פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

בעהי בסימולציות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
יפעת800 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 6
  ציטוט יפעת800 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: בעהי בסימולציות
    פורסם: 30/ספטמבר/2008 ב- 16:16
שלום,
ברגע שאני עושה את הסימלוצית לפעמים אני מאבדת את הריכוז ואח מאוד קשה לי לחזור - זה גורר קריאה של משפטים באנגלית עוד כמה פעמים -ואז זה נגרר לפרקים אחרי. בנוסף בפרק הכמותי יש לי טעויות ממש טיפשיות שבניתוח הסימלוציה אני פותרת בשניה.

שאלתי מה אפשר לעשות בשביל להעלות את רמת הריכוז ולעשות כמה שפחות טעיות בפרק הכמותי.
בסוף לאלה יש הבדלים בסימולציות של 50 נקודות מאחת לשניה כנראה בשאחת מהן התרכזתי יותר . ושוב מה אפשר לעשות בנוגע לבעית הריכוז
לתחילת העמוד
יפעת800 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 6
  ציטוט יפעת800 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/אוקטובר/2008 ב- 22:42
יש פה מישהו שיכול לתת לי עצה איך לשפר?
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 02/אוקטובר/2008 ב- 13:53
אני אתחיל מהסוף.
לגבי הבדלים בסימולציות, הם נובעים גם מהבדלי רמה בין סימולציה אחת לשניה, ולא רק מריכוז.

לגבי שיפור הריכוז - זו בעיקר עבודה עצמית.
נניח ואגיד לך "תתרכזי יותר", זה יעזור?
את צריכה לבדוק היכן הטעויות שאת עושה (המטופשות, שסתם טעית בהן), ולנסות להיות יותר מודעת במהלך הבחינה ולבדוק את עצמך, גם אם זה לוקח עוד כמה שניות.

יש שיטה שאני ממליץ עליה, והיא ענישה עצמית.
בחרי משהו שאת ממש שונאת לעשות (למשל ג'וגינג או לשטוף כלים או כל דבר אחר) ובכל פעם שאת עושה טעויות מטופשות, הענישי את עצמך.
זה נשמע דבילי אבל בצורה זו את עובדת גם על המישור הרגשי, ואז תוך כדי מבחן תת-המודע שלך יזכור את אי-הנעימות שנגרמה לו בעפם שעברה שעשית שטויות, ואת תהיי יותר חדה ומרוכזת.

אולי נשמע מצחיק, אבל עובד. עם קבלות!

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.