פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אשמח לעזרתכם:)

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
אלה פאר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 29
  ציטוט אלה פאר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אשמח לעזרתכם:)
    פורסם: 11/יוני/2008 ב- 20:24
תכננתי ללכת ללמוד ביואל גבע, אני מודה שדי נרתעתי מכל נושא הפסיכומטרי ולכן לא ממש ידעתי שצריך להירשם 3 חודשים לפני שהקורס מתחיל...
חבר שלי טוען שכל המכונים זה בזבוז של זמן וכסף וניתן טוב מאד ללמוד לבד.

אז בתור מדורת השבט מה דעתכם? לנסות להשתלב בקורס ברגע האחרון או לחרוש בעצמי?
אני בחורה שבהחלט מסוגלת ללמוד לבד, מהבחינה של לשבת ולחרוש כלומר.
אבל האם יש בכלל ספרים שמכסים את כל החומר, כולל הטקטיקות וההסברים לגבי מבנה הבחינה וכו'?
על איזו ערכה אתם ממליצים ומאיפה ניתן להשיג? ואם לומדים לבד נרשמים לבחינה באותה צורה?
האמת היא שהפחד שלי זה בעיקר שאני לא אתרגל ללחץ שקיים במבחן הזה אם לא אעשה מבחן לדוגמא מראש...

טוב, אני מודעת שזה יצא קצת חפירה אבל אני באמת אשמח לשמוע קצת תשובות לכל השאלות המתרוצצות האלה...
תודה מראש:)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/יוני/2008 ב- 13:45

שלום אלה וברוכה הבאה לאתר.

לגבי הרישום לבחינה - ניתן להרשם באינרנט באתר של המרכז הארצי או לקנות ערכת רישום באחת מחנויות הספרים ולשלם בבנק הדואר.
הרישום לבחינה מנותק מהרישום לקורס, זאת אומרתש שגם מי שעושה קורס צריך להרשם בכוחות עצמו לבחינה.

השיקולים אם לקחת קורס או ללמוד לבד רבים, ולכל אחד מתאים משהו אחר.
השאלה העיקרית היא האם את מסוגלת ללמוד לבד, הן מבחינת יכולת למידה והן מבחינת משמעת עצמית.
בכל הקשור לחומר לימוד, הסברים, תרגול וכו', תוכלי למצוא באתר פסיכו  ובספרי לימוד ואין צורך בקורס לשם כך.

ובכל שאלה במהלך הלימוד - בין אם תעשי קורס ובין אם לא - אנחנו כאן בפורום נעזור לך.

בהצלחה!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלה פאר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט אלה פאר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2008 ב- 07:45
תודה רבה , זה עוזר ממש...:)

יש איזה המלצה ספציפית לגבי איזה ספר לימוד הכי תואם למידה לבד?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2008 ב- 16:52

כל הספרים בסך הכל בסדר.

חלק טובים יותר בהסברים, חלק טובים יותר לתרגול, וחלק לוקים בהסבר יתר (של דברים שכבר לא מופיעים בבחינה)
למדי מההסברים באתר בשילוב של ספר כלשהו, ומה שיש לך ספק - שאלי בפורום

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלה פאר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט אלה פאר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2008 ב- 20:49
אני יודעת שזה יוצא כבר ממש מציק, אבל אשמח לדעת מה הספרים שטובים יותר בעיניך?
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/יוני/2008 ב- 21:52
הספרים הטובים לתרגול הם של גבע ושל לחמן.
הניסוחים בספרים של גבע מדוייקים יותר, אבל לעיתים הרמה שם לא מאתגרת מספיק תלמידים חזקים.

לגבי הסברים, יש את ההסברים באתר, ומעבר לכך, יש של קידום, אנקוי והיי קיו, אך ההסברים שם מאוד ישנים ולא מעודכנים, ויש שם לא מעט דברים שכבר לא מופיעים בבחינה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אלה פאר הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

ציטוט אלה פאר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/יוני/2008 ב- 13:04
ויי, כל כך כל כך תודה. עזרת לי בצורה כזו גדולה בכמה משפטים קצריםבוכה
מעריכה את זה :)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/יוני/2008 ב- 22:10
בבקשה אלה,

ואני אשמח להמשיך לעזור, גם במשפטים ארוכים, למשל כמו המשפט הזה, שאמנם הוא מלא בפסיקים, אבל כל אחד מהם נמצא במקום הנכון מבחינה תחבירית, ותפקידם להקל על ההבנה של המשפט בכך שהם מרמזים לך מתי לעשות אתנחתא בקריאה, אפילו הפסיק שנמצא לפני ו' החיבור בשורה מעל לפני המילה "ותפיקידם" נכון מבחינה תחבירית, למרות שרוב האנשים חושבים שלפני ו' החיבור לא אמור לבוא פסיק, אולם זה נכון רק בחלק מהמקרים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.