פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

צריך כמה הבהרות לגבי הבחינה!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
nadavg54 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 73
  ציטוט nadavg54 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: צריך כמה הבהרות לגבי הבחינה!
    פורסם: 07/מרס/2008 ב- 12:02
הייי
רק רוצה לוודא, הבחינה מורכבת מ8 פרקים כאשר 2 מהם הם פיילוט כל פרק 25 דק'.
לבחינה צריך להביא עפרונות ומחק .
אני מסמן בדף סימונים עם עפרון רגיל, ואם אני רוצה לבטל תשובה אני צריך למחוק ולסמן תשובה חדשה..
מותר לשתות/לאכול בזמן הבחינה
בכל פרק מותר לי לדפדף קדימה ואחורה כאבת נפשי , אבל אסור לקפוץ לפרק אחר.
כאשר נגמר 25 דק' הבוחנת אומרת להתחיל ישר תפרק הבא?

אוקי - אז רק תתקנו , תוסיפו בבקשה לגבי מה שאמרתי , ועוד טיפים כללים ככה!!
אני נבחן ב17 באפריל ב1500 בגבעת רם אם יש עוד משהו..
תודה
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 547
  ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מרס/2008 ב- 13:01

נכון.

הבוחנת מודיעה חמש דק' לפני שנגמר הזמן, וכשהוא נגמר:
"הזמן נגמר, לעבור לפרק הבא. 25 דק' מתחילות עכשיו." ומפעילה את הסטופר החמוד שיש לה ביד...
ובכל פרק היא מזהירה שאסור לחזור לקודם וכו'..
ככה הייתה הבחוחנת שלי לפחת.. לפני שנה וחצי.. חח
זה לא נגמר עד שזה נגמר. עכשיו תחכו לציונים.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/מרס/2008 ב- 18:13
וזה נכון שאסור לחזור לפרקים קודמים או לעבור לפרק הבא, אבל... Wink
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אחד הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט אחד ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/מרס/2008 ב- 17:42
אבל מה? זה אפשרי, לא ישימו לב?
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ישראל זה הבית..
מאמרים: 268
  ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 01:27

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אסור איזה חרא זה מה אכפת להם איזה פרק אני פותרת נכנסים לנו לחיים, לא מספיק שאנחנו צריכים לעבור את הסיוט הזה יש עליו גם חוקים והגבלות בכל אופן תנסה לעבור פרק ונראה אם יתפסו אותך...כי אם כן אז יש לך פטור מהמבחן ל-7 שנים הקרובות ובזמן הזה אתה יכול לעשות חיים......

עוד דברים שלא הזכרנו לך : אם אתה צריך לשירותים הנבחנת רצה אחריך ונכנסת איתך שחלילה לא תדליף מידע ....
ואתה רשאי להביא סטופר בעצם מומלץ  ביותר להביא ,תביא 10 עפרונות סתם שיהיה לך לנו אמרו מסוג  HB2 לא יודעת אם חובה ואם מה לך תביא משהו קטן לנשנש ממש בקטנה כי אין באמת למישהו זמן גם לחשוב וגם לאכול סימולטני....(שוקולד לא מומלץ)
אז בכל אופן שיהיה המון בהצלחה לכולנו...Big%20smile  

לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ישראל זה הבית..
מאמרים: 268
  ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 01:33

פסיכו לא הבנתי את המסר שאתה רוצה לשדר בקריצת העין הזאת Wink מה אתה מנסה לשדר לנו ???????..?????????????.. מה השיטה בלהישאר באותו פרק בלי שתעלה על מוקד?????? (עכשיו קלטנו איך הגעת ל 799 שלך....)תן עצות וטיפים לא נגלה מבטיחים....

לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/מרס/2008 ב- 12:13

אני חושב ש-psycho שמע על פסיכי נוכל במיוחד (ממש חרפה למין האנושי) שרשם איזו שאלה או שתיים על השולחן ואז פתר בפרק אחר בו היה לו יותר זמן!!!

גם אני וגם psycho רוצים להביע סלידה עמוקה ממעשיו של אותו פסיכי נוכל ומקווים שהגולשים של פסיכו לא ישתמשו בטכניקות נלוזות אלו ואחרות (כגון להשתמש במחק כסרגל...)

בושה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.