פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מה המצב ? כמה שאלות....

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 103
  ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מה המצב ? כמה שאלות....
    פורסם: 23/ינואר/2009 ב- 12:50
טוב לא הייתי פה הרבה זמן :)

נכשלתי לצערי בפסיכומטרי (540 כגודל הציפיות גודל האכזבות) אני לא כמו כל הגאונים פה למרות שלא למדתי מספיק בכל מקרה עזבו את זה גם אם הייתי מקבל 800 אני חושב שהייתי הולך ללמוד במכללה...

הכיוון שלי הוא מחשבים -אבל לא מהנדס מחשבים מן הסתם ...
שמעתי מאחד שעוסק בתחום שאבטחת מידע נחשב לתחום חזק עכשיו ולומדים את זה משהו כמו שנה באיזו מכללה לא העמקתי בפרטים...
אולי להיות טכנאי MAC זה לא תחו רווי ועל כל שעה לוקחים לא מעט...

תעזרו לי בדילמה לא כולם מושלמים פה
(אגב כל הכבוד לכולם על הציונים באמת שמחתי בשבילכם פה)
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ינואר/2009 ב- 13:37
לא הבנתי מה אתה שואל בדיוק. יש מלא מכללות ומלא קורסים שקשורים למחשבים.

יש לי חבר שלמד שנה באיזו מכללה ועכשיו הוא "טכנאי רשת מחשבים" או משהו כזה ועובד כעוזר טכנאי רשת באיזו חברה.
הוא חיפש עבודה מלא זמן, אני חייב לציין, והמשכורת לא מטורפת.

אני מבין מהמילים שלך שכסף הוא פרמטר מאוד חשוב ואני אאלץ לאכזב אותך. זה לא שתקבל משכורת גבוהה ברגע שאתה מסיים את הקורס. זה לא יהיה פשוט בכלל ואתה תראה שיש לך תחרות מטורפת על מקומות עבודה (במיוחד עכשיו). נראה לי שאלעד כבר אמר לך בעבר לא לחשוב שמה שאתה משלם לטכנאי זה מה שהטכנאי מקבל. ממש ממש לא.

אתה מודע לעיניין הימים הפתוחים? עכשיו בדיוק התקופה. לך לכל מכללה שמעניינת אותך ותבדוק מה הם מציעים. תראה מגוון רחב של קורסים ותוכל לשאול שאלות ולהחליף דעות עם אנשים אחרים שיבואו לשם גם. זה בד"כ גם נורא כיף.

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
november הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 165
  ציטוט november ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ינואר/2009 ב- 13:47
יש מכללות להנדסות בהם ניתן להתקבל לא על בסיס הפסיכו אלא בעזרת מבחן פתיחה שהם עושים (שמאח של חברה הבנתי שהוא די קל)
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/ינואר/2009 ב- 23:34
במה ששאלתי הוא מה אתם חושבים על המקצועות שאמרתי(טכנאי MAC או משהו עם אבטחת מידע -לא בקיא בפרטים)

ברור לי שאני לא אקבל משכורות עתק אם אני אלמד משהו שנה ...
(אגב אם אתה עצמאי אין סיבה שגם בתור טכנאי תרוויח את זה)

כן המצב עכשיו לא משו עם עבודות אני רואה..ימים פתחוים...? איפה אפשר לברר איזה מכללות מקיימות ימים פתוחים?
אני כזה עצלן סעמק אין לי כח לכל החרא הזה ואני לא עושה עם עצמי כלום חח חייב לשנות גישה מהר...

נובמבר אומרים שהכל לטובה כנראה שזה שנכשלתי בפסיכו יביא אותי ללמוד בכללה שם אני אכיר אישה צעירה עשירה וכוסית על -אני אתחתן איתה ואז אני אתייעץ איתכם איזה מקומות יפים יש בעולם ולאן אתם ממליצים ליסוע... ;)

לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 16:30
אני ממליץ לנסות שוב, אל תתן לפסיכומטרי אחד ליאש אותך.
בכל מקרה אם אתה לא מתכוון ללכת לאוניברסיטה תשקול ברצינות תואר במכללה, תוכל להתקבל על סמך נתוני פתיחה נמוכים יותר.

לא הייתי הולך לקורס, לרוב לא יוצא מהם הרבה ובכל מקרה לא הייתי הולך לקורסים אותם ציינת.
אבטחת מידע זה תחום שכדי להצליח בו באמת צריך המון ידע במתמטיקה, חומרה ורשתות, לא נראה לי שקורס של שלושה חודשים יביא אותך למקום בו אתה רוצה להיות.

אם בכל מקרה תחליט ללכת על קורס הייתי שוקל בניית אתרים או ניהול בסיסי נתונים.
אלו תחומים יחסית נדרשים שלרוב בוגרי אוניברסיטה נמנעים מלעסוק בהם משיקולים של יוקרה ולכן נוצר חלל מתאים לבוגרי קורסים והמשכורות גם כן לא רעות בכלל, יתרה מכך זוהי נקודת פתיחה טובה שאפשר להתפתח ממנה ולהתקדם לתפקידים בכירים יותר בעתיד.

בהצלחה!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 01:17
1-תודה על העצות...האמת שלא הייתי בתוך כל העניין של המחשב ולכן אני לא יודע באמת כמה מתמטיקה דרושה שם...

2-בכל מקרה אמרת שאם כבר מכללה אז תואר...איזה תואר היית ממליץ??
אין לי בעיה עם לימודים ארוכים אני ממש לא טיפש למרות ה-540 אבל אבל אין אני פשוט לא טוב במתמטיקה חוץ מאחותי שהיא שפיצית בזה כל שאר האחים שלי גם לא משהו בכללל במקצוע הזה ...כנראה משהו מולד לא יודע.

3- בנית אתרים יש כמה שפות מה הכי עדיף??או שלומדים הכל?

4- מזה בסיס נתונים אם אפשר לדעת?

5- TNX AGAIN...
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 01:47
אני לא יודע לענות על הכל, אז אני אענה על מה שאני יודע...

לגבי הצורך במתמטיקה בתפקיד-בדיוק דיברתי עם חבר שלי שהוא הנדסאי אלקטרוניקה ועם עוד מישהו שבמקרה פגשנו שהוא תכניתן, וממש במקרה דיברנו על הנושא הזה של הקשר בין מתמטיקה ומקצועות מדעי המחשב...
הוא סיפר לנו שמעשית, ישנם תפקידים שהצורך בידע מתמטי הוא לא הדוק ולפעמים לא קיים כמעט בכלל, לצד מלא תפקידים שחובה לדעת מלא דברים חשובים במתמטיקה (אני לא מדבר על משפט פיטגורס, אלא על דברים הרבה יותר מסובכים)
אבל בכל מה שקשור ללימודים עצמם, הוא סיפר שכדי להבין כל מיני דברים חייבת להיות הבנה מסוימת במתמטיקה, ולכן לא סתם מבקשים את זה כדרישה

לגבי איזה תואר-תעשה מה שאמרו לך כאן-לך לימים פתוחים, תבדוק אילו תפקידים יש, תשאל, תברר, תקרא עוד ועוד, תעבור מכללה-מכללה, תבדוק לאיזה מקום ולאיזה תפקיד אתה הכי מתחבר, ולפי זה תחליט
כל זה בתנאי שלחוץ לך ללמוד השנה
אם אתה רוצה ללמוד באוניברסיטה/טכניון/מה שלא יהיה, ומוכן לחכות שנה, אז תשקול ללמוד 4 או אפילו 5 יחידות מתמטיקה כדי לשפר את המתמטיקה שלך, כי בינינו? גם אם תקבל 800 בפסיכומטרי, זה לא אומר שאתה יודע מתמטיקה, וזה יכול להיות קריטי ללימודים. אני לא מבין בזה עד כדי כך, והידע שלי מסתכם פחות או יותר במה שאמרתי בהתחלה.

תראה, אני גם גרוע במתמטיקה ועכישו התחלתי ללמוד פסיכומטרי (לפני כשבועיים).
מה אני עושה? חורש את הנושא למוות. בהתחלה חרשתי על המילים ואמרתי לעצמי "הולך לי מעולה, אני יודע כבר מעל 2,000 מילים מתוך 3,000."
ואז הגיע שאר החומר-אלגברה, גיאומטריה, יחס, השלמת משפטים, אנלוגיות, פ.ט.ל, הגוין, אנגלית עם מילים שאנשים שעושים SAT (המקביל של הפסיכו בארה"ב) צריכים לשנן...

קל מאוד לשנן, ואת זה כל אחד יכול, במוקדם או במאוחר.
אבל בכמותי, שזה פרק שמבוסס על הבנת החומר ולא על שינון, הרבה יותר קשה. כאן צריך להפעיל את הראש ולא את הזכרון...

כפי שאלעד אמר לך-כדאי לך לנסות שוב פסיכומטרי לדעתי.
אני מאמין שגם אני אעשה את זה במידה ולא אקבל ציון שיספק אותי (אני שואף ללפחות 650 עם קריצה ל-700).

ופסיכומטרי ממש לא מעיד על חוכמה, אלא על למידה ורצון, וכמובן ידע קודם שמאוד עוזר.
כי בינינו? מי שעשה 4 יחידות עם ציון טוב בתיכון, הרבה יותר קל לו מתלמיד שעשה 3 יחידות, שזה מבחן שבד"כ מקבלים בו מאה. (חוץ מהפרק האחרון, שזה הכי קל של 4, ששם תמיד יש איזו נפילה קטנה לכולם).

מקווה שעזרתי בכל זאת במשהו. בהצלחה :)

נ.ב. למי שתוהה מה אני עושה ער בשעה כזאת-אני לומד עדיין Star
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 08:14
פורסם במקור ע"י tobul

1-תודה על העצות...האמת שלא הייתי בתוך כל העניין של המחשב ולכן אני לא יודע באמת כמה מתמטיקה דרושה שם...

2-בכל מקרה אמרת שאם כבר מכללה אז תואר...איזה תואר היית ממליץ??
אין לי בעיה עם לימודים ארוכים אני ממש לא טיפש למרות ה-540 אבל אבל אין אני פשוט לא טוב במתמטיקה חוץ מאחותי שהיא שפיצית בזה כל שאר האחים שלי גם לא משהו בכללל במקצוע הזה ...כנראה משהו מולד לא יודע.

3- בנית אתרים יש כמה שפות מה הכי עדיף??או שלומדים הכל?

4- מזה בסיס נתונים אם אפשר לדעת?

5- TNX AGAIN...

1. דרושה בתארים למדעי המחשב, לא דרושה ברוב הקורסים.
2. אם מחשבים מעניין אותך לך על מדעי המחשב, קח בחשבון שהמתמטיקה שם לא פשוטה.
3. יש שתי אסכולות, תכנות עם השפות של מייקרוסופט Dot.Net ותכנות לחברה של לינוקס, יש יותר דרישה לחברה של לינוקס כי פחות אנשים רוצים להתעסק בזה ובכל זאת הייתי שוקל דווקא את ה- Dot.net בהנחה שתחליט ללכת על בניית אתרים.
4. בסיסי נתונים בגדול זה שמירת ופילוח מידע, לדוגמא כדי לבנות את תוכנת המילים של אתר פסיכו אני צריך לשמור מידע על הסטטיסטיקות של כל גולש וגולש, את המידע מאחסנים בטבלאות ושולפים במקרה הצורך לפי פילוחים מתאימים.
קח בחשבון שתכנות לבסיסי נתונים גם כולל בתוכו מודלים מתמטיים אם כי פשוטים יותר מהמודלים שקיימים בתואר.
5. בכיף Big%20smile
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2009 ב- 00:36
או קי מהנדס מחשבים יורד מהפרק חח אני באמת לא מרמה את עצמי ואין טעם לרצות משהו שבלתי אפשרי להשיג (ואני לא מזלזל בעצמי פשוט מודע לחולשותיי)

1- בקשר לDOT.NET הזה...זה תואר כלשהו? או שזה איזה קורס מסויים?

2- עד כמה דומות שפות תיכנות של אתרים לבנית תוכנות בשפת ++C למשל? למדתי C בבית ספר ברמה מאוד נמוכה מן הסתם כיתה י יא ככה ולא ממש אהבתי...
אני אדם בררני יותר מידי חח ....

3- איפה אפשר ללמוד לפרוץ לחשבונות PAYPAL של אנשים ומלשוך כסף בלי שיזהו אותך?

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2009 ב- 00:45
פורסם במקור ע"י tobul

3- איפה אפשר ללמוד לפרוץ לחשבונות PAYPAL של אנשים ומלשוך כסף בלי שיזהו אותך?

אני מאוד מקווה שדיברת בצחוק... Shocked
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2009 ב- 17:32
חח כן אל תזלזל באינטיליגנציה שלי...

שאלות 1 ו-2 מישהו?
ואגב בלי קשר כלשהו מישהו יודע איך הולכות עכשיו העבודות בחול עדיין עושים כסף טוב או שהמיתון הפך את זה למסובך יותר?
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2009 ב- 18:13
עבדתי במכירת תמונות שמן 3 חודשים באירלנד וזה אחרי ניסיון של שנה במכירות טלפוניות ללקוחות באירופה (עם התמחות באנגליה ואירלנד) וארה"ב וכן מספר חודשים בהדרכת סוכני מכירות וחפיפתם (אני בכוונה משוויץ כדי לא להשאיר בך ספק שאני יודע מה אני עושה בתחום וזה חשוב להמשך). המשכורות שמתנוססות על אתרי החברות הן כמובן בדיוניות לחלוטין ולא היה לי ספק שאף אחד לא מרוויח את הסכומים האמורים, אבל קיוויתי שלפחות חצי מהסכום הוא ריאלי.

כמחצית אם לא יותר מהסוכנים שמגיעים לשם עוזבים בתוך שבועיים (לא כולם מתאקלמים ויכולים למכור). רובם מתמרמרים ומרגישים שעבדו עליהם ולא הייתי מאחל את זה לאף אחד. מיותר לציין שכרטיס הטיסה עליהם. אני הייתי בין הטובים בצוות והמשכורת שלי נעה בין 1000 ל1300 יורו לחודש לפני הוצאות. ההוצאות תכלס לא היו גבוהות והסתכמו בגג 350 יורו בחודש. היה סוכן אחד שהכרתי שהוא היה באמת מיוחד והרויח 3000 יורו בחודש אבל אין דברים כאלו, כמעט כולם היו מתחתי או בטווח הקרוב אלי. אגב, יש אוטו לכל צוות (הדלק על החברה) והיה לי חדר משלי בוילה מאוד נחמדה. עובדים כ4 שעות ביום + עד שעתיים נסיעות.

העבודה היא מכירות שטח מדלת לדלת ובחורף זה לא פשוט בכלל (אירלנד היא מדינה קרה מאוד). המשכורת כמו שראית לא בשמיים ומי שיגיד לך אחרת משקר לך בעיניים (יכול להיות שפעם הרוויחו יותר אבל עכשיו עם המיתון אין מצב), פגשתי פליטים רבים מחברות אחרות וכן במפגשים מקריים בשכונות (זה מה שקורה כשיש לך 8 חברות שמכסות את כל המדינה הלא מי יודע מה גדולה הזו) והם לא הרויחו יותר. על כל דלת באירלנד כבר דפקו והתמונות של הישראלים נמצאות, ולא בהגזמה, בכרבע מהבתים באירלנד - כולם מכירים את זה. יש מקומות שבאים אליהם כל שבוע. אגב, המצב בעגלות הרבה יותר גרוע והסיכוי היחיד שלך למכור זה אם אתה כוסית קטנה וחמודה. אל תשלה את עצמך, במקומות אחרים בעולם לא יותר טוב.

אם אתה חושב בכל זאת שיש לך את זה ואתה מוכן להסתכן, דע לך שזאת אחת החוויות המהנות ביותר שהיו לי בחיים. פגשתי מלא ישראלים ואירים, הייתי בכל רחבי אירלנד ויש לי כל כך הרבה סיפורים שהנכדים בטח יאהבו מאוד. רבים בוחרים להמשיך בטיול לאירופה או לדרום אמריקה או להודו משם ובאמת מתחברים לזמן רב, אני עדין שומר על קשר עם חלקם.

כל הישראלים שם חברים ואין דיסטנס או משהו כזה עם המנהלים והרשי צוותים - אתה מבלה את מרבית שעות היום איתם. ובכלל.. קשה לי להסביר במילים את ההווי. האירים הם העם הכי נחמד בעולם, תמיד יזמינו אותך לתה (או בירה) ותמיד יחייכו וישאלו לשלמוך, גם כשאתה סתם עובר לידם ברחוב (בדבלין כבר עלו על זה שיש יותר מדי אנשים להתעניין בשלומם אז הם פשוט יעשו לך היי, יחיכו וימשיכו ללכת אבל באיזורים כפריים סביר שתקבל הזמנה להכנס ולפטפט).

אין כמו לשמוע שירים בעיברית תוך נסיע בM1 מדבלין לבלפאסט :)

אבל שוב, ראה הוזהרת, מעטים האנשים שמרויחים ומעטים עוד יותר מי שמרוויח טוב - אם אתה נוסע, תעשה את זה קודם כל בשביל החוויה.

אם יש לך שאלות נוספות אשמח לענות ואל תפנה בשום פנים ואופן לאתרים כמו MAKA למיניהם, הפורומים שלהם שורצים באנשי מכירות שמומחים בלגרות אצלך את החשק לטוס חרף ההגיון הבריא והם יבלבלו אותך (אתה גם לא תדע את זה ככל הנראה, הם עושים עבודה מקצועית מאוד אני חייב לציין, ויוצרים שרשורים פקטיבים ובדיוניים שנועדו להעביר את המסרים שלהם).

נערך ע"י XAVT - 27/ינואר/2009 ב- 18:23
לתחילת העמוד
tobul הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

ציטוט tobul ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2009 ב- 18:23
אז משם האנגלית שלך.......;)
חח זה היה ארוך..תודה על הכל תיארתי לעצמי שמשכורות של 3000-5000 דולר לחודש זה טירוף...
לא יודע טירוף...שכנה שלי הייתה בהוואי 4 חודשים וחזרה עם 40 אלף שקל זה בוודאות (ממכירות של מחליקי שיער) אבל זה בטח קשה ויש לה חוש לזה...
אני לא הכי תותח במכירות (למרות שאני לא מתבייש) אז קיצר גם את זה נפסול?ואי איזה חרא אין איפה לעבוד ועוד כשאתה תקוע ביישוב חור=הלך עליך...

אני תקוע אין לי עבודה אני לא יודע מה אני רוצה ללמוד...החיים בזבל...
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2009 ב- 18:31
קודם כל היא כנראה כוסית קטנה וחמודה. שנית, אין סיבה להאמין לה - לאנשים יש קטע כזה של לא לצאת פראיירים, הם נסעו כבר והגיעו לשם ומבינים שהם בזבזו כסף וצריכים להשאר או שהם סתם הוציאו 1000 דולר כרטיס טיסה. לא רע להם כי תכלס זה דיי מהנה כמו שאמרתי, אבל כסף לא ממש מקבלים. וכך הם נשארים עד שהם זכאים להחזר כרטיס. כשהם חוזרים לארץ, לא בא להם להגיד שהם סתם נשארו שם וגם, מי ידע? הכי קל להגיד שעשית ימבה כסף ואתה מלך העולם.

טריוויה קטנה - אם היא הצליחה לחסוך 10K שקלים בחודש (לאחר כל ההוצאות), מה היא עושה בארץ?!

אל תגיד לי שהיא מרוויחה פה יותר מזה. אל תגיד לי שיותר כיף לה פה. תחשוב, אתה היית נשאר בארץ?!

קיצר, לא אומר שהיא משקרת, אבל תסכים איתי שמשהו מריח פה מוזר.

נערך ע"י XAVT - 27/ינואר/2009 ב- 18:33
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/ינואר/2009 ב- 20:43
לגבי דוט נט, אם אני לא טועה זה קשור לHTML XHTML CSS וPHP. אלה השפות לכתיבת אתרים פעם אחרונה שבדקתי ולאחרונה יש שילוב של JAVA בכל מקום. JAVA מאוד מזכיר את C וכל השאר פחות אם כי קשה לי להצביע על איך בדיוק.

לא יודע מה בדיוק תלמד ואחי, בראש שלך, תרים תישבן מהכורסא ותתעניין במכללות או מינימום תגלוש לאתרים שלהם ותקרא על תכניות הלימוד שלהם. ואל דאגה, אתה תמיד יכול לעבוד בחקלאות, שרות לקוחות או בניה למשל, כך שאין לך מה לדאוג.

לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/ינואר/2009 ב- 00:20

אם ביל גייטס היה שומע אותך הוא היה טס לפה אישית לפטר עוד 1000 עובדים!

PHP ו- JAVA הם המתחרים שלו ושל ה- DOT.NET :-)
מה שתלמד זה: #C (הוגים את הסולמית - שארפ), ASP.NET, DOM וכו'.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .266 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.