פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכו ובויד ..דרושה עזרה יקיריי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
מוחמד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 37
  ציטוט מוחמד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פסיכו ובויד ..דרושה עזרה יקיריי
    פורסם: 10/יוני/2007 ב- 11:50
נשאר לי עוד כחודש ללמוד מילים,עכשיו הייקיו נתנו לי ת'סיסמה לאתר ללמוד מילים דרך הברינוואש??אז מה המינון ללמידת המילים דרך האתר שלהם כדי להגיע לקורס מוכן ולא אצטרך ללמוד מילים.??
לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

מאמרים: 319
  ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/יוני/2007 ב- 12:52
תראה מבחינת מינון,זאת שאלה די אינדיבידואלית...יש כאלה שיש להם אוצר מילים עשיר, כך ש 85-99.99% מהמילים שמצויינות במילון- כבר ידועות להם. לעומת זאת, יש את אלה ש 50-70% מהמילים שמצויינות במילון חושבים כי - הן לקוחות מהשפה הסינית.

אם היקף אוצר המילים שלך רחב, סביר להניח כי לא ייקח לך הרבה זמן להשלים את החסר ובנוסף, זה מקנה לך יתרון להמשיך ולשנן מדי לילה מילים חדשות ממילון אחר - יתרון חשוב.

מבחינת תהליך וזמן הלמידה...זה גם תלוי בך מבחינת:
הדרך/ים בהן את נוקט על מנת לשנן מילים חדשות(כרטיסיות,חזרות,אוצר מילים וכ"ו).
אני ממליץ לך לקחת את הזמן בשבועיים הקרובים ולהסתגל הן מבחינה נפשית,רוחנית,שכלית למצב החדש, כך שתוכל לבחון את עצמך, באופן פרטני, ולמצוא את הדרך הכי האופטימלית עבורך בכל נושא הלמידה של הבחינה הפסיכומטרית.

בכל סוף יום תמיד תעשה בדק בית בנוגע ליתרונות חסרונות שאתה מגלה על עצמך.
לבסוף, תחשוב על מקצה שיפורים על מנת לייעל את עצמך.

לדעתי תתחיל עם הכרטיסיות והמילון של גבע, סיימת ללמוד אות מהספר - תבצע חזרה מהאתר. נתקלת במילה חדשה-> הוסף לכרטיסיה.
רוב המילים של המכונים חופפות כך שזה לא כל כך משנה.

נערך ע"י Boyd99 - 10/יוני/2007 ב- 12:53
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
מוחמד הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 37
  ציטוט מוחמד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/יוני/2007 ב- 12:57

ת'אמת אני לא בעל אצר מילים רחב בכלל,אני התחלתי מאפס ,מתמטיקה חזרתי על כל ה"הסרת חלודה"בברינוואש נשארו לי ללמוד איזה 1300 באנגלית ו 1700 בעברית ,יש לי את המילון של גבע עם כרטיסיות ריקות...מהשבוע  הזה כאילו אני חשבתי לעצמי להתחיל ללמוד שעה בריינוואש באנגלית ושעה בעברית..בקיצור לא יודע איך לחלק ת'זמן,ואני עדיין לא יודע במה אני חלש במה אני חזק..

לתחילת העמוד
Boyd99 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מהנדס פ.ט.ל

מאמרים: 319
  ציטוט Boyd99 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/יוני/2007 ב- 13:33
בוא תנסה משהו אחר...נניח ואתה מתחיל לשנן את האות א מהמילון של גבע.
נניח יש כ 20 עמודים לעלעל בהם לצורך השינון.
בוא נציב כמטרה שתלמד היום כ-10 עמודים(או כל מספר אחר שתחליט).

את הזמנים - אתה תקבע בעצמך, לא משנה אם תחלק את הלמידה ל- 10 דקות של שינון מילים בכל שעה עגולה. או, תשב על התחת למשל שעתיים/שלוש ברציפות לסיים את המשימה. מה שחשוב שבסוף יום תיישם ותעמוד במטרות שהצבת לעצמך.

אני ממליץ לך, לעלעל בספר קודם ובעזרת טוש זוהר - לסמן את המילים הקשות או הבעייתיות. אח"כ: להוסיף לכרטיסיות-> לחבר משפטים שיבאר את המילים הקשות->בסוף היום - חזרות מהכרטיסיות ומהאתר.

נערך ע"י Boyd99 - 10/יוני/2007 ב- 13:34
גם אני פסיכו-פת!!!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.