פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

המבחן הראשון שלי-תוצאות :)

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: המבחן הראשון שלי-תוצאות :)
    פורסם: 12/פברואר/2009 ב- 02:51

לילה טוב לכל מי שעדיין ער Tongue

היום עשיתי את הבחינה הראשונה שלי-3 פרקי אמת של פסיכומטרי (הכוונה לפרק אחד מכל נושא)

הראשון של יואל גבע, השני של קידום (איפה שאני לומד)
והרי התוצאות... (מוזיקה דרמטית)

בסימולציה של יואל גבע קיבלתי ציון השקול (לפי המחשבון של האתר) ל-585.
הכמותי היה בסדר-הרבה שאלות הצלחתי והיה לי בטחון שסה"כ היה בסדר. הצלחתי ב-14 שאלות, כשלא ניחשתי והעדפתי להתעלם משאלות, כדי לדעת באמת מה אני שווה, ואני שמח שכך היה
המילולי הלך לי ממש טוב-הצלחתי ב-23 שאלות, כשאני מזכיר שאת ההגיון כלל לא למדתי, וגם שם היו 2 שאלות שהעדפתי לא לנחש (עוד כמה שאלות בהגיון הצלחתי מתוך טיפה הגיון שלי)
באנגלית איכזבתי-רק 21 שאלות. פישלתי ב-3 שאלות בהשלמת משפטים, לא אופייני לי ממש, גם הרגשתי שהיה קשה, כי עד הרגע האחרון ממש הייתי במבחן

ועכשיו לקידום...
הציון הסופי היה שווה ערך (שוב-לפי מחשבון האתר) ל-570.
בניגוד ליואל גבע, כאן כן ניחשתי (ניסוי שהחלטתי לערוך) בכל הבחינה (למעט שאלה אחת שכנראה שכחתי בכלל לעשות אותה). הצלחתי ב-15 שאלות סה"כ (סה"כ ניחשתי רק 3 שאלות בערך, וג זה על סמך מעט הגיון). בערך ברמה של יואל גבע-לא קשה מדי ולא קל מדי, ובסה"כ זה נבע מדברים שטרם תירגלתי כמו שצריך (פלוס שאלה אחת של גיאומטריה אנליטית, שלמען האמת הצלחתי בזכות הגיון נטו). בהסקה מתרשים הלך לי ממש טוב (טעות אחת מתוך-5 שאלות) ובכלל-השאלות ברמה הנמוכה (עד שאלה 10) הייתה לי רק טעות אחת, ועד שאלה 15 רק 3 טעויות.
המילולי של קידום היה ממש קשה. בפטל, נושא שאני ממש חזק בו, הצלחתי רק ב-2 שאלות, ה-2 שטעיתי הן כאלו שבסוף הימרתי בין 2 תשובות. לשמחתי באנלוגיות השתפרתי-רק 2 טעויות.
אוצר המיים של קידום גם הרבה יותר קשה משל יואל גבע. עשיתי באחד הספרים 50 תרגילים של אוצר מילים (ביואל גבע) והיו לי רק 5 טעויות, ומאידך-השאלות של קידום הרבה יותר קשות!
הכי אני שמח מהבנת הנקרא-מתוך 12 שאלות (של 2 המכונים יחד) היו לי רק 3 טעויות-התקדמות ממש גדולה מבחינתי...

ובאנגלית הלך לי מעולה! תוך רבע שעה סיימתי הכל, כשהיו לי סה"כ רק 3 טעויות (גם אחרי שבדקתי-אחת בכל נושא).

סה"כ-שיפור של בערך 100 נקודות מלפני חודש (בדיאגנוסטי הלך לי על הפנים, בעיקר במתמטיקה), אז הייתי על בערך 8 שאלות נכונות בכמותי ועל 12 שאלות נכונות במילולי (באנגלית אני נשארתי אותה רמה, כי סה"כ אין לי מה לתרגל יותר מדי).

וסיכום שלי על 2 המכונים-האנגלית של יואל גבע קשה יותר, בעוד שהמילולי בקידום קשה יותר, ולהיפך (ואני מרגיש את זה גם בתרגילים ובש"ב לעומת הספרים של יואל גבע)

אני גם רוצה להדגיש שאני מאוד מאוד מאוד נהנה כאן!
ויטלי, אני יודע שאני מוציא אותך מכלייך לא פעם ולא פעמיים, ואני מצטער, אבל אני מבטיח שאחרי הפסיכומטרי אני אהיה יותר בסדר! Big%20smile (רגע, אני יכול להבטיח דבר כזה? LOL)

סה"כ שיפרתי הרבה, ואני בהחלט מרגיש הרבה יותר נינוח. גם הכמותי, חלק שמאוד פחדתי ממנו, כבר לא כזה מפחיד, ואני מתחיל לאט לאט לקלוט את השיטה.

מחר המבחן המלא הראשון שלי, ואני שמח שאני מגיע אליו הרבה יותר בטוח (בינינו, מה כבר יכול לקרות?)

אז שוב-המון תודה! אני שמח שגיליתי את הפורום הזה. תמשיכו להיות אחלה אנשים, וכמובן כל הכבוד לצוות הנהדר כאן, שעונה לי בסבלנות רבה פעם אחר פעם!

לילה טוב, נעמתם לי מאוד Wink
אסף

נערך ע"י assafy - 12/פברואר/2009 ב- 02:51
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 158
  ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 22:32
מזל טוב! :)
בדיוק עשיתי את המבחן המלא הראשון שלי, 8 פרקים, ולפי המחשבון באתר פה - יש לי 651 Smile
של קידום, מבחן המתכונת השני, היה לי ממש חוסר אדיר של זמן לקראת הסוף...
נו, ב23 בחינה...
651 זה נראה לי מעולה למבחן ראשון, אבל אותו ציון, 9 ימים לפני בחינה - מדאיג אותי קצת, מה אתם חושבים?

תגידו, יש סיכוי ששני הפרקים האחרונים קשים יותר, או שזה רק אובדן הריכוז לאחר זמן?

(ד"א, זה ממש, אבל ממש, המבחן המלא הראשון, 200 דקות, בלי הפסקות, היו לי 6 דקות זמן יתרון בפרק אנגלית, אז הלכתי לשירותים... חחחח)
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 22:44
זכור שעשית את מבחני קידום שהם שונים בתכלית מהמבחן הפסיכומטרי עצמו ולכן ייתכן ששני הפרקים האחרונים היו בכוונה קשים יותר מסיבה פדגוגית כלשהי. וכן, שני הפרקים האחרונים הם תמיד מייגעים. אם אתה רוצה אינדיקציה יותר טובה לכמה תקבל במבחן עצמו, תעשה את 16 ו17 H הניתנים להורדה באתר של המרכז הארצי. ובכלל עדיף שתעשה את הסימולציות של המרכז.

אני לא רוצה לפתח לך תקוות, אבל לרוב, הציון האמיתי גבוהה משמעותית מהציון בסימולציות של קידום.

חוץ מזה לא הבנתי מה מדאיג אותך. זה הראשון או לא הראשון שלך, למה הכוונה ב"אותו ציון"?
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 22:46
אסף, סלח לי שלא עניתי לך, זה פשוט נראה כאילו כתבת את זה יותר לעצמך ולא ממש שאלת משהו.

בכל אופן נראה שאתה מרוצה. המשך כך! יש לי הרגשה שבסוף תפתיע אפילו את עצמך ;)
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 22:51
651 זה הציון שקיבלתי 8 ימים לפני הבחינה, ואני רוצה יותר, אז זה קצת מדאיג...
זו הכוונה ב"אותו ציון".

יש לי עוד שתי בחינות, וברגע שאמצא את המתכונת של המרכז עוד אחת...

תוכל להביא לי קישור למבחנים H17 ו 16 המדוברים בבקשה?
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 22:54
גם אני לא הבנתי כל כך...
עד עכשיו לא עשית שום מבחן מלא ואתה ניגש עוד שבועיים? אתה לומד בקורס או עצמאית?
בכל מקרה, ציון מכובד :)

אגב, עשינו מבחן פעם ראשונה בחמישי, היה ממש קשה לכולם, אבל אני לא מתרץ...
דווקא הרגשתי טוב והקטע של הזמן לא הפריע לי. היתרון שלי הוא שבפרקי אנגלית, שבהם קיבלתי 92 אחוזים, סיימתי תוך רבע שעה את 2 הפרקים (מתוך ה-3 שהיו) ויצאתי לאיזה 10 דקות לנוח, לשתות, להשתין, כך שבכל חלקי המבחן התוצאות שלי היו די דומות...
במילולי קצת איכזבתי את עצמי-53 אחוזים-באוצר מילים לא ידעתי כמעט כלום, הגיון עוד לא למדנו אז זה לא נחשב לנו בכלל (אלא אם כן מישהו רצה לנסות לבד, השארתי אתזה לסוף והצלחתי בחלק, אבל לא הרבה), ובהבנת נקרא אני על הפנים פשוט. אני עכשיו עומד לעשות מלא תרגילים מהספר של יואל גבע שקניתי בלי זמנים, לראות אם הבעיה שלי זה הזמן או פשוט בעייתיות בהבנת טקסט.
בכמותי הרגשתי טוב, אבל הייתה לי נפילה-41 אחוזים
זה קצת מזור לי. ההבדל בין הבחינה שעשיתי בבית (של 6 פרקים, חשוב לציין) לעומת מה שעשיתי בכיתה הוא עצום, לטוב ולרע!

בכמותי בבית היה לי מעולה בהסקה מתרשים ובגיאומטריה בסיסית, ובבעיות כמותיות היה לי על הפנים.
בכיתה הפוך-בעיות כמותיות לא הייתה לי אפילו טעות אחת, ובגיאומטריה בסיסית טעיתי ב-7 שאלות מתוך 8, ובבית הייתה לי רק טעות אחת.
לא נלחצתי בכלל (מהאני בכלל לא מבין מה יש להילחץ בכיתה P: ), וזה טיפה מוזר לי.

לפחות באנגלית אני כרגע ברמה של פטור בלי בעיה, וזה פחות נושא על הראש לשמחתי. ואם חשבתי שהכמותי הוא האויב הגדול שלי, הסתבר שגם המילולי הוא לא נחמד כל כך, אם כי אני יכול להכריע אותו ביתר קלות P:

בכל מקרה, אין מה לעשות-לחרוש, לחרוש, ועוד פעם-לחרוש! D:
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 22:59
כן, אני ניגש ב23 לפברואר, יום שני, 10:30.

אני לומד עצמאית, ופעם ראשונה, אז אין לי את המסגרת.
אבל אני תלמיד תיכון, אז יש לי עוד זמן אם לא אקבל בבחינה מעל 700 כמו שאני רוצה :)

לומד עם ספר של קידום, אחלה ספר.. למרות שאין לי ממש איך להשוות.
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 23:05
אנוני, חיפשתי בפורום ולא מצאתי, פעם היו קישורים. בכל מקרה, כנס לאתר של "המרכז הארצי לבחינות והערכה", הם שם. 16H אפשר לעשות בצורה ממוחשבת ו17H ניתן להדפסה.

אולי אלעד ימצא את הקישורים מאוחר יותר ויפרסם כאן מאוחר יותר.
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 23:07
אסף חחחחחחח אתה כמו טרנזיסטור אתה הא?

D:

סתם, אל תדאג, יהיה טוב.
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 14/פברואר/2009 ב- 23:16
תודה רבה Smile
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2009 ב- 16:13
אוקיי, עשיתי את הבחינה הממוחשבת של המרכז.
136 מילולי
136 כמותי
136 אנגלית

704.
מוזר לי שכל האגפים האלה שווים...
אנסה עוד בחינות, ונראה :)
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2009 ב- 17:36

קישורים לסימולציות 16H ו- 17H

16H -

17H -

תשובות 17H -

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 16/פברואר/2009 ב- 18:11
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2009 ב- 17:51
תודה על הקישורים פסיכו, אבל השני והשלישי זהים... :)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2009 ב- 18:12
אז מה?
זה כדי שתבחן את עצמך שוב...
קשה באימונים קל בקרב!

(תוקן)

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 16/פברואר/2009 ב- 18:25
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
אנוני הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט אנוני ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2009 ב- 18:16
תבחן*
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/פברואר/2009 ב- 18:25
זה מה שכתבתי, אתה נהנה להציק סתם? Wink

נערך ע"י אלעד שווייצר (פסיכו) - 12/נובמבר/2009 ב- 16:48
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .156 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.