פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

תודה רבה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
ליאתוש הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: Israel
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 42
  ציטוט ליאתוש ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: תודה רבה
    פורסם: 04/יולי/2006 ב- 01:03

טוב.... אז ככה!!!  פסיכו  עברית ופסיכו אנגלית!!!!!!

תודה רבה על כל העזרה והתמיכה שלכם !!!! האתר שלכם 10למרות שבזמן האחרון ובכלל שלא נכנסתי לאתר), אני רוצה להגיד שאתם פשוט מדהימים במתן העזרה המיידי שלכם וכמו כן במתן עזרה נפשי!!!!פשוט הפכתם את הלימודים לכיף. באמת! אתם אחלה, אחלה של אתר שנותן מכל כולו.... ומובן  מאילו מדוע.... בראש ובראשונה עומד מנהל האתר שידוע כבן אדם מקסים ומדהים שיצא לי להכיר אותו  כמעט שנתיים מלימודי המככלה בה לימד!!! בן אדם שתמיד בה לקראת התלמיד ומכל הלב!!!!! ומכיוון שלא ניראה אותך בשיעור סיכום כאן המקום להגיד לך... תודה רבה על הכל!!!! באמת !!! ועכשיו לך פסיכו עברית- תודה רבה על הסבלנות וההקשבה על כל שאלה ושאלה שנשאלה פה באתר.... לא משנה כמה אני אקבל בבחינה..... טוב או לא טוב , את הציון שאני צריכה או פחות!!! אתם עדיין תשארו תותחים!!!!!! ושוב  תודה רבה לך פסיכו!!! עשית עבודה נפלאה ואני בטוחה שכל התלמידים באמת בזכותך יעברו ויצליחו במחבן, כי רואים את רמת ההשקעה שהינך משקיע .... אני בטוחה שהם רק הרוויחו
לסיכומו של דבר!!!!
בהצלחה בהמשך בניית האתר, אני בטוחה שתצליחו ובגדול!!! אתם פשוט צוות של תותחים.!!! והרעיון של האתר פשוט מדהים!!!
באמת !!!! אז תודה  רבה לכם!!!!!!
ובצלחה לכל נבחני הפסיכומטרי מועד יולי 2006!!! ושתלציחו להגיע לאן שרק תרצו!!!!!!!
ליאת Thumbs Up

נערך ע"י ליאתוש - 04/יולי/2006 ב- 01:03
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/יולי/2006 ב- 21:41
ליאתוש

לשמוע/לקרוא את הדברים שאת כותבת, אנחנו הגענו לאן שרצינו... 

תודה רבה, פסיכו מסמיק, כרגיל...  EmbarrassedEmbarrassedEmbarrassed

נערך ע"י psycho - 04/יולי/2006 ב- 21:42
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 04/יולי/2006 ב- 21:53
ליאתוש..
אני לא רוצה להשמע מתחנגל...
אבל אני יכול להגיד לך שבשביל תגובות כאלו (גם אם חלק מהגולשים לא טורחים לפרסם אותם בפורום אלא רק חושבים אותן בלב..) היה שווה להרים את האתר..

כמו שכבר ציינו.. הסיבה שאנו שומרים על האתר חינם גם במחיר של הפסד כלכלי היא כדי לפתוח אותו לכולם!! ולעזור למי שרק אפשר!!

אז ליאתוש.. באמת המון בהצלחה במבחן וגם אחרי זה.. אני באמת מקווה שמה שעשינו פה אכן עזר לך ואני יכול להגיד לך שזו תהיה תמורה נפלאה עבורינו!!

StarStarStar

נערך ע"י psycho - 04/יולי/2006 ב- 22:14
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.