פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

צריך עצה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 309
  ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: צריך עצה
    פורסם: 08/ינואר/2008 ב- 12:24
המצב שלי לא טוב. למדתי את החומר וכבר חזרתי על כל נושא איזה פעמים(בגלל ששכחתי אותו כל פעם). עכשיו עוד חודש הבחינה. באנגלית אני בכלל לא נוגע האנגלית שלי גרועהה ושאני אומר גרועה אני מתכוון ל 5 תשובות נכונות מתוך 27 חלקם גם מניחושים. התחלתי לפתור סימולציות בשאר הנושאים והמצב לא ממש יותר טוב מהאנגלית. אני מגיע לתרגילים ואני רואה שאני לא יודע איך לפתור אותם.
לתחילת העמוד
פסיכולוג הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 412
  ציטוט פסיכולוג ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/ינואר/2008 ב- 22:53

אז תדחה ..אם לדעתך העניין נטוע בכך שחוסר תרגול תדחה תקח את הזמן תלמד מילים תשפר את האנגלית באופן יומיומי מעבר לכך אין מה לעשות ...לאף אחד מאיתנו אין את הבחינה

לתחילת העמוד
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2008 ב- 00:01
כן אבל בגלל שאני כל פעם דוחה ודוחה דחיתי כבר את זה של דצמבר וההוא שלפניו בגלל שאמרתי: טוב מחר נלמד" והנה הגעתי למצב שאני חוש לפני הבחינה והמצב לא טוב.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2008 ב- 02:32
אתה לומד לבד או בקורס?  כי נראה שמה שחסר לך זה מסגרת ומשמעת עצמית.  לגשת לבחינה במצב הזה אין טעם.
אתה צריך להחליט אם הפסיכומטרי חשוב לך או לא.  הפסיכומטרי אמור לנבא הצלחה באקדמיה (טוב, בשנה א'...).  צר לי לומר לך, אבל בלי להכיר אותך יותר מידי, במקרה שלך הוא מנבא מצויין.  אתה חושב שבהמשך לא תצטרך ללמוד?  אי אפשר להצליח בלי ללמוד, בלי לשבת על התחת, ואף אחד באוניברסיטה לא יכריח אותך לעשות את זה.  כרגע נראה שאתה פשוט לא מתייחס לזה ברצינות הראויה, לא מבין את החשיבות של המבחן, ואולי לא ממש רוצה לעשות אותו.
אף אחד לא באמת רוצה לעשות את הבחינה הזו, אבל ברגעש מחליטים שהולכים על זה, אז הוכלים על זה - בלי תירוצים!
קח את עצמך בידיים, תפוס חבר תלמדו ביחד.  הרבה יותר קל ללמוד עם עוד מישהו - מכריחים אחד את השני לשבת וללמוד.

אה, יש גם אופציה נוספת.
דחה את הבחינה עכשיו, דחה גם את הלימוד למועד הבא ותשאיר אותו לחודש האחרון, ובעוד 3 חודשים תשאיר כאן בפורום הודעה דומה לזו שהשארת עכשיו...
מבין את העניין? 
תחליט שאתה לוקח את זה ברצינות, ואל תוותר לעשצך, אחרת אתה תגרור את זה חודשים, ובסוף לא תעשה עם זה כלום.

ואחרי שתחליט שאתה מתחיל ללמוד כמו שצריך - אנחנו כאן נעזור לך כמה שרק נוכל.
קדימה, הִיט דֶה בּוּקְס!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2008 ב- 11:44
למדתי בקורס תיכון אבל בגלל שעשיתי "שכונה" בקורס לא ניגשתי.
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2008 ב- 22:46
בקצב הזה תוכל בעתיד לא רק לעשות שכונה, אלא ממש לבנות שכונה.
אין בעיה ללמוד, אבל זה חייב להגיע מתוך החלטה שלך עם עצמך שזה מה שאתה רוצה.

למה אתה בכלל עושה פסיכומטרי עכשיו?
המצב שלך לא בדיוק מכוון לעתודה.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
solari0 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט solari0 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/ינואר/2008 ב- 23:19
סתם. אני לפני גיוס והתכנון היה עד הגיוס לעשות פסיכומטרי עד הגיוס ומועד אפריל אני כבר לא אוכל לעשות כי אני כבר אהיה בצבא. 
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/ינואר/2008 ב- 11:29
אז נראה לי שחוסר המוטיבציה שלך ללמוד נובע מזה שאין שום סיבה בעולם שתעשה עכשיו פסיכומטרי...
אתה נבחן בשביל הכייף?  סתם אוהב לענות את עצמך?  עזוב את זה, לך לצבא, שמור על הבונקר, וכשתשתחרר אתה תיכנס לזה בגישה אחרת לגמרי כי ממש תצטרך את זה בכדי להמשיך עם החיים.
כרגע זה סתם תקוע לך, ובגלל זה אתה לא לומד.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.