פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מתי להמשיך ללמוד?...

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ישראל זה הבית..
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 268
  ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מתי להמשיך ללמוד?...
    פורסם: 21/אפריל/2008 ב- 13:36

טוב נראה לי שיש לי עוד הרבה זמן למועד הקרוב ואני מרגישה שאני צריכה  אתנחתא קצרה מהפסיכו אז פסיכו וpsycho מתי אתם חושבים שכדאי לי לשוב ללימוד הפסיכומטרי ? (להזכיר לכם שלא ניגשתי למועד אפריל כמתוכנן...)

אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 21/אפריל/2008 ב- 18:21
נטע,
קחי לך שבועיים חופש לפחות, וגם אחר כך, להתחיל ללמוד לאט לאט, בלי לחץ
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אפריל/2008 ב- 02:21
ועוד משהו,

כשאת חוזרת ללמוד, נבנה לך תוכנית לימודים אישית, שתתאים לך בהתחשב בציון שאת צריכה, והיכן שאת עומדת בכל אחד מהנושאים בינתיים.

אל תדאגי - לפסיכומטרי הבא את מגיעה עם בטחון עצמי בשמיים, וציונים בסימולציות שיעברו בהרבה את מה שאת צריכה לקבל.  מילה של פסיכו.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אפריל/2008 ב- 09:04
באמת אישית רק בשבילי ????? איזה כייף לי... תודה psycho אבל על תהיה כל כך בטוח שאני יקבל מעל הציון שאני צריכה האנגלית שלי בריצפה... טוב סבבה ננסה Star
אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אפריל/2008 ב- 14:29
אז למה את מחכה?

תתחילי ללמוד את המילון. אבל ממש! כל יום 10 מילים - אל תוותרי תעצמך.
את תראי שאת תשתפרי באנגלית בצורה משמעותית
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
נטע הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט נטע ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/אפריל/2008 ב- 23:09

מאוד קשה ומייאש אותי ללמוד את המילים באנגלית בגלל שזה לא זורם לי כמו בעברית ,בעברית אני יכולה לזכור דיי בקלות מילים ע"י הסוציאציות, ובאנגלית אני נלחמת בשינים כדי לזכור מילה וגם יום למחורת בספק אם אני יזכור את אותה מילה ומה הטיב של המילון באנגלית ? הרי יש המון מילים ובמילון באנגלית יש מספר מצומצם ביותר של מילים מה הסיכוי שהמרכז הארצי יבחר להשתמש דוקא במילים אלו? (להשלמת משפטים ניסוח מחדש וכ'ו..)

אין עוד מילבדו...
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .078 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.