פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אשמח לקבל מכם פסיכים מנוסים עצות להתחלה על רגל ימי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
desertnigger הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 83
  ציטוט desertnigger ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אשמח לקבל מכם פסיכים מנוסים עצות להתחלה על רגל ימי
    פורסם: 14/ספטמבר/2007 ב- 18:39
ימין
בכל סימולציה שאני עושה קורה שבפרק הראשון שלי יש הרבה יותר שגיאות מהממוצע ומהשני והלאה אני כנראה נכנס לקצב ומסתדר
אשמח לקבל עצות של כאלו מנוסים ויודעים על מה אני מדבר מה עזר לכם.. אפילו אם זה הדבר הכי טיפשי בעולם כל דבר יעזור! Star
לתחילת העמוד
liri24 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 31
  ציטוט liri24 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/ספטמבר/2007 ב- 18:45
הי...גם לי זה קרה בפסיכו הקודם...ובכמה סימולציות והמורה שלי אז הציע לי "להתחמם" לפני שמתחילים מבחן. מה זאת אומרת? לקחת פרק כמותי שכבר פתרת באחד המבחנים וממש לעבור על הפתרון בע"פ של כמה תרגילים (לא קשים מדי) כדי להכינס לעניינים. מניסיון, זה עוזר ומרגיע, אבל חשוב שאלו יהיו תרגילים שכבר פתרת כדי לא להילחץ מזה.... בהצלחה
בהצלחה לכולנו!!!
לתחילת העמוד
desertnigger הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 83
  ציטוט desertnigger ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/ספטמבר/2007 ב- 13:04
מענין יכול להיות  טוב השאלה איפה הגבול בין חימום  למאמץ ועייפות של המוח.. היית אומרת שחזרה על פרק אחד בכמותי זה חימום טוב או הגזמה?

נערך ע"י desertnigger - 15/ספטמבר/2007 ב- 13:04
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ספטמבר/2007 ב- 00:11
זה חימום שעוזר לפרק הראשון ודופק את האחרון... 9 פרקים זה ארוך לדעתי...

מה שאולי ירגע אותך זה שבבחינה האמיתית הבוחנת תשעמם אותך למוות למשך איזה רבע שעות עם כל מיני הוראות שטותיות מה שיוריד טיפה מהלחץ

אם עדיין לא עוזר תשקול לקחת רסקיו, זה עוזר להרגע.

בהצלחה!!!

StarStarStar
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
liri24 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 31
  ציטוט liri24 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ספטמבר/2007 ב- 23:02
לא התכוונתי לתפור פרק שלם...רק לעבור בראש על כמה שאלות לפני ...לי זה עוזר
בהצלחה לכולנו!!!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.