פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התלבטות

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התלבטות
    פורסם: 18/דצמבר/2008 ב- 23:34
היי אלעד, מה שלומך?

אני מתלבטת מה עדיף, הצלחתי להשיג עוד סימולציות, ולכן יש באפשרותי לפתור כל יום סימולציה עד יום לפני המבחן
הבעיה היא שאם אני כל יום פותרת סימולציה, יש לי פחות זמן לתרגל את הנושאים שאני חלשה בהם, כי רוב היום נשרף על הסימולציה והתחקור שלה, שאחרהם אני כבר מותשת ולא מצליחה להתרכז יותר מידי..
השאלה האם עדיף לפתור יום כן יום לא, ע"מ שביום שאחרי הסימולציה אני אוכל כל היום לתרגל ולחזק נושאים חלשים והראש שלי יהיה רענן לקלוט, או שעל כל מקרה, תרגול סימולציות כל יום עדיף..

מצטערת על החפירה, אבל יש לי רשימה כ"כ גדולה של דברים להספיק עד ה28\12 שאני מתחילה לאבד את היידים והרגלים
ואני חייבת ייעוץ של מישהו שמבין ומנוסה
לתחילת העמוד
cmtk85 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 61
  ציטוט cmtk85 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/דצמבר/2008 ב- 00:53
אני חושב שתחקור טוב ומעמיק לאחר סימולציה , הפקת הלקחים ותרגול בנושאים חלשים, חשוב יותר מאשר לעשות בזמן הזה סימולציה נוספת שסביר להניח שאם לא הפקת לקחים ולא שיפרת נושאים חלשים תעשי אותם טעויות שוב.
אני בדיוק במצב שלך, ומה שאני עושה זה יום סימולציה ויום תחקור ,שיפור נושאים וחזרה על כרטיסיות.
בהצלחה !!

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/דצמבר/2008 ב- 08:00
ההמלצה תלוי במצבך בכל תחום.
למשל, אם האנגלית טובה וכך גם המילולי, אפשר ועדיף לפתור רק פרקים כמותיים, וכל יומיים סימולציה.
תלוי גם מה המצב בכמותי, וממה נובעות הטעויות.
אם למשל יש לך עד 5 טעויות בפרק, ולרוב הטעויות הן של חוסר תשומת לב ולא של הבנה, עדיף לפתור עוד סימולציות ולא לתרגל.

בקיצור - צריך שתפרטי מעט יותר על המצב ואמליץ בהתאם.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/דצמבר/2008 ב- 09:43

אז ככה, בכמותי אני עומדת על 0-4 טעויות כאשר הטעויות נובעות בדר"כ מחוסר תשומת לב או טעויות סימון, אם כי יש עדיין נושאים שאני מרגיששה שלוקח לי יותר זמן לפתור אותם ולא יזיק לי חיזוק של עוד תירגול
באנגלית אני עומדת על כ4 טעויות לפרק, שכולם בהשלמת משפטים ובשאר החלקים אני בסדר
במילולי הייתי מצויינת עד עכשיו (גג 2 טעויות לפרק, בדר"כ באוצר מילים) אבל ב2 סימולציות אחרונות, שאחת מהן היא סימולציה 3 שלכם, הצלחתי להגיע ל4 טעויות לפרק שחלקם היו בחידות הגיון, דבר שעד עכשיו אף פעם לא קרה לי וגרם לי לחשוב שאולי זה נובע מכך שבחודש האחרון לא תרגלתי את הנושא מספיק (או בכלל, למעט הסימולציות)
לתחילת העמוד
gabu הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 104
  ציטוט gabu ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/דצמבר/2008 ב- 11:16
כן גם לי יש את אותה התלבטות ..שאני עומד בערך על 3-5 טעויות במילולי (בדר"כ) ..0-3 בכמותי.. ו1-4 באנגלית..אני לא מזהה נושאים שבאמת אני חלש בהם ..הטעויות בדרך כלל נובעות מחוסר תשומת לב..(בעיקר בכמותי) ובמילולי הטעויות משתנות כל פרק -לפעמים 2 בהבנת הנקרא לפעמים איזה מילה שאני לא יודע..או איזה פטל שלא עליתי עליו..לכן אני גם באותהבעיה כי לתלרגל נושאים ולעשותסימולציה שלמה באותו יום זה דיי מעייף..
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/דצמבר/2008 ב- 14:56
november,
לדעתי את יכולה לתרגל קצת בשביל ההרגשה, אבל מה שאת צריכה לעשות בעיקר זה לפתור פרקי בחינה.
אל תבזבזי זמן בפתרון פרקים באנגלית - רק עברי על המילון.
כנ"ל לגבי מילולי.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/דצמבר/2008 ב- 18:14
תודה רבה!!
ושיהיה שבוע טוב
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .063 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.