פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

כמה שאלות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
avi1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 5
  ציטוט avi1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: כמה שאלות
    פורסם: 09/יולי/2006 ב- 01:49

היי

יש לי שתי שאלות
שאלה ראשונה, מתי הזמן הטוב ביותר להרשם לבחינה הפסיכומטרית והאם ניתן ליקבוע באיזה אוניברסיטה אני רוצה לעשות את הבחינה

שאלה שניה, וחשובה!! יש לי בעיה עם הפרק אנגלית אין לי אוצר מילים רחב, שמעתי על תוכנה ללימוד מילים באנגלית לפסיכומטרי מאחת שטענה שזה עזר לה מאוד לשפר את האוצר מילים, זו תוכנה שמקריאה את המילה וכותבת אותה על המסך עם הפירוש בעיברית, אם מישהו שמע על זה ויודע מזה אני מאוד אשמח זה יוכל מאוד לעזור לי

שאלה שלישית, לפי מה שהבנתי ציון הפסיכומטרי תקף לתקופה של כ 7 שנים ויש אוניברסיטאות שליותר זמן, כמה זמן הציון תקף באוניברסיטת בר אילן

שאלה רביעית ואחרונה, למי שכבר התייאש, אם עשיתי כבר בעבר פסיכומטרי (אוקטובר 2005) ואני רוצה לגשת בקרוב פעם נוספת האם באוניברסיטת בר אילן יחשב הציון הגבוה בלבד או שמתחשבים גם בציון הקודם שלי

תודה רבה לכל העוזרים...וסליחה על האורךEmbarrassed 
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/יולי/2006 ב- 02:25
אבי שלום

דבר ראשון - ברוך הבא!
דבר שני - לפני שאתה מתכנן לגשת לבחינה, פסיכו מציע שכדאי קודם שתלמד לספור...  Big smile

תשובה 1 - הזמן הטוב ביותר להירשם לבחינה הוא ברג שהחלטת שאתה מתכוון להיבחן. אין שום סיבה לדחות את הרישום. במקרה של דחיית מועד תוכל לעשות זאת ללא כל תשלום, או אם עבר זמן הרישום, בתשלום סימלי (כ-60 שקלים).
אתה יכול לבחור ולבקש להיבחן במקום בו אתה חפץ מתוך הרשימה המוצעת (כל עוד נרשמת בזמן - אם תאחר את הרישום לא תוכל לקבוע וכן תשלם יותר עבור הרישום).

תשובה 2 - אינני מכיר את התוכנה, אבל אוכל להמליץ על אתר וובסטר און ליין, בו אתה יכול לרשום את המילה באנגלית, ולשמוע כיצד יש להגות אותה.
להלן הקישור:

תשובה 3 - למיטב ידעתי הציון בבר אילן הוא לכל החיים. הכי נכון יהיה לברר איתם.

תשובה 4 - יתחשבו בציון הגבוה שלך ולא באחרון.
לכן, פסיכו ממליץ להמשיך ולגשת לבחינה עוד פעמים רבות, אין מה להפסיד   StarStarStar.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
avi1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 5
  ציטוט avi1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 09/יולי/2006 ב- 09:39

קודם כל תודה על העזרה, זה אתר מעולה ושימושי ביותר כל הכבוד על ההקשעה

בקשר לזה שאני לא יודע לספור, אז בהתחלה באמת רציתי לשאול שתי שאלות ואח"כ מס' השאלות גדל ושכחתי לשנות...אז מקווה שתימחלו לי על זה..לפחות הפעם..חחEmbarrassed

ואם מישהו יודע משהו על התוכנה הזו באנגלית שאני דיברתי עליה אני אשמח לקבל מידע

WinkOuchWinkOuchWink יום טוב ושבוע מהנה לכולם

נערך ע"י avi1 - 09/יולי/2006 ב- 09:45
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.