פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

חייב עזרה, עוד שבוע וחצי המבחן ואני לא במצב טוב...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
שלומי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט שלומי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: חייב עזרה, עוד שבוע וחצי המבחן ואני לא במצב טוב...
    פורסם: 07/אפריל/2008 ב- 23:10
אני נבחן במועד אפריל הקרוב.

זאת תהיה הבחינה הפסיכומטרית השניה שלי, כאשר בראשונה קיבלתי 570.

אני כרגע לומד במכון ( מעדיף לא לציין את שמו, אבל נחשב  כאחד הטובים בתחום ) ועכשיו אנחנו בתקופת המרתון ובשיא הקורס.
אני אגיד לכם מה הבעיה שלי, שאני בכיתה אז אני מרגיש כאילו הכל נורא ברור לי, גם שאני מגיע הביתה שאני עובר על החומר ועושה את שעורי הבית החומר די ברור לי, אבל שאני מגיע לסימולציות אז איכשהו אני מגיע למצב שיש לי כל פעם 5-10 טעויות בפרק, (ללא קשר לנושא הפרק). ואז אני מקבל ציון סביב ה 520-550 שזה ממש לא משקף את היכולת שלי ובטח ובטח לא תואם את השאיפות שלי.
אומנם הציון שאני צריך לא גבוה במיוחד 600-620 אבל בכל אופן לאחר מספר סימולציות אני לא מתקרב לציון המתבקש.

בבקשה תעזרו לי .. אני נואש!!!!!!!!! :(

*אל תגידו לי לדבר עם המורה שלי, כי זה בנתיים לא עזר, אבל גם זה בטיפול.

תודה מראש
לתחילת העמוד
שלומי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט שלומי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2008 ב- 23:11

עוד תוספת קטנה...

אני די בטוח שלא מדובר שלחץ של המבחן עצמו. אני לא מרגיש לחוץ מבחן.

אני חייב זריקת עידוד/פתרונות ... אני מתאבד אם אני לא מקבל את הציון שאני צריך!!!!
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2008 ב- 23:27
5-10 טעויות בפרק זה לא 520 -550  אלא 550-660

בנוסף, כן חשוב שם המכון שלך, מכיוון שהסימולציות במכונים שונות ברמתן, ויכול להיות שאתה פותר סימולציות קשות מידי.

האם עשית סימולציות של המרכז הארצי?

ולגבי זריקת עידוד - מה שאתה צריך זה לתחקר את הסימולציות על מנת להשתפר.
איפה טעית? למה טעית? חוסר זמן / חוסר ידע / חוסר תשומת לב ?

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
שלומי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט שלומי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2008 ב- 23:35
מדובר בהיי קיו.

לגבי עניין החישוב יכול להיות שפרק אחד יהיה לי 8 טעויות ופרק אחד 9
ולפעמים זה גם עולה ומגיע ל 11-12 טעויות ולפעמים 4-7 טעויות. ממש לא יציב וקבוע.

איפה אני טועה? אני יכול להגיד ש-2 שאלות בפרק אני טועה בגלל חוסר זמן (אבל זה אני חושב דבר די נורמלי)
בשאר? רובם אני מגיע לשאלה ואני לא יודע מה לעשות, אבל אחרי זה שאני מגיע הביתה אני אומר וואייי נכון זה כל כך ברור.

אני אנסה לעשות סימולציה של המרכז הארצי ואני אבדוק איך הולך לי שם.
לתחילת העמוד
שלומי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט שלומי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2008 ב- 23:38

הסימולציות של היי קיו נחשבות לקשות??

אני זוכר שבפסיכו הקודם יצא לי לעשות כמה של יואל גבע מחבר שלי ואני זוכר שהרמה הייתה מאוד גבוה וקשה וגם אז הציון שלי נע סביב 550. ולצערי בסופו של דבר זה שיקף את הציון שלי.

מה אני אגיד .... יאלה שיגיע ה- 17 לחודש נגיע לאוניבריסטה בב"ש ונקווה לטוב :(
סתם באמת שזה רק מייאוש......

לתחילת העמוד
TheBigfootCyclop הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 89
  ציטוט TheBigfootCyclop ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 03:32

מבין אותך לגמרי. זה קורה בעיקר בתחום הכמותי וההיגיון במילולי (הקטע של- וואי איך לא ראיתי את זה קודם? יוו לא קראתי נכון... וואי היה עוד נתון... פיי למה לא סימנתי? וכו'). תראה, מניסיון רב אישי אני יכול להגיד לך שזה נובע בעיקר מפאת חוסר שלווה במבחן הנובעת מחוסר זמן- לפתור סתם שאלות בכיתה בנינוחות, ללא זמנים,  הולך די בסבבה. אבל כשפתאום אתה פותר שאלה אחרי שאלה במבחן, יוצא שאתה לא תמיד מרוכז בשאלה עצמה אלא ב-כמה זמן נשאר לי? זה מתערבב במוח עם השאלה עצמה וכך בעצם פוחת הריכוז ותשומת הלב. יותר מכך, הרבה פעמים הבעייה היא עייפות. כשמגיעים לבחינה עייפים, השגיאות באות בתדירות גבוהה יותר- הרבה יותר... לכן, 8 שעות שינה מינימום.

על מנת לשפר את הציון למירב האפשרי יש לנהוג ע"פ עצת psycho ולתחקר את הסימולציות, לא רק מבחינת רמת השאלות, אלא גם מבחינת הזמנים- מה הספקת, עד איפה... אני ממליץ לעשות דבר כזה, אם אתה יודע שבד"כ, לדוגמה, בפרק כמותי אתה מוציא 18 מ-25, אתה לא מנסה לפתור 25 שאלות, אתה מנסה לפתור מקסימום 20. שאלה שנראית לך מוזרה- אללה הבייתה ושלום על ישראל- אללה שאלה הבאה. סדר- מילת המפתח. אתה צריך להיות מודע ליכולותייך הפסיכומטריים ולא ליכולות שיכול להיות שיש לך, אך אינך מצליח לבטא אותן במבחן. שאלות הספק למשל, אתה יודע שאתה לא טוב, אתה מדלג לאחר כך, שאלות עם מלל רב, אחר כך... איקסים ונעלמים, שטחים- אתה טוב => לך על זה קודם.

שיהיה לכולם בהצלחה רבה בפסיכומטרי הקרוב, גם אני ניגש ובעזרת השם שכולנו נקבל את הציון שלו אנו מייחלים!

נערך ע"י TheBigfootCyclop - 08/אפריל/2008 ב- 03:33
לתחילת העמוד
שלומי הצג רשימה נפתחת
פסיכי לא מזוהה
פסיכי לא מזוהה
  ציטוט שלומי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/אפריל/2008 ב- 08:35

תודה רבה אחי!! נתת לי חומר למחשבה.

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .186 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.