פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הפרק באנגלית - שרשור שאלות וחוויות מהבחינה

הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
olive89 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 112
  ציטוט olive89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/אפריל/2009 ב- 15:31

-יום שלישי היה גם קטע על משי silk

לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 153
  ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/יוני/2009 ב- 13:31
אני לא מצליח להבין איך אתם זוכרים משהו מהבחינה בכלל,
הכל רץ, איך אפשר לזכור משהו, עוברים מטקסט לטקסט:P
לתחילת העמוד
nahsh הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: ישראל
מאמרים: 3
  ציטוט nahsh ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/פברואר/2011 ב- 11:29
אני לא בטוח שזה נכון, אבל לדעתי הוסיפו שתי שאלות. תמיד היו 27 ואתמול היו 29. לעומת זאת, את כל שלושת הפרקים באנגלית סיימתי הרבה לפני הזמן. אני מאמין שהם הקלו בהם משמעותית. קטעי הטקסט היו, אני חושב, קצרים יותר לדוגמא.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/פברואר/2011 ב- 15:34
המעבר ל-29 שאלות באנגלית היה כבר לפני מספר שנים, אולם החל מ-2009 זה משתנה - יכולות להיות בין 27 ל-29 שאלות בפרק אנגלית.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
G.B.T הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 11
  ציטוט G.B.T ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/יוני/2011 ב- 11:59
יש טעות לדעתי שצריך לתקן...
במבחן 1 פרק 3 שאלה 18
(מעבר לזה שכל המשפטים בעצם דורשים ממך לדעת פירוש של מילים מסויימות מעבר לטכניקות עיצוב משפט מחדש)
לפי התשובות המשפט אומר שהאסונות שהאדם עושה מצביעים על פעולות רעות ואפילו נפשעות... ומשום מה התשובה היא 2, ששם בכלל כתוב שהאסונות שהאדם עושה מצביעות על טיפשות או קרימינלית
אז אוקיי קרימיניליות כן, אבל להגיד טיפשות זה כבר הסקת מסקנות מתוך משפט המקור ופשוט אסור לעשות את זה

עוד משהו:
פרק 6 שאלה 7, סימנתי remains אבל אני עדיין לא מבין למה left לא יכול להתאים פה גם... זה מצחיק אפילו בתשובות זה אותו הפירוש

נערך ע"י G.B.T - 28/יוני/2011 ב- 13:25
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/יוני/2011 ב- 23:00
פרק 3 שאלה 18 - המשמעות של ill-considere היא התנהגות בלתי שקולה, שאפשר לומר שזה די דומה לטיפשות.

דרך אגב, כתבת שאסור להסיק מסקנות מהמשפט המקורי וזה לא נכון. צריך למצוא את התשובה שמביעה את הרעיון במשפט המקורי באופן הדומה ביותר, ואין שום מניעה שתהיה הסקת מסקנה מהמשפט המקורי.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/יוני/2011 ב- 23:02
פרק 6 שאלה 7 -
זה כבר עניין של מה נכון לומר באנגלית או לא. יש מילים באנגלית שיש להם אותו פירוש בעברית אך המשמעות או השימוש שלהם באנגלית הוא שונה, ולהיפך.

בכל מקרה, שאלה עם תשובות דומות זו לזו במשמעות, כמו שאלה 7, לא תופיע במבחן.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
G.B.T הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 11
  ציטוט G.B.T ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יוני/2011 ב- 14:08
הבנתי, תודה
לתחילת העמוד
יו-יו הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 43
  ציטוט יו-יו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוקטובר/2011 ב- 15:21
היה משפט עם אופציה ל- accomplished writer- זה נכון?
לתחילת העמוד
Friedrich הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 70
  ציטוט Friedrich ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2011 ב- 14:31
איך בילבלתם עם ההקפצה המטורפת הזאת...

יש לי שאלה, נגיד והיה לי פרק שכמעט ולא היה לאף אחד אחר, זה אומר שהוא פיילוט או שזה לא אומר כלום?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2011 ב- 14:49
זה לא אומר כלום
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט Friedrich ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2011 ב- 14:58
ואם בנוסח שיפורסם בנובמבר אני לא אתקל באף אחת מהשאלות מהפרק הנ"ל, זה אומר שהוא פיילוט?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2011 ב- 16:35
אם זה יהיה הנוסח שנבחנת, אז כן
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

ציטוט Friedrich ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2011 ב- 16:39
אה חשבתי מה שהם מפרסמים זה נוסח מרוכז של כל הנוסחים ביחד.

טוב תודה.
לתחילת העמוד
nati1986 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: אשקלון
מאמרים: 395
  ציטוט nati1986 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוקטובר/2011 ב- 17:28
אפשר לקחת ממישהו שהיה לו שתי פרק אמת באנגלית לצורך דוגמא

ולהשוות אותו עם שלך

שלו זה בטוח אמת כי היה לו רק שתי פרקים,ה-2 שזהים גם אצלך הם פרקי האמת שלך והשלישי הוא פילוט
לתחילת העמוד
אירית בן משה הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: רמת השרון
מאמרים: 4
  ציטוט אירית בן משה ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/אוגוסט/2013 ב- 16:40
הי,
איך אפשר להבדיל בין שתי המשמעויות של התחילים המתייחסים ל 'in': בין 'לא, להיפך' ובין 'מאוד'.
תודה,
אירית
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  <123>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.