פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פסיכים-חשוב

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Argentina
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 219
  ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2006 ב- 23:17
אה יש לך מפע"ם???????את יודעת שזה מבחן מכוון-כאילו אם את עושה את הטעויות שלך על שאלות ראשונות בפרק יורדות לך יותר נקודות!!! תתרכזי עדידי.....וכן אחלה של הקלה רק אני נותנת לך טיפ
למה לפתור פסיכומטרי אם אפשר להצרין אותו
לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 410
  ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2006 ב- 23:24
תודה קארןאבל את זה לא אמרו לי במרכז הארצי...אמרו לי שיש לי יותר שאלות מוסוות (שלא נותנים עליהן נקודות בכלל,שאלות פיילוט) והניקוד הוא לא כמו שאמרת אלא שעל כל שאלה אני מקבלת נקודה ואל תשובה שגויה לא מקבלת כלום כמו שאת עושה..לפני שנה היה את שיטת הניקוד שאת אמרת עכשיו אבל הפעם היא שונה.תודה בכל אופן:)
עדידי
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2006 ב- 23:27
הא אוקיי פשוט יש איתי בכתה ילד שקיבל מפע"ם-והמדריך שלי אמר לו שאוי ואבוי לו אם הוא יעשה טעויות בשאלות הראשונות שזה מוריד לו הרבה נקודות.......בכל אופן הדבר הכי טוב במבחן הזה-הוא שמי שמקבל את הציון שלך לאן שלא תלכי-לא יודע שזה מפע"ם!!!!!!!!אסור להגיד להם אז ששששש זה סוד
לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/יוני/2006 ב- 23:50
כן ידוע לי,אבל נקווה לטוב.הלוואי ציון גבוה סוף סוף יותר מ-385 הקודם.
לילה טוב קארן
עדידי
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/יוני/2006 ב- 00:09
בפעם הקודמת גם עשית מפע"ם???? איפה עושים את זה??? איפה את גרה בכלל חח אני חיפאית
לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/יוני/2006 ב- 12:43
חיפאית שכמותך בואי להרצליה...נעשה חיים:)
כן גם בפעם הקודמת עשיתי מפעם אבל המדריך שלנו לא עשה לנו סימולציות ממוחשבות כמו שתהיה בבחינה האמיתית שלנו וכך כל הכיתה שלנו לא עבר את ה-400.
צריך להתרגל לתכנה,לראות איפה ה-4 דקות נמצאות כדי שלא תעבור לנו השאלה לשאלה הבאה,פשוט הכנה גרועה הייתה לנו וגם מדריך על הפנים שבסופו של דבר התלוננו עליו..מלמד במכון פסיכומטרי לליקויי למידה והוא בעצמו מסתבך עם השאלות,תאמיני לי פסיכו יותר טוב ממנו:)
אני עושה את הבחינה באוניברסיטת תא..לפני שנה עשיתי אותה באחת וחצי בצהריים,הפעם יותר טוב בשמונה וחצי להתחיל אותה ולסיים אותה באחת וחצי:)
עדידי
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/יוני/2006 ב- 21:27
וואלהההה.....קודם כל מאחלת לך בהצלחה....אני בטוחה שאחרי שעברת אותה פעם אחת את כבר יותר מוכנה לזה....
מה יושבים איתך עוד אנשים??או שאת לבד מול מחשב? יש לך דפי טיוטה???
לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/יוני/2006 ב- 21:40
לא יושבים איתי עוד אנשים..זו בחינה רגילה כמו שאת יושבת עם אנשים שלמדו לפסיכומטרי גם אני כך רק הבחינה שלי היא מול מחשב ושלך דפים.
כן יהיו לי דפי טיוטה:) ובסוף שאלות קצר על הבחינה...כרגיל
עדידי
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/יוני/2006 ב- 00:56
לא הבנתי מה יש בסוף??
ורגע את יושבת בכתה לבד לבד.??????
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <12

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.