פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שעון

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 206
  ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שעון
    פורסם: 23/יוני/2006 ב- 01:49

ועוד שאלה מפגרת שמטרידה אותי הרבה זמן.....

למה השעון כאילו תקוע, ועכשיו אני אסביר את עצמי.

למעלה הרי יש שעון והוא עובד כמו שצריך ולידו כתוב.. הפעם האחרונה שביקרת באתר היא: והוא מראה לי כל פעם שעה לא נכונה, זאת אומרת שעכשיו רשום לי שהפעם האחרונה שביקרתי בפורום היא בשעה 01:29.

על זה תענה רק אם יש לך זמן..........

לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2006 ב- 01:53
סליחה שזה בהמשכים, 
 הפואנטה היא שלמשל נכנסתי לפורום ראיתי שעדי כתבה הודעה בשעה מסויימת ובזמן שנכנסתי לפורום (כבר הייתי מחוברת) מישהו הגיב לה, אז אני לא רואה את זה עד שאני מתנתקת ומתחברת מחדש....
כאילו המחשב לא מתעדכן..... זה פעם קורה ופעם לא!
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2006 ב- 02:08
אהה. אמממ.. מממממהההה????!???

לא הבנתי על מה את מדברת.. Embarrassed על הפורום או על התוכנת מילים ועל איזה שעון את מדברת..
זה שבנושאים פעילים?

StarStarStar
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2006 ב- 02:22

בגדול יש איזו בעיה, אני לא יודעת אם זה אצלי במחשב או אצלכם....

ונתתי לזה שתי דוגמאות:

1. נגיד עדי123 כתבה שאלה בשאלות כלליות בשעה 16:40. אני נכנסתי לפורום בשעה 17:08 וקראתי את מה שהיא כתבה והמשכתי להיות בפורום. אתה ענית לה בשעה 17:24. כשאני מסתכלת אני לא רואה את העדכון, שינוי שאתה ענית לה, אלא אם כן אני מתנתקת מהפורום ומתחברת מחדש. (הבעיה הזו מופיעה לי ב50 % מהזמן)

2. השעון שיש למעלה בצד ימין, שמראה את השעה, אז הוא מעודכן כל הזמן (נגיד שעכשיו 02:15) ולידו יש את המשפט: הפעם האחרונה שביקרת בפורום  הייתה בשעה: 01:48. אבל זה לא נכון וזה משתי סיבות, אני עדיין בפורום, והשניה היא שכתבתי הודעה בשעה 01:53. אז איך זה כותב לי שהפעם האחרונה שהייתי זה ב 01:48. ועכשיו נתתי לך דוגמה של הפרש של כמה דקות, אבל זה יכול להופיע גם בהפרשים של כמה שעות....
מקווה שעכשיו הסברתי את עצמי יותר טוב. (וזה לא קשור לתוכנת מילים)
לתחילת העמוד
אורצוק הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אורצוק ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2006 ב- 02:27

למשל, עכשיו כתוב:

"הזמן כעת הוא 2:26, ביקרת לאחרונה היום השעה 02:00.

ובשאלות טכניות כתוב :אורצוק 02:22. אז איך זה?

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.