פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שככה יהיה לי טוב...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ref4elo הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 17
  ציטוט ref4elo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שככה יהיה לי טוב...
    פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 10:47
יצאתי סטלן מארץ הסטלנים...
כבר איזה חודש אני יודע שאני עושה את הבחינה ב16 יום רביעי. הגעתי היום לאת"א, בניין גילמן, לאולם שאני צריך. הראתי תעודת זהות, הבחורה מסתכלת על הרשימה, מסתכלת עליי "אתה לא מופיע ברשימה, תבדוק אם אתה עושה מחר".
חטפתי שוק... אמרתי, אולי אני טועה בחדר... כמובן ששכחתי לקחת את ההזמנה, אז התקשרתי הביתה, ואז התבררה לי הטעות...
לא נורא... כל עכבה לטובה :)

כל מי שעשה את הבחינה... תנסו להזכר בשאלות... בבקשה :)
לתחילת העמוד
סיון_7 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 547
  ציטוט סיון_7 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 10:56
בדיוק אתמול חשבתי איזה באסה זה לטעות בתאריך והלכתי לבדוק באיזה תאריך אני בפעם ה-800!
כמה אירוני שזה קרה בסוף חחח
אבל במקרה שלך זה לא נורא, אם היית חושב שזה מחר וזה בעצם היה היום, זה כן היה גרוע :)

שאלה לגבי הבחינה-
אלה בחינות שונות של היום ומחר, נכון? Confused

זה לא נגמר עד שזה נגמר. עכשיו תחכו לציונים.
לתחילת העמוד
itay13 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 246
  ציטוט itay13 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 11:12
אין ספק שהם שונות. אבל אולי המבנה של השאלות סוג השאלות (זה קצת טיפשי להגיד את זה...כי כל הזמן אנחנו עושים את סוגי השאלות מהבחינה ) אבל בכל זאת..
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 11:21
שונה לחלוטין - גם סוגי השאלות.

לגבי הטעות ביום - אצלי זה היה במודע, פשוט לא ידעתי באיזה יום אני, אז הלכתי ביום הראשון, וכשראיתי שאני לא רשום, באתי למחרת...

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
ref4elo הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 17
  ציטוט ref4elo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2008 ב- 18:30
אם ככה אז אני בחברתם של גדולים :)

לא כזה אכפת לי תכל'ס, למחר אני אהיה יותר מאורגן, אני יודע בדיוק באיזה חדר אני נבחן, הלחץ יהיה הרבה יותר קל כי את רובו כבר עברתי היום... במילה אחת - כל עכבה לטובה. בשתי מילים - בכיף :)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.