחיל ללמד איך שאני חוזר?
מתי כדאי לי ליצור קשר עם המכונים?
תודה
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ישראל זה הבית..
מאמרים: 268
  ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 18:25
מה??????????????????? באמת הם יכולים להגיע ל100 ש"ח לשעה ???...........................אז לשם הולך כל הכסף של התלמידים המסכנים (חחחחחחחחחחחחח ואני הייתי ביניהם) אז psycho ופסיכו למה אתם לא הולכים להדריך??? או שאתם כבר מדריכים........ מה באמת אתם עושים אם אפשר לשאול ???
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 547
  ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 18:40
הם מדריכים ממה שהבנתי.
אבל הם בטח לא יגלו לנו איפה..............
אח, הסודיות....
זה לא נגמר עד שזה נגמר. עכשיו תחכו לציונים.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 21:28

פסיכו ו- psycho היקרים שלכם מלמדים פסיכומטרי כבר למעלה מ-10 שנים...

ונטע, אני מתפלא עלייך...

מה אנחנו עושים? יש לנו את קורס הפסיכומטרי עם הכי הרבה תלמידים בארץ - psycho.co.il ! ! !

אז איך ישאר לנו זמן לדברים אחרים ?

נערך ע"י psycho - 08/אפריל/2008 ב- 21:32
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 21:31
ולגבי ההדרכה:
100 שקלים זה שכר קיצוני, של המדריכים הבאמת טובים, וגם זה רק לאחר כמה שנים טובות.
בתחילת הדרך זה 35-40 שקלים, וככה מתגלגלים עד 60 בערך, ובהמשך אולי 70-80.

כמובן, שמי שבוחר את הדרכת הפסיכומטרי כמקצוע (והמכון בוחר אותו כמדריך), יכול להגיע לסכומים כפולים ויותר מזה...
אבל זה כבר ממש רחוק לכם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 21:33
ולגבי הכסף של התלמידים - האמינו לי - הוא לא הולך למדריכים.

חשבון פשוט - 40 תלמידים כפול 5000 שקלים (זה אחרי שהורדנו מע"מ וספרי לימוד) = 200,000 שקלים.
150 שעות כפול 100 שקלים -->  15,000 שקלים (קחו אפילו 20,000)

לא, לא למדריכים הכסף הולך...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 21:40

איך הגעתם להקמת האתר?

יוזמה אישית שלכם? יוזמה של המכון שאתם מדריכים בו? מישהו הקים אותו ובקש מכם רק לפקח פה בפורום וכו'?
הרי אין באמת מכון כזה psycho Geek 
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 21:52

ובנוסף לשאלה של סיון באמת לא יוצא לכם שום סכום כסף הרי בכל זאת אתם ישראלים וישראלים לא פראיירים חחחחחחח (לא שאני אומרת שאתם פראירים ההפך זה אתר מבורך ...)אבל נראה שאתם משקיעים פה באתר המון זמן וכסף...אני שואלת סתם מתוך סקרנות בכל זאת המבחן עוד שבוע זה שבירת דיסטנס...(גם גוגל הוא אתר תמים ונחמד שמגלגל מיליארדים בשנהWink)סתתתתתתתתםםם תודה על הכל...(איזה מגעילה אני )

לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 22:15

ראשית, פסיכו הוא לא יוזמה של אף מכון ואין אף גוף שעומד מאחוריו !

האתר הוא אובייקטיבי לחלוטין, ושומר על אובייקטיביות, ואתם יכולים לראות את זה בפורום.
אין לנו בעיה להמליץ על ספרים של מכון כזה או אחר, בהתאם למה שאנחנו חושבים, או להפנות לקורס כלשהו אם אנחנו חושבים שהוא מתאים יותר לגולש מסוים, אך אין העדפה לאף מכון.

ולגבי ההיסטוריה של פסיכו -
אז ככה,
יום אחד פסיכו מתקשר אלי ואומר לי - כנס לאינטרנט.
פתאום אני רואה את משחק המילים (זה שאתם משחקים בו) באינטרנט.
אמרתי - מגניב, נגיד לתלמידים שיכנסו לשחק.

ואז אמרנו, אם כבר יש משחק מילים, למה שלא נוסיף קצת תרגול?
ואם כבר יש תרגול, למה שלא נוסיף הסברים, ושיטות, וטריקים, ופורום, ומבחנים, ופתרונות לאוגדן, ו... ו... ו...

ככה קם האתר - התחיל ממשחק מילים פשוט, וטלאי על טלאי הוספנו כל פעם משהו.

וכן, אנחנו ישראלים, אבל מזן קצת אחר.
שנינו עובדים, לשנינו יש משכורת, ואת פסיכו אנחנו מתפעלים בזמן החופשי 
(שאין הרבה ממנו - שימו לב לשעות של התשובות בפורום Smile)
ובשנתיים האחרונות פסיכו הפך להיות הבייבי שלנו.

כמעט לכל אחד יש תחביב שהוא משקיע בו זמן וכסף - חלק בונים טיסנים באלפי דולרים, וחלק כותבים שאלות פסיכומטריות...

לגבי גוגל - גם לנו האתר נראה חביב, חשבנו לקנות אותו, אבל כרגע המו"מ מושהה בגלל פסח.

כמו שציינתם, אנחנו משקיעים הרבה זמן וגם כסף באתר, ויש עוד הרבה דברם שהיינו רוצים להוסיף ולפתח, אך עדיין אין תקציב.  אנחנו מתחילים לשלב עכשיו באתר גם אינדקס לימודים (כמו ששמתם לב), מתוך כוונה שמי שנעזר בפסיכו יעשה בו גם את הברורים לגבי לימודים, ומשם יכנס קצת כסף לאתר, שכמובן ינותב להמשך פיתוח חומר ומערכות לימוד.

הרעיון הוא שהאתר ישאר חינם עבור הגולשים, והגולשים (שזה אתם), "ישלמו" בכך שהם נמצאים באתר, מה שמאפשר להכניס מעט פרסומות.

אז זהו - ככה פסיכו התחיל, וכמו שהבנתם, אין כוונה להפוך אותו לגוגל.
מה שייכנס, אם ייכנס, יופנה להמשך פיתוח כדי לשפר את האתר עוד יותר, ולהמשיך לתת אלטרנטיבה לקורסים.

נערך ע"י psycho - 08/אפריל/2008 ב- 22:19
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 22:19
אשריכם.
רק שלא יבוא יום וכל תלמידי הפסיכומטרי ישתמשו רק באתר שלכם ואז תאבדו את העבודה בתור מדריכים במכון LOL
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 23:04
באהבה
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 23:22

EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.