פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אני שוקלת לעזוב את הפסיכומטרי. .

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
oriyan1990 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 8
  ציטוט oriyan1990 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אני שוקלת לעזוב את הפסיכומטרי. .
    פורסם: 05/אוגוסט/2007 ב- 12:42
ואני רוצה לשמוע חוות דעת מכם.. סיימתי יא' השנה.. והתחלתי פסיכומטרי בחופש הגדול האחרון שלי בגלל שאני רוצה לעשות עתודה.. קשה לי עם זה כי יש הרבה מה ללמוד ואני בחופש וקשה לי לתת מעצמי הרבה שעות של למידה.. עוברים הרבה ימים שאני לא נוגעת בחומר בכלל.. ואני יודעת שאני צריכה את זה כי לא הולך לי הכי טוב.. במבחן פתיחה קיבלתי 350 משהו כזה.. והשבוע יש לי מעקב התקדמות ראשון ואני לא בטוחה שעליתי יותר מדי.. יש לי בעיה רצינית עם האנגלית שכל כך קשה לי ועם הזמנים שאני לא מספיקה בהם הרבה כי אני נלחצת מהר.. אני מרגישה שאני לא מספיק בשלה לזה.. שאני צריכה קצת חופש נפשי כי מהבגרות האחרונה שלי התחלתי פסיכומטרי ובגלל הצורך בחופש יצרתי הרבה פערים שקשה לי להדביק אותם וקשה לי לתת מוב קדימה וללמוד הרבה.. נרשמתי כבר לקורס שהתחלתי בתחילת חודש שביעי וגם נרשמתי לבחינה עצמה של סמטמבר וכאילו שברור לי מאליו שאני לא אצליח לסיים את החומר עד אז וכאילו שאני אגש לשם רק לראות איך זה [וידוע לי שאני לא אקבל ציון טוב למרות שאני די נחשבת למצטיינת בלימודים בבית ספר ותמיד הייתי מעל כולם ופתאום עכשיו זה מייאש כל כך..] אז אני לא רוצה לבזבז לי את החופש ולוותר על כל כך הרבה דברים שהחברות שלי עושות בשביל לנסות ללמוד הרבה [מה שאני לא מצליחה] ובסוף לגשת שוב בשנה הבאה ולעבור את זה שוב.. מה אתם מציעים לי לעשות?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אוגוסט/2007 ב- 17:07
למרות שאני מניח שרוב חברי הפורום ינסו לעודד אותך, אני דווקא הייתי שוקל לא להמשיך.
לאור מה שאת מתארת, המבחן הזה גורם לך סבל רב.
מאחר שאת לא לפני לימודים, אלא עדיין לא התגייסת אפילו, לדעתי אין מה ללכת ראש בראש עם הקורס והמבחן.  יהיה לך הרבה יותר קל אחרי צבא לגשת לבחינה אחרי הצבא.
זה גם שונה כאשר את חייבת לעשות משהו.
כשתדעי שאת חייבת להיבחן בכדי להתחיל ללמוד, המוטיבציה תהיה אחרת, וגם סף היאוש ישתנה.
כרגע מאוד קל לך להתייאש ולהחליטו לעזוב (ואני לא אומר שזה רע), מכיוון שהמטרה כלל לא נראית באופק. זה לא משהו שאת  ח י י ב ת  לעשות עכשיו.

לסיכום, לדעתי את לא צריכה לפחד להפסיק, ולא להרגיש שאת מוותרת.  אולי זה פשוט לא מתאים עכשיו, וזה בסדר.  גם אני לא עשיתי את הפסיכומטרי בתיכון...
ודרך אגב, רוב מי שעושה בתיכון, עושה שוב אחר כך כי לא הוציא מעצמו את המקסימום - אז למה?

בכל מקרה, מה שתחליטי, אנחנו איתך.  אם תחליטי להישאר - נעזור לך כמה שרק אפשר.

בהצלחה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
oriyan1990 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 8
  ציטוט oriyan1990 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אוגוסט/2007 ב- 19:00
פסיכו תודה רבה.. זה נשמע יותר מעודד מקריאות העידוד המוכרות.. אני באמת צריכה להרגע..אני חושבת שאני אעשה מחר את מעקב ההתקדמות ולפי הציון שלו אני אחליט אם להמשיך או להפסיק..
 תודה רבה על העזרה.. Embarrassed

לתחילת העמוד
davitan הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 1
  ציטוט davitan ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/ספטמבר/2007 ב- 18:52
תמשיכי גמני בדיוק באותו מצב אבל כבר שילמת אז מה תפסידי..?? תעשי לפחות תעברי חוויה חח =]
לתחילת העמוד
lizy הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 19
  ציטוט lizy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/ספטמבר/2007 ב- 00:12
 גם אני בדיוק במצב כזה.. אני על סף ייאוש ממש ..
אבל אני מנסה להוציא לפחות את המקסימום של עכשיו .
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.