פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מועד אוקטובר או דצמבר?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 44
  ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מועד אוקטובר או דצמבר?
    פורסם: 10/אוגוסט/2008 ב- 18:46
שלום לכולם.
אני תלמיד תיכון וברצוני לגשת לבחינה הפסיכומטרית.
נרשמתי לקורס לתלמידי תיכון של לחמן אותו אני אמור להתחיל ב12.08 אך עוד לא התחלתי ללמוד כלום לבחינה שאמורה להיערך באוקטובר.
שאלותיי הן: האם לא אספיק ללמוד הכל לבחינה? האם ללמוד בקורס אך להיבחן בדצמבר? להירשם לבחינה או לא?
תודה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוגוסט/2008 ב- 20:50

שלום GamGam וברוך הבא לאתר.

קשה לענות על השאלות שלך מכיוון שאני לא מכיר אותך.
יש אנשים שמסוגלים ללמוד לבחינה בזמן קצר אך לרוב זה לא מספיק.
קורסי תיכון ידועים בהצלחתם המוגבלת מאוד בהשוואה לשאר הנבחנים (ממוצע נמוך יותר למרות שהתלמידים שניגשים בתיכון הם בדרך כלל החזקים יותר).
הסיבה לכך היא שהקורסים בתיכון קצרים, ועוד כל מיני סיבות כמו לימוד בחופש, לימוד מרוכז, מדריכים לא מנוסים וכו'

לפי דעתי תתחיל ללמוד, ותחליט קצת לפני הבחינה.
רק אז תרגיש אם אתה מוכן או לא.   מקסימום, תדחה את הבחינה למועד דצמבר ותמשיך ללמוד בבית ואיתנו.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
dor961 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 22
  ציטוט dor961 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 10/אוגוסט/2008 ב- 21:32
פורסם במקור ע"י psycho

שלום GamGam וברוך הבא לאתר.

קשה לענות על השאלות שלך מכיוון שאני לא מכיר אותך.
יש אנשים שמסוגלים ללמוד לבחינה בזמן קצר אך לרוב זה לא מספיק.
קורסי תיכון ידועים בהצלחתם המוגבלת מאוד בהשוואה לשאר הנבחנים (ממוצע נמוך יותר למרות שהתלמידים שניגשים בתיכון הם בדרך כלל החזקים יותר).
הסיבה לכך היא שהקורסים בתיכון קצרים, ועוד כל מיני סיבות כמו לימוד בחופש, לימוד מרוכז, מדריכים לא מנוסים וכו'

לפי דעתי תתחיל ללמוד, ותחליט קצת לפני הבחינה.
רק אז תרגיש אם אתה מוכן או לא.   מקסימום, תדחה את הבחינה למועד דצמבר ותמשיך ללמוד בבית ואיתנו.

גם אני נרשמתי לקורס הזה.
והוא אומנם מתחיל מאוחר מקורסים אחרים אך מתבצע 3 פעמים בשבוע בעוד שהאחרים מתבצעים פעמיים בשבוע.
זה שהוא מתבצע 3 פעמים לא אמור לפצות על זה שהוא מתחיל מאוחר?
וזה שהקורס מתבצע בחופש לדעתי אמור להגדיל את ההצלחה מפני שיש יותר זמן להשקיע.

GamGam- תעבור את הקורס, תשקיע כמה שאתה יכול ולפני הבחינה באוקטובר תבדוק אם אתה מוכן.

ד"א, באיזה תיכון אתה עושה את הקורס?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 11/אוגוסט/2008 ב- 07:30
זה שהוא מתבצע 3 פעמים בשבוע זה גרוע.
אין זמן לעשות שיעורי בית, וגם מי שמספיק, אין זמן להפנמת החומר ולעשות חזרות.
קורסי תיכון זה משהו שמלא תלמידים עושים, וסתם חבל, כי רובם לא באמת צריכים.
מי שצריך ורוצה ללכת לעתודה, יכול לעשות, וגם אז, עדיף ללמוד לבד או בקורס רגיל ולא בקורס תיכון.
ממוצע הציונים בתיכון נמוך משמעותית ממצוע ציונים אחרי צבא, למרות שהחומר כאילו "טרי בראש".
וזו סטטיסטיקה של המרכז הארצי ולא של השיווק של המכונים.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/אוגוסט/2008 ב- 23:44
מסכים עם פסיכו.
אגב, זה לא 3 פעמים בשבוע זה רק פעמיים.
לתחילת העמוד
dor961 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 22
  ציטוט dor961 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוגוסט/2008 ב- 00:39
חשבתי שזה 3 פעמים והיום המדריך אמר שזה יהייה רק פעמיים בשבוע בדיוק מאותה סיבה שפסיכו אמר.

GamGam באיזה תיכון אתה עושה את הקורס?
לתחילת העמוד
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/אוגוסט/2008 ב- 12:46
האמת שאני קצת מצטער שנרשמתי לקורס.
רק 12 מפגשים. המון שיעורי בית (ללמוד יחידה שלמה ולתרגל פ.ט.ל, 2 יחידות באנגלית, בעיות בכמותי) ביומיים!
עכשיו אני מבין את המחיר הלכאורה זול של הקורס תיכון של לחמן: הם פשוט יודעים שרוב האנשים לא יצליחו ללמוד לבחינה היטב בפרק זמן כל כך קצר ולכן אחרי התיכון הם יקחו את הקורס היקר שלהם.
חבל על הכסף. עדיף לקנות ספרים וללמוד לפי לוח הזמנים של פסיכו.

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.