פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מכון הכנה- סמארט

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
לוסי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט לוסי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מכון הכנה- סמארט
    פורסם: 08/דצמבר/2007 ב- 22:06
מישהו שמע על סמארט כמכון הכנה לפסיכומטרי?
אני מתלבטת בינו לבין היי קיו..
תודה Embarrassed
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/דצמבר/2007 ב- 00:40

אני לא אמליץ על מכון ןזה או אחר, אבל לפחות את את חותמת הכשירות לסמארט.

אמנם זהו בית ספר חדש, אך הרשה לי להבטיח לך שמי שעומד מאחוריו הם אנשים ומדריכים ותיקים בתחום הפסיכומטרי בארץ.

לעיתים כאשר מדובר בבית ספר חדש או קטן זה בא לידי ביטוי ברמת הקורסים. בסמארט אין זה כך.
יש שם מדריכים עם ניסיון, חומר לימוד מקיף ותוכנות לימוד מילים וניתוח סימולציות שלא נופלות ואף עולות על מה שיש בחלק מקורסים האחרים.

שוב, חשוב לי להדגיש שאני לא ממליץ על סמארט אל מול היי קיו.
אם לבחור בסמארט, בהיי קיו או בכל בית ספר אחר אשאיר לך, בהתאם לבירורים שתעשה והמלצות שתקבל, אבל לפחות את החשש הטבעי שיש כאשר מדובר בבית ספר חדש אני יכול להפיג.

בהצלחה בהמשך הבירורים.

psycho

StarStarStar

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
לוסי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט לוסי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/דצמבר/2007 ב- 11:45
הבעיה עם היי קיו, היא שרוב החומר שלהם מובנה על למידה במחשב, כמו כן גם ש"ב והסימולציות שהם
נותנים במהלך הקורס, ומי שמתקשה עם עבודה ממושכת מול מחשב, או שהמחשב ממוקם במקום מרכזי בבית ולא
בחדר אישי, לא יכול להתרכז ב 100%..

לתחילת העמוד
פסיכולוג הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 412
  ציטוט פסיכולוג ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/דצמבר/2007 ב- 01:30

זה נשמע מפתה גם יש להם דיל שאתה קובע ציון ועד שלא תגיע אליו מצידם אלף קורסים

לתחילת העמוד
פופו הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 4
  ציטוט פופו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/ינואר/2008 ב- 23:37
היי שלום אני עשיתי קורס בסמארט.קורס למועד אוקטובר 07 המחיר אכן זול.אך לצערי הייתי מאוכזבת מרמת הקורס.החומר מועבר בצורה מונוטונית לא שונה מאייקיו!שגם שם עשיתי קורס.(כן כן עשיתי 2 פסיכומטריים)
הלכתי אחרי הנחה שקיבלתי מהשירות לאומי ולא ממש ידעתי לקראת מה אני הולכת.
הבעיה היא שמעבירים את החומר ומי שמבין מבין.אין תירגולים בשני המכונים.זאת אכן בעיה.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.