פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה על ציוני בגרות-מי נחשב-הגבוה או האחרון?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה על ציוני בגרות-מי נחשב-הגבוה או האחרון?
    פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 15:06

היי :)

השאלה בכותרת-אם אני משפר בגרויות, והציון שאני מקבל הוא גרוע יותר מהציון הנוכחי שלי, איזה ציון ייחשב לי? הגבוה או האחרון?

חשוב לציין שאני בעל תעודת בגרות מלאה

ושאלה נוספת-האם לקנות את המיקוד וללמוד ממנו זה מספיק? יש לי בחר שעשה את זה ודווקא הלך לו טוב (אני מדבר על מקצועות חובה-תנ"ך, ספרות, לשון וכדומה)

בעיקר אנגלית אני רוצה לשפר-יש לי 90 רק משום שפישלתי קצת בבחינה. אנגלית אצלי כמעט ברמת שפת אם, אנ יחושב שבקלות אני יכלו לשפר לכמעט 100 אם לא יותר (כי בכל זאת קשה להגיע ל-100), ואם מחשיבים את הגבוה אז אני מעדףי לא לקחת סיכון

אשמח לתשובות. תודה מראש :)

לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 17:38
בבגרות מתחשבים בציון האחרון
בפסיכומטרי - מתחשבים בגבוה
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 18:18
תודה על התשובה :)
אבל האם אתה בטוח? כי הבחור שיושב לידי בפסיכומטרי שיפר עכשיו בגרויות, והוא סיפר לי שאם יש לך בגרות מלאה אז מחשיבים את הציון האחרון, ולפי מה שהוא אמר לי הוא ממש בטוח בזה...
לתחילת העמוד
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 44
  ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 18:19
אם יש לך תעודת בגרות הציון הגבוה ייחשב לך. בטוח.
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 18:31
זהו, שזה מה שהחבר שלי מהפסיכו אמר לי
כפי שציינתי-אני זכאי לתעודת בגרות מלאה. אמנם לא ציונים הכי מרשימים בעולם (ממוצע 91.2) אבל בגרות מלאה בהחלט יש לי :)

אם מישהו יוכל להביא לי מקור מסומך ואישור סופי לכך, אשמח מאוד (חיפשתי ולא מצאתי בשום מקום לצערי)

תודה! Smile
לתחילת העמוד
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 18:41

א. לתלמיד תיכון יוכנס לתעודת הבגרות הציון הגבוה מכל ההיבחנויות שנבחן באותו שאלון, כל עוד היה תלמיד תיכון (במועד ב' של כיתה י"ב נחשב עדיין הנבחן לתלמיד תיכון).

ב. מי שאינו תלמיד תיכון (נבחן משנה אינטרני/אקסטרני) ואינו זכאי לתעודת בגרות, ציונו האחרון הוא שיכנס לתעודת הבגרות.

ג. מי שאינו תלמיד תיכון (נבחן משנה אינטרני/אקסטרני) וזכאי לתעודת בגרות, הציון הגבוה הוא הקובע.

ד. תלמידים שיבחנו במועד ב' באנגלית או מתמטיקה באותה רמה בה נבחנו במועד א', ישוקלל ציונם הסופי (שמתקבל משקלול שלוש השאלונים שמרכיבים כל רמה) על ידי לקיחת הציון הגבוה יותר מכל אחת משתי ההיבחנויות. לדוגמא: תלמיד נבחן במועד א' וקיבל בשאלונים 3, 4 ו - 5 (בהתאמה) 40, 70, 90 ובמועד ב' קיבל 70, 70, 60 - ציונו הסופי יהיה שקלול של 70, 70 ו - 90, כלומר - 77.

ה. תלמידים שייבחנו במועד ב' באנגלית או מתמטיקה ברמה שונה מזו שנבחנו במועד א' (5 יח"ל לעומת 4 יח"ל, למשל), הציון הסופי האחרון (מועד ב') הוא שיקבע, גם אם יהיה נמוך יותר!

ו. כאמור בסעיף ג', כשלא מדובר במועד א'+ב', אלא בציונים של שני מועדים שונים (חורף וקיץ, למשל) והתלמיד היה זכאי לתעודת בגרות - הציון הסופי הגבוה הוא הקובע.

לא ניתן לשקלל את הציונים הגבוהים של שאלונים משני מועדים שונים!!! (כמובן, שאם תלמיד שיפר רק שאלון מסוים או רק שניים מתוך השלושה, ישוקללו ציוניו החדשים עם ציון השאלון הישן אליו לא ניגש, והוא יהיה רשאי לבחור את הציון הסופי הגבוה מבין שני הציונים הסופיים).

ז. שוב, כאמור בסעיף ב', כשלא מדובר במועד א'+ב', אלא בציונים של שני מועדים שונים (חורף וקיץ, למשל) ונבחן המשנה (לא תלמיד תיכון) לא היה זכאי לתעודת בגרות - הציון הסופי האחרון הוא הקובע.
לתחילת העמוד
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 18:42
מהאתר של יואל גבע...
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 19:07
ודה על המידע :)
אם כך, אחרי הפסיכו אתחיל לשפר אנגלית, לשון+הבעיה, ונראה לי גם תנ"ך/ספרות

ולגבי אנגלית-למיטב הבנתי אם עשיתי 5 יחידות וקיבלתי 90, ועכשיו אני עושה 5 יחידות, ובאחד השאלונים קיבלתי גבוה יותר, אז גם אם ב-2 שאלונים קיבלתי ציון נמוך ובשלישי גבוה, פשוט יוסיפו ל לפי הגבוה? אני צודק?
לתחילת העמוד
GamGam הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

ציטוט GamGam ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 20:31

לפי מה שאני מבין כן. אתה יכול אפילו לשפר שאלון אחד משלושת השאלונים באנגלית (אבל למה לא לשפר את כולם...).

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 07/פברואר/2009 ב- 21:15
כן, זה מהש אעשה מיד אחרי הפסיכו

בגדול פישלתי קצת באנגלית, כי זו הייתה הפעם הראשונה שעשו את הבחינה במתכונת חדשה
במתונת הישנה הוצאתי במבחנים כמעט תמיד 95 פלוס, אבל הבחינה החדשה הייתה נוראית. כל טעות הורידה לי באזור ה-8 נקודות. למזלי ניגשתי עם בגרות מאה, מה שהציל אותי...
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/פברואר/2009 ב- 10:15
לפי מה שאני יודעת זה שאם כבר סיימת ללמוד ויש לך את הגיליון ציונים כבר אז כשאתה עושה בגרות הם מביאים לך אח"כ טופס בנפרד אם הציון ואם אתה רוצה אתה מראה את זה למוסדות הלימוד שאתה רוצה ללכת אליהם כי הרי הציונים שלך כבר מודפסים....
לתחילת העמוד
nuclearwar הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

כתובת: חיפה
מאמרים: 1
  ציטוט nuclearwar ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/מרס/2009 ב- 17:29
יש לי תשובה בודק
יש לך תעודת בגרות עם הציונים , נכון?
שאתה משלים אתה פשוט מקבל דף שאומר ששיפרת את הציון שלך והחדש הוא 80 נגיד
אז אם בתעודה הציון גבוה יותר אז אל תראה תדף אם הציון נמוך יותר אז אתה מצרף את זה עם הדף
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/מרס/2009 ב- 19:05
פורסם במקור ע"י nuclearwar

יש לי תשובה בודק
יש לך תעודת בגרות עם הציונים , נכון?
שאתה משלים אתה פשוט מקבל דף שאומר ששיפרת את הציון שלך והחדש הוא 80 נגיד
אז אם בתעודה הציון גבוה יותר אז אל תראה תדף אם הציון נמוך יותר אז אתה מצרף את זה עם הדף

1. למקרה שלא שמת לב-כבר לפני חודש ענו לי על השאלה הזו
2. למה שאעשה דבר כזה אם ממילא הציון הגבוה נחשב לי?
3. ידידי, ברצוני לתת לך עצה מועילה לחיים:
לעולם אל תחשוב שהמצאת את הגלגל

ותבין לבד למה אני מתכוון

שבת שלום
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 13/מרס/2009 ב- 19:13
האמור לעיל נכון במידה ולא המצאת את הגלג. ראה הודעה זו בטלה ומבוטלת במידה ואכן אתה המצאת אותו.
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/מרס/2009 ב- 00:32
אם הוא המציא את הגלגל, סימן שהוא בן בערך 10,000 שנים
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.