פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לחץ לחץ ולחץ

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
פסיכוטריפ הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 85
  ציטוט פסיכוטריפ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לחץ לחץ ולחץ
    פורסם: 13/אפריל/2008 ב- 19:51
היי חבר'ה מה קורה?
אז ככה אני נבחן ב 16 ,עשיתי קורס של קידום...
עכשיו הבעיה היאאאאאאא שאין בעיה אני לחוץץץץ
מפחד בעיקר מהכמותי(למרות שאני די חזק בזה)מפחד שיביאו איזה שאלות שיפתיעו אותי שלא אדע איך אפתור.
 יש למישהו עצות משהו...
לתחילת העמוד
TheBigfootCyclop הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 89
  ציטוט TheBigfootCyclop ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אפריל/2008 ב- 01:39
פסיכוטריפ! היי, גם אני בקידום! וגם אני בלחץ!
אתה יודע, הלחץ נובע מכך שכנראה אתה טוב מדי ואתה פוחד לרדת- אם אני לא טועה... הציון המשוער שלך לפי הסימולציות הוא מעל 700, אני מניח... ואתה מפחד מירידה דרסטית- הרי המשפט ידוע: ככל שאתה יותר למעלה, ככה הירידה חזקה וכואבת יותר.
מי שלמד בחפיף דווקא הוא פחות בלחץ כי הציפיות מועטות.

אז... מה שאתה חש זה נורמלי לחלוטין, ולא נדמה לי שיש דרך לבטל את הלחץ. אתה כמוני יודע שגם אם יגידו לך שלא יהיה שום דבר חדש שלא נתקלת בו, זה עדיין לא ישכנע אותך טוטאלית.

דבר אחד שאני יודע שיכול להוריד את הלחץ הוא טיפה לעשות כיף. אם תפתור עוד ועוד ועוד שאלות ימים ספורים לפני הבחינה ותראה שיש כמה שאתה לא יודע לפתור, אתה תיכנס לעוד יותר לחץ ופניקה וזה חבל. צא לבלות יום- יומיים לפני... עדיף מלפתור עוד איזו סימולציה.

לתחילת העמוד
פסיכוטריפ הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 85
  ציטוט פסיכוטריפ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/אפריל/2008 ב- 09:47
קלעת בול,באמת הציונים שלי בסימולצייה באיזור ה700,לא יודע אני לחוץ חבל"ז אבל לפעמים אני שואל את עצמי,מה כבר המרכז הארצי יכול להביא שלא ראיתי אצל קידום?
אאאאאאאאאאאאאאא שיגמר כבר
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.