פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לדחות את הקורס?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ליאור הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט ליאור ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לדחות את הקורס?
    פורסם: 02/ינואר/2008 ב- 15:53
שלום לכולם,
יש לי התלבטות די קשה, אני נמצא שלושה שבועות לפני תחילת הקורס למועד אפריל ואני יודע 64% מאוצר המילים בעברית, 20% מאוצר המילים באנגלית ולא התחלתי לעבוד על הסרת חלודה במתמטיקה. אני הבנתי שכדאי להגיע לקורס עם ידיעת אוצר המילים בעברית, אנגלית ואחרי הסרת חלודה. לא נראה לי שבשלושה שבועות אני אספיק את הכל. חוץ מזה הבעיה העיקרית שלי היא באנגלית (אוצר מילים ירוד) וחשבתי אולי כדי לדחות את הקורס למועד יולי ובינתיים לגמור את אוצר המילים בעברית/אנגלית+הסרת חלודה ועד הקורס יהיה לי זמן לקרוא ספרים באנגלית וכו'... אם זה משנה אני צריך לקבל בפסיכו מעל 660.

כדי לדחות?? Ouch
לתחילת העמוד
Lena214436930 הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט Lena214436930 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ינואר/2008 ב- 17:01
האמת תלוי מאוד אם אתה רוצה עוד שנה הבאה להתחיל כבר ללמוד במוסד אקדמי או שיש לך זמן....אם אתה רוצה כבר שנה הבאה להתחיל ללמוד אז ברור שהמועד האחרון שלך זה אפריל כי הקורסים בפתחים בינואר עד מועד מסוים ...ביולי ספק וישאר מקום ...אם יש לך עוד זמן אז כנראה עדיף ביולי ומקסימום תשפר במועד דצמבר ...בכל אופן עדיף המוקדם מאשר על המאוחר ...בהצלה לנה
לתחילת העמוד
ליאור הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט ליאור ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/ינואר/2008 ב- 21:59
אני מתכנן ללמוד ב2009 ולא השנה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 03/ינואר/2008 ב- 21:54
את המילים אפשר ללמוד גם תוך כדי הקורס ולא חייבים לסיים הכל לפני.
מעבר לכך - אין דבר כזה - לסיים ללמוד את המילים...
אתה מתכוון שאתה יודע 64% מהמילים שמופיעות במילון ממנו אתה לומד. להזכירך, יש עוד איזה 100,000 מילים באבן שושן - בהצלחה...

אתה במצב הרבה יותר טוב מהרבה אנשים אחרים לפני קורס. הרוב לא מתחילים כלל ללמוד לפני הקורס (וזו טעות מרה).

לגבי הקורס - אני לא רואה שום סיבה לדחות אותו.
תמיד תוכל לדחות את המחבן אם תראה שאתה לא מגיע לציון שדרוש לך בסימולציות, ואת זה אפשר לעשות גם שבועיים לפני, שבוע לפני ואפילו ביום של הבחינה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.