פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

אפשר להיסתמך על הסרטוט?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
borchis הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 40
  ציטוט borchis ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: אפשר להיסתמך על הסרטוט?
    פורסם: 17/ספטמבר/2008 ב- 20:42
האם בשאלות גיאומטריות בבחינה אני יכול להיסתמך על סירטוט ולקבוע למשל - לפי השרטוט שהזוית גדולה או קטנה מ 90 וכדומה...
לתחילת העמוד
shimritush הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 46
  ציטוט shimritush ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ספטמבר/2008 ב- 10:33

היי..

לפי מה שנאמר לנו כבר בתיכון וגם בקורס בו אני לומדת ..ממש ממש לא!
אל תסתמך על הראייה...
בהצלחה
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 18/ספטמבר/2008 ב- 21:19

והתשובה הנכונה היא (בניגוד מוחלט למה שכולם חושבים ולמה שסיפור לכם) -

בהחלט כן!

אני לא מתכוון שהסרטוטים תמיד מדוייקים, אבל ברוב המכריע (בדרך כלל בכל הסרטוטים בפרק למעט אחד) אפשר וכדאי להסתמך על הסרטוטים כי הם מדויקים!

בנוסף, כאשר הסרטוט לא מדויק, בדרך כלל יהיה קל יחסית לראות את זה.

אני יודע שאמרו לכם שבצורות משוכללות אפשר להסתמך על הסרטוט, אבל זה נכון גם לכל שאר הסרטוטים, אלא אם כן שמתם לב שהסרטוט לא מדויק.

עד היום לימדו אתכם שאסור להסתמך על סרטוטים, ורק אם רואים שהסרטוט מדויק (כמו בצורות משוכללות למשל) אז אפשר להסתמך עליו.

אבל בפועל, ברירת המחדל שלכם צריכה להיות הפוכה. תמיד אפשר להסתמך על הסרטוטים, אלא אם כן רואים שהסרטוט לא מדויק.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
borchis הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 40
  ציטוט borchis ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/ספטמבר/2008 ב- 15:58
תודה !!!- אני עכשיו אחרי צבא לומד פסיכומטרי ואני זוכר כשלמדתי פסיכומטרי בזמן התיכון המדריך שלי אמר לנו שאפשר להעזר בסירטוט . גם להעזר במחק(במקום סרגל) , כדי למצוא את הזווית הרצוייה שנימצא ולראות אם היא גדולה או קטנה מ90 , או 380 ... ובכך נוכל לפסול תשובות שלא רצוייות לנו
לתחילת העמוד
shimritush הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 46
  ציטוט shimritush ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/ספטמבר/2008 ב- 19:56
סליחה על ההטעייה.למדתי גם אני  משהו חדש..תודה וסליחה שבוע טוב
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .219 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.