פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

הנדסת חשמל -מה לומדים?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
spartan932 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: חולון
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 40
  ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: הנדסת חשמל -מה לומדים?
    פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 05:53
יש לי 8 חודשים עד תחילת התואר ויש לי זמן פנוי..
ב4-5 שנים האחרונות לא הפעלתי את הראש יותר מאיפה יצוץ לי המחבל במארבים או בפטרולים שעשיתי.. אז חשבתי אולי אהה וחוץ מהפסיכומטרי אז חשבתי אולי אקדים ואתחיל ללמוד מעכשיו חומר של שנה א זה צעד חכם?
מי שלמד את זה ויוכל להגיד לי נושאים שכדאי לבוא מוכן לשנה א כדי שיהיה לי יותר קל אני אשמח תודה מראש
לתחילת העמוד
telesvet הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 47
  ציטוט telesvet ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 10:20
נראה לי שבתור התחלה תראה שאתה סגור על המתמטיקה ברמה של תיכון. כדאי גם לעבור על הפיזיקה, במיוחד אם לא למדת את זה כמגמה. אני יודע שבמכינה לומדים מכניקה וחשמל. 
לתחילת העמוד
פסיכו הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
:: טל טסונה ::

כתובת: ישראל
מאמרים: 1031
  ציטוט פסיכו ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 15:02
חזרות על חומר:
1. פיסיקה.
2. מתמטיקה.

ללמוד קדימה.
קח ספר של האוניברסיטה הפתוח ותלמד:
1. אלגברה
2. חדו"א
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
spartan932 הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

כתובת: חולון
מאמרים: 40
  ציטוט spartan932 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 19:40
למדתי פיסיקה כמגמה אבל אני לא זוכר יותר מדי האם מתחילים מ0 שם?
ומתמטיקה יש דברים שלא צריך נראה לי כמו גיאומטריה וכאלה אז במה כן להתמקד...
האם שווה לי לעשות סתם לכיף מכינה במתמטיקה בלי לעשות את הבגרות?
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/ינואר/2009 ב- 20:04
פספסת את ההרשמה למכינה השנה ורובן כבר התחילו. במתמטיקה יש לך את חדו"א ולא יזיק לך לחזור על כל האלגברה (לוגוריתמים, הבינום של ניוטון, אינדוקציה, סדרות ומספרים מרוכבים) יחד עם גאומטריה אנליטית, ווקטורים, טריגונומטריה והסתברות.

הלימודים באוניברסיטה שונים מאוד מהתיכון והם מצפים שתדע כל מיני דברים שאתה לא יודע ושלא נלמדו או ילומדו באף קורס ואתה תמצא את עצמך בפיגור מתמיד פחות או יותר - כך לפחות הבנתי את זה :)

נערך ע"י XAVT - 26/ינואר/2009 ב- 20:12
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .125 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.