פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הנדסה בבר אילן כדאי?!

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
spartan932 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: חולון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 40
  ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הנדסה בבר אילן כדאי?!
    פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 12:30
קיבלתי 681 ואני מתקבל להנדסת חשמל רק בבר אילן.. לצערי אצטרך 148 בכמותי כדי להתקבל לבן גוריון ויש לי רק 139 אני חושב להרשם לבר אילן בלית ברירה.. יש לי מה לדאוג אם אני עושה שם? (לגבי עבודה אחרי זה)
כמה הקורסי יהדות משפיעים ואיך החיים חברה שם?

מוותר על חלום באר שבע...
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 12:32
אהה רציתי להוסיף שכדי להתקבל לבן גוריון אני צריך או 148 בכמותי של הפסיכו או לשפר את הפיסיקה אבל אז נראה לי הציון יתקבל מאוחר והם לא יסתכלו עליו ואז זה לחכות עוד שנה נראה לי נכון? תקבנו אותי אם אני טועה תודה
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 13:35
יש לך את מועד אפריל שהוא המועד האחרון לשנת הלימודים הנוכחית. אתה לא חייב לקבל 148 בכמותי - אם תקבל ציון גבוהה יותר בפסיכו, הסכם שלך עולה ואתה נכנס. וכמובן שאתה יכול לשפר בגרות אבל פיסיקה יש רק בקיץ וזה לא תקף לשנת הלימודים הבאה.

ממה שהבנתי יש הבדלים בין בר אילן לב"ג אבל הם לא כאלו קריטיים (דפדף בפורום יש כמה התכתבויות עם פסיכו בנושא).

מה זה קורסי היהדות?
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/ינואר/2009 ב- 16:25
בבן גוריון מסתכלים על כמותי, מתמטיקה, פיסיקה.
אם החלום שלך הוא בן גוריון אז תשקיע, מדובר כולה בחצי שנה שתשפיע על שארית חייך :-)

תוכל גם להתחיל סמסטר בסימסטר ב + סמסטר קיץ ואז תפסיד רק חצי שנה...

בכל מקרה אם תחליט ללמוד בבר-אילן דע שהתואר שם בהחלט נחשב ולא תהיה לך בעיה להתקבל לעבודה בהמשך.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 02:22
תודה רבה על התגובות ..
לגבי בן גוריון השיקול אם לעשות פיסיקה במידה ואקבל ציון שיעלה על הסכם ואתקבל אז אז לחכות עוד שנה או חצי כמו שאתה אומר + השקעה של 15-20 אלף בשנה חוץ מהלימודים על מחיה ודירה...
בניגוד לבר אילן שאני כבר מתקבל ואני עדיין אמשיך לגור אצל ההורים(מבאס אבל אין ברירה)..
כנראה שאלך על בר אילן ואם אתה אומר שלא תהיה בעיה למצוא עבודה אז מצוין אבל מה לגבי ח"ול לא תהיה בעיה למצוא עבודה בארה"ב עם תואר מבר אילן?
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 02:23
בנוסף אני כרגע מחזיק עבודה בתל אביב שאני יכול ללמוד בה כל המשמרת ולכן זה עוד שיקול כבר מאוד וזה יהיה חוסר אחריות מצדי לוותר על עבודה שתממן אותי ואחיה כמו מלך בניגוד לסטראוטים של סטודנט עני
מה אתה אומר מה כדאי לעשות אחרי שהבאתי בפניך את שיקוליי
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 12:17
ממה ששמעתי והבנתי, לא כדאי לשלב עבודה עם לימודים, בטח שלא עם הנדסת חשמל. עדיף ציפור אחת ביד משתיים על העץ ;)

אגב, בב"ג יש מעונות והם לא יקרים כ"כ (כמו כל המעונות), בסביבות ה500 ש"ח לחודש.

לגבי עבודה בארה"ב.. לא מאמין שהם מכירים את האוניברסיטה שם, או שיהיה להם יותר מדי איכפת כל עוד אתה יודע מה אתה עושה ובעל ניסיון (אבא שלי עבד שם בשליחות מאמדוקס זמן מה על ויזת עבודה - ויש לו תואר מבריה"מ בכלל). העיניין הוא שמי יתן לך בכלל אזרחות או אפילו אישור עבודה? זה לא כ"כ פשוט כמו שאתה אולי חושב - אלא אם כמובן כבר יש לך.

מה שכן, את הטכניון הם בטוח מכירים שם.
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 18:00
זה לא עבודה בדיוק זה  ממש לשבת וללמוד ולקבל על זה כסף אז אני לא מתכוון לוותר על זה
לתחילת העמוד
davidcoo הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 382
  ציטוט davidcoo ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 22:48
לגבי שילוב לימודים ועבודה זה בלתי אפשרי בפקולטה להנדסת חשמל בשנה הראשונה והשנייה אני דיברתי עם כמה אנשים מהפקולטה של הנדסת חשמל באונברסיטאות השונות בארץ.
לגבי השאלה במקור אני מתרשם שהאונברסיטה של בר אילן היא לא משהו בתחום ההנדסה שהוא די חדש באונברסיטה זו ביחס לאונברסיטאות אחרות ואין מקום להשוות אולם עדיין הדרישה הרבה בשוק עושה את שלה ויש לך עדיפות על פני כל המכללות אז מציאת העבודה היא לא בעייתית לפחות ביחס לשאר המקצועות בשוק.
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/ינואר/2009 ב- 23:21
שוב לא הבנתם כנראה זה עבודה מציאה לכל סטודנט.. תודה על התגובות אני כנראה אלך לבר אילן גם כי זה במרכז וגם בגלל העבודה, בן גוריון יקח לי עוד שנה כדי להתקבל לשם וגם מבחינה כספית אני אהיה מה שנקרא "סטודנט עני" אז זה נראה לי שפשוט הכל הולך לטובת בר אילן חוץ מהיוקרה אבל נקווה לטוב
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 02:30
שמח שהחלטת :)

בהצלחה!
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 08:07
אחי, כמו שאמרתי לך בהתחלה, אין לך מה לדאוג מיוקרה ואני חושב שאתה עושה החלטה נכונה בהתחשב בנתונים.
איתי עובד בחור שסיים תואר הנדסת מחשבים בבר-אילן והוא לא פחות מוערך מאף אחד אחר, להפך.

בהצלחה!!!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 09:18
סבבה תודה דרך אגב מה ההבדל בין בנדסת חשמל למחשבים?
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית

ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 09:39
בגדול השם המלא הוא "הנדסת חשמל, מחשבים ואלקטרוניקה" כך שההבדל הוא תחום ההתמחות שאתה בוחר.

בבר-אילן זה מעט שונה, הנדסת מחשבים אומר הנדסת חשמל עם הרבה דגש על תוכנה, המשמעות של זה שאתה תתאים יותר לתחומים כמו Real Time Embedded (תכנות זמן אמת המוטמע במערכות אלקטרוניות) אם כי לא רק!
אתה תתאים לכל תחום תוכנה ו/או אולי גם עיבוד אותות, תלוי במסלולי ההתמחות שיפתחו.

בהצלחה!
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .121 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.