פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

היבחנות חוזרת הצילו!!!!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yossi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט yossi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: היבחנות חוזרת הצילו!!!!
    פורסם: 06/יולי/2006 ב- 16:32
שלום

נבחנתי במועד 11 באפריל 2006 במסגרת קורס באנקורי והאמת מאוד הופתעתי מהרמה בעיקר בכמותי, הרגשתי שלא התכוננו לכזאת רמה, וגם המילולי היה מפתיע.

בכל הסימולציות הוצאתי ציון של 630 ואמרו לי לפרגן לעצמי עוד 50 נקודות , כי הסימולציה יותר קשה מהמציאות והתבדתי, המציאות הייתה הרבה יותר קשה. כך שפירגנתי לעצמי ציון של  540 Cry.
הציונים של האוגדנים שפתרתי היו סביב 650-696 שהרוב 670-680. מה קורה כאן ?!

נרשמתי לקורס חדש ביואל גבע למועד אוקטובר, האם ניתן לסמוך על הקורס הפעם? מניסיונכם?
האם יואל גבע מעודכנים בכל השאלות מהבחינות האחרונות, האם הרמה שלהם זו הרמה במבחן?
השקעתי כל כך הרבה זמן בלימוד וזה מה שקיבלתי.
האם מועד אפריל היה מעל הרמה הרגילה של הפסיכומטרי?

ולסיום למישהו יש קובץ עם שאלות שהוא זוכר מאותה בחינה ארורה וכן גם מהבחינה היום יהיה נחמד.

לתחילת העמוד
adi123 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 410
  ציטוט adi123 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/יולי/2006 ב- 16:41
ליוסי מנסיוני אצל יואל גבע שלמדתי אצלו לבגרות 4 יחידות מתמטיקה ..עשיתי פעמיים את אותו קורס עם אותו מרצה שאומרים עליו שהוא ממש מצויין ועם כל המצויינות שלו כל הכיתה נכשלה בבגרות ואפילו הטובים ביותר שקיבלו ציונים 90 ומעלה קיבלו בבגרות עצמה 60.אז אין לי מושג מה להגיד לך..וגם אני שלמדתי במכון ליקויי למידה עם התנאים שיש לי כמו מפע"ם שזה פסיכומטרי ממחושב,שם גם המדריך היה על הפנים והקבוצה סה"כ 10 תלמידים,2 קיבלו 650 ושאר הקבוצה שזה הרוב קיבל 400 ומטה.

אני כרגע לומדת לבד לפסיכומטרי שיש לי שבוע הבא ומה טוב ללמד לבד כשיש לך גם פורום מקסים שכזה שעוזר מאוד עם אחלה אנשים טובים שעוזרים פה...
עדידי
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Argentina
מאמרים: 219
  ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/יולי/2006 ב- 17:23
אני לעומת זאת עשיתי באנקורי ואני פדוט מבסוטה
אל תשכח יוסי שהלכת על המועד הכי קשה-מועד אפריל!!!!!!!!!
אני מציעה ללכת שוב לקורס של אנקורי, ולברר עם המדריך שלך למה זה קרה
כולם יודעים שאנקורי הוא הקורס המקיף ביותר
במבחן היום דברתי עם כמה מהייג קיו וכמה מקידום ואמרו לי שזה על הפנים שם
תיתן לעצמך עוד צ'אנס שם-המלצה חמה ממני
אם אתה רוצה להתעדכן לגביי שאלות שהיו בבחינה של יולי של היום
תסתכל בפורום בנושא הכי עליון -תחקור עצמי משו כזה-שם כתבתי וכתבו אחרים בקשר לשאלות
בהצלחה לכולנו בכל מקרה
קארן
ראיתי תגובה שלך בפורום של אנקורי חחח (:
למה לפתור פסיכומטרי אם אפשר להצרין אותו
לתחילת העמוד
yossi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yossi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/יולי/2006 ב- 17:49
קארן

1. ממה את כל כך מרוצה מאנקורי? (המדריכים נחמדים ואפילו סטנדאפיסטים )

2.אצל איזה מדריך למדת?

3. כמה הוצאת בסימולציות?

הבעיה זה הספר העבה לפי דעתי שכל הבעיות שם ישנות לאללה. (פסיכו 2006)

4. חומר מקיף שמקיף, אפשר לפתור 340000 בעיות ברמה לא רלוונטית.

דיברתי עם מלא אנשים שאמרו שהרמה הייתה קשה הרבה ממה שתרגלנו חוץ מאנגלית.

אין קשר למועד, זאת סתם אמונה טפלה עצם זה שהעתודאים ניגשים אין זה אומר שכל האיינשטיינים ניגשים כי לא כל העתודאים כאלה מוצלחים.

גם המרכז הארצי התייחס לזה ונאמר שהם לא נותנים לפקטורים כמו אוכלוסיות שונות להשפיע.

אני מאחל לך את כל הטוב וההצלחה שיש אבל בואי נקבע פה עוד חודש ימים לערך שיהיו לך התוצאות ותגידי לי מה את חושבת? ( כמובן שאני מייחל לכך שתקבלי את הטוב ביותר ואתבדה)

קבענו?

לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/יולי/2006 ב- 18:03
למדתי אצל אלון טל -הוא באמת מדריך נשמה-עזוב מצחיק, עזוב נחמד, הוא ממש השקיע בנו-הוא זה שמנהל את הפורום באנקורי עכשיו
אני לא יודעת -הגעתי לשם בלי בגרות אחת בכתה י"ב ויצאתי עם מלאה עם ממוצע 90 ובהצטיינות
החלטתי להמשיך פסיכומטרי-התחלתי בסימולציות עם 302 חחחחחחחחחח וסיימתי עם 540-ואני כולה רוצה 490 או 500
קודם כל הטוב ביותר שאני רוצה הוא לא בהכרח הטוב ביותר שאני יכולה
החומר באמת מקיף!!! הנושאים כולם רלוונטיים
השיטה של הכרטיסיות-אל תגיד שלא עוזרת

וזהו-זה לא קשור לקורס זה קשור לרמת ההשקעה ולפקטורים אחרים כמו לחץ וכאלה

בכל

לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/יולי/2006 ב- 18:03
******בכל מקרה אני מאחלת לך ולי הצלחה ושכל העולם יתבדה
אני יצאתי מרוצה מאוד
אני ממליצה עליו בחום
ושוב-גם לך
אם אתה רוצה עדכונים "חמים"-רק תבקש
לתחילת העמוד
yossi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yossi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/יולי/2006 ב- 18:25
תודה

אם יש לך עוד דברים שאת זוכרת יהיה יותר מנחמד.

למשל שאלות היגיון , דברים מהכמותי .

היו דברים מחוברות מרתון?

תודהSmile
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/יולי/2006 ב- 19:14
האמת שהייתה לי שאלה אחת בול מאחת החוברות....
הייתה שאלה אחת עם המגירות בהגיון-שבמגירה אחת יש מחברת, בשנייה יש קלמר בשלישית ספר והאחרונה ריקה...ושיבוץ כזה...
הייתה שאלה אחרת של שיבוץ לפי טבלת מינוסים ופלוסים כזאת (אחת אדומה ודוברת איטלקית והשנייה כחולה דוברת ספרדית וכאלה.....)
היה המון גאומטרייה...
מבחינת מילים כבר אמרתי ואני אומרת שוב-הייתה המילה אצעדה, המילה מאסף, המילה רישות....כל מיני שכתבתי גם בפורום למעלה
שאלות שקרנים לא היה בכלל
בעיות מילוליות-לא הייתה אפילו שאלה אחת ביחסים, בתנועה , בהספק הייתה אחת עם ארנב וצב ממש קלה  מה עוד............היו שאלות אותיות!!!!!!!!הייתה פעולה מוגדרת!! משוואה אחת שהתשובה הייתה 0.....
היו כל מיני שאלות קלות כאלו אבל פשוט המון גאומטרייה
בינתיים אני נחה קצת-תן לי לעכל את מה שעבר לי.....
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 06/יולי/2006 ב- 21:28

יוסי שלום.

עלו כאן הרבה דברים, ואני מרגיש שאני חייב להגיב (בדרך כלל אני מעדי לישון...).

1. לגבי הסימולציות שלך והתאמת הרמה.

לפי הציונים בסימולציות של המרכז הארצי ניתן לראות בברור כי הבעיה היתה אצלך במבחן עצמו ולא בסימולציות של אנקורי. כפי שאמרו לך, תפרגן לעצמך בכ-50 נק' וכך אכן היה בסימולציות המרכז.

אם בבחינה "נפלת" יכולות להיות מספר סיבות, אחת מהן היא לחץ, אחרת הסטת תשובות שפגעה בפרק שלם, וסיבה נוספת שבדרך כלל אף אחד לא חושב עליה - פשוט טעות של הסורק האופטי.

היתה לי תלמידה לפני כחצי שנה שהוציאה בפסיכומטרי 100 נקודות פחות מאשר בסימולציות, ערערה, ומסתבר שהסורק האופטי "שכח" לקרוא 2 פרקים...

2. אין הבדל בין מועדי הפסיכומטרי האמת שיש הבדל בממוצעים בין המועדים, אולם הוא אינו משפיע על ציונו של כל נבחן - זה מעט מסובך להסביר. מה שחשוב הוא שלא משנה לכם באיזה מועד אתם ניגשים.

המרכז הארצי אינו נותן פקטורים לאוכלוסיות שונות, ואכן יש הבדלים בממוצעי אוכלוסיות אלו.

לדוגמא (בנות, לא להרוג את פסיכו, הוא לא אשם): הממוצע של הבנים גבוה מהממוצע של הבנות ב-40 נק' בערך...

3. חומר הלימוד באנקורי - חומר הלימוד באנקורי מצוין. בכל מכון יש ספרים מעודכנים יותר ופחות. בדיוק עכשיו אנקורי הוציאו 2 ספרים חדשים (שאינם נמכרים בסטימצקי) והם מאוד מעודכנים.

4. הקורס ביואל גבע - כפי שציינתי, חומר הלימוד מעודכן ברובו בכל המכונים, מי יותר מי פחות, והשוני אינו דרסטי בין המכונים.

הקורס אצל יואל גבע מצוין, והמדריכים מעולים (חלקם חברים טובים של פסיכו - חייבים לפרגן...Tongue).

אבל איך אומרים בפסיכומטרית, אליה וקוץ בה.

מדריך מעולה מצד אחד, מספר תלמידים רב בכיתה מצד שני (בממוצע כ-40).

5. חומר מעודכן לבחינה - לקראת המועד הבא, (ובכל מועד) פסיכו יעלה לאתר קובץ (גדול...) של שאלות חמות מהמבחנים האחרונים, שכולם יוכלו ללמוד ולהתכונן, ולא רק הלומדים בקורסים. כמובן שגם בקורס תקבל תחקורי בחינות.

ואל תשכח, אנחנו כאן ללוות אותך לאורך הדרך...

StarStarStar

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
yossi הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט yossi ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/יולי/2006 ב- 19:33
פסיכו

תודה רבה על תגובתך המפורטת והעניינית!

אגב במקרה שלי ואין אני יודע אם זה קשור, קיפלתי את דף התשובות לשניים, השתדלתי שהכפל יעבור לא על עיגולי התשובות שמסמנים.

זאת יכולה להיות בעיה מנסיונך?

תודה שוב וכן ירבו כמוך!Smile
לתחילת העמוד
קארן הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט קארן ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/יולי/2006 ב- 21:27
יוסי אני מניחה שכן-הרי אני זוכרת שלפני תחילת המבחן הם ממש הדגישו שאסור לקפל כי זה יכול להוות בעיה..אבל שוב אני לא סורק אופטי וגם לא פסיכית אמיתית כמו פסיכו (מוזר פסיכו אמר בערך מה שאני אמרתי ואני לא קבלתי ממך תודהCry) אבל חפיף אני לא נעלבת
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 08/יולי/2006 ב- 22:48
יוסי
קיפול הדף יכול להוות בעיה, אבל אתה כנראה לא הראשון ולא האחרון שיקפל את הגיליון.
אם אתה מרגיש שהלך לך כמו בכל הסימולציות, ובכל זאת קבלת ציון נמוך משמעותית, כדאי לערער.
דרך אגב, אתה יכול לבקש ואז הם גם יבדקו אפשרות של הסטה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.