פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

התייעצות לגבי עתודה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
BboyLactoZ הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 56
  ציטוט BboyLactoZ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: התייעצות לגבי עתודה
    פורסם: 10/ינואר/2009 ב- 10:29

אוקיי אז ככה: יש לי פסיכומטרי 684, ממוצע בגרויות משהו כמו 113  ואני ניגש שוב בפברואר למה שנקרא "מיצוי יכולת מלא",לא להשאיר מקום לפער של קטן של נקודות בסף פסיכומטרי של צה"ל ובכלל לפתוח אפשרות ללימודי רפואה [אה ודרך אגב יש לי את האפשרות ללכת לקורס טיס אבל אם נופלים שם אי אפשר ללכת לעתודה ולכן מומלץ במצב כזה ללכת קודם לעתודה ואחרי זה לך תדע אם תרצה לנצל את זה או לא]

כרגע בהרשמה שלי דרך האינטרנט רשמתי: 1.רפואה כללית 2.רפואת שיניים 3.הנדסת  חשמל ואלקטרוניקה
אני יכול לשנות את העדיפיות עד ה26 בפברואר...
הבעיות\שאלות שלי הן:
כעיקרון יש לי יכולת ורצון להשקיע וללמוד כמעט כל דבר אבל אני לא אבחר בדבר שיעצבן אותי למרות שהוא מתגמל בסופו של דבר (לדוגמה: הנדסת תוכנה - נשמע לי כואב מאוד לשבת איזה 7 שעות פלוס ביום ליד מחשב) .
אני גם נרתעתי למשל מלבחור בהנדסה ביו רפואית למרות שרציתי משום שזהו מקצוע חדש יחסית שעוד לא תפס ביקוש רב.
-רפואה: אני יודע שאני מסוגל בעזרת טיפת מזל להוציא את ה730 השאלה האם כדאי לבחור ברפואה מבחינת שכר, בהרבה מקומות אני רואה שמזכירים שוב ושוב שהשכר ההתחלתי של רופא במשך כמה שנים הוא יחסית נמוךמזה של מהנדס
ואם אני בוחר במקצוע הזה אז האם הכי טוב ללמוד אותו באוניברסיטה העברית?
-אני מנסה להשוות בין הנדסת חשמל ואלקטרוניקה לבין תכנית פסגות (תואר כפול-הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ופיזיקה)
וקשה לי להבין מה יותר כדאי. בפסגות כמובן שיותר קשה אך האם יותר מתגמל?
-הנדסת מכונות-האם השכר אכן יותר נמוך מזה של מהנדס אלקטרוניקה?
-הנדסת מיגון: מסלול חדש שאני לא ממש מוצא מידע עליו

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 11/ינואר/2009 ב- 16:08
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2009 ב- 00:13
אני מציע שקודם כל תתמקד...

לגבי השאלות שלך, לא בוחרים רפואה בגלל שכר התחלתי, מה גם שבהמשך השכר מפצה על ההתחלה.
אם זה מה שאתה אוהב לך תלמד את זה, לא משנה אם בעברית, בטכניון, בבן גוריון או בתל-אביב כולן אוניברסיטאות מעולות.

לגבי חשמל או חשמל ופיסיקה:
חשמל ופיסיקה כנראה ישלח אותך לכיוון העיבוד אותות מה שאומר המון מתמטיקה
ככלל אני לא רואה איזה יתרון השילוב הזה נותן אם לא מתכוונים להמשיך לתואר שני ושלישי, בעלות תועלת לא הייתי בוחר במסלול הזה.

לסיכום.
אם אתה מתעניין ברפואה ולא במקצועות ריאלים אז תשאר עם ההעדפות שבחרת.
אם אתה מעוניין במקצועות ריאלים תבחר חשמל ואלקטרוניקה.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
BboyLactoZ הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 56
  ציטוט BboyLactoZ ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 12/ינואר/2009 ב- 23:56

תודה רבה על תגובתך!

(דרך אגב בכל הפעמים שאני נמצא בפורום,אני לא תמיד מבדיל בין אלעד לטל.... {פסיכו וpsycho} )

Wink זזתי לתפוס כמה דגיגות בחכה שלי.

לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/ינואר/2009 ב- 00:22
בכיף :-)
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .223 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.