פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

לאן להירשם?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
yael_dv הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 8
  ציטוט yael_dv ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: לאן להירשם?
    פורסם: 22/פברואר/2009 ב- 23:00
היי!
אני רוצה להירשם לקורס פסיכומטרי למועד יולי, ואני די מתלבטת בין קידום,לחמן וזיו כספי...הייתי בשמחה הולכת ליואל גבע אבל אין סניף של יואל גבע בעיר שלי.
ביררתי לגבי כל המכונים וכולם אומרים את אותו הדבר על עצמם אז די חשוב לי לדעת מה אתם ממליצים...
בעיקרון אני די חזקה באנגלית ומאוד חשוב לי היחס האישי בין המדריך לתלמיד.
אם יש לכם עצות או מידע על המכונים זה נורא יעזור לי!!!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2009 ב- 00:30
לילה טוב לך,
אני לא בטוח שתוכלי לקבל חוות דעת אובייקטיבית כאן. אני בכל זאת אומר את מה שאני יכול לומר מהנסיון המועט שיש לי
קודם כל-קידום ולחמן הם סוג של ביחד. ההבדל היחיד בינם הוא שלחמן מכין לפסיכומטרי אוכלוסיות של תלמידים וחיילים, מפני שאלו אנשים שיש להם עוד דברים על הראש חוץ מהפסיכו, ולכן הם צריכים תכנית מעט שונה.
את זה אני יודע בתור תלמיד קידום כרגע שנבחן באפריל. המדריכה שלי הסבירה לי את כל זה.
מכיוון שאין שום ניגוד אינטרסים בין קידום ולחמן, זה למעשה אותו דבר, רק שהתכנית של לחמן מעט פחות אינטנסיבית...

לגבי קידום-התחלתי קורס לפני מעט יותר מחודש.
אני לא אתחיל לדבר שטויות ולומר לך שזה הכי טוב ומעולה, כי אני לא מכיר שום דבר אחר, וחוצמזה, אני בקושי עברתי חצי קורס.
אני בכל זאת אתן כמה רשמים מהקורס.
יתרונות:
1. סה"כ התכנית האישית שאני מקבל קולעת בול, ולא קרה לי שקיבלתי שיעורים ואמרתי "בשביל מה אני צריך את זה?".
כל אחד מקבל, בנוסף לספרים הכלליים, ספרים שמתאימים לרמה שלו בכל דבר.
אני למשל חלש בכמותי, אז קיבלתי 2 חוברות של אנשים שהכמותי אצלם חלש, ואני השתפרתי בענק (ואל תדאגי-לא נתנו לי תרגילים של אחד ועוד אחד D: ).
במילולי אני די טוב, ולכן קיבלתי חוברת של מתקדמים עם תרגילים די קשים.
האנגלית אצלי היא הצד הכי חזק, אז קיבלתי חוברת ממש קשה.
המגוון הזה של הספרים עוזר מאוד, כי אם לא הייתי מקבל חוברות שמתאימות לרמה שלי, סביר להניח שהיום הייתי חלש בהרבה בנושאים הנ"ל

2. כל כמה זמן יש בחני מעקב על כל נושא, ובהתאם לתוצאות יש קבוצות עבודה (שהן לא בשעות הרגילות של הקורס). כל קבוצה של תלמידים מגיעה בנפרד, בהתאם לציון שלהם, ובמשך כשעתיים יושבים על הנושאים השונים, בהתאם לתוצאות שלהם בבוחן

3. האתר של קידום ממש נוח. ממשק קליל מאוד שכולל פורום (שאני חייב לציין מאוד מקצועי וכל שאלה נענית די מהר שם), מילון אינטראקטיבי שמלמד ממש בצורה נחמדה את המילים (כולל משחקים אינטראקטיביים שמשמ עזרו לי). כמובן שיש מערכת של מסרים שעוזרת לך לתקשר עם שאר התלמידים שאיתך, כולל עם המדריכ/ה שלך. מה שטוב בפורום זה שאתה פשוט אומר "בספר X שאלה Y עמוד Z", ואז לא צריך לנסות לסרטט הכל ולהסתבך בהסברים.

ובכל זאת, אין טוב בלי רע...

1. say goodbye to 4,500 shekel

2. רוב הלמידה נעשית בבית. עד עכשיו, קצת יותר מחודש מתחילת הקורס, רק פעם אחת הייתה "כיתת שיעורי בית" שהמדריך ממש נמצא איתך במשך כמה שעות, ורק פעמיים היו את ה"קבוצות עבודה" שהזכרתי קודם. זה קצת חבל, כי הרבה פעמים יש דברים שהיית רוצה הסבר טוב או שיש לך בעיה בנושא מסוים, ואז המדריך ממש יכול לעזור לך

3. לקידום יש קטע כזה שבספרים שלהם אין יותר מדי פירוט בתשובות.
הערתי על זה למדריכה שלי, והיא ענתה לי תשובה פשוטה מאוד-קידום מודעים לעובדה שהספרים שלהם נמצאים לא רק אצל התלמידים שלהם, ולכן הם לפעמים לא מסבירים בהרחבה, כדי לא לחשוף "שיטות" שלהם למי שלא תלמיד (או בפחות עדינות-מי שלא מפרנס אותם).
מצד אחד-אפשר איכשהו להבין את המניע מאחורי זה.
מצד שני-אי אפשר להבין את התשובה לתרגיל שלא הבנת, בגלל העקרון הזה שלהם.
שלא תביני לא נכון-לרוב התשובות מוסברות ברמה כזו שתביני היכן טעית. אבל לא פעם נתקלתי במקרים שפשוט לא הבנתי מה רוצים ממני, ולכן לא פעם ולא פעמיים נעזרתי כאן בפורום באנשים שבניגוד לספרם של קידום, לא היה איכפת להם לגלות לי את התשובה במלואה :)

בשורה התחתונה-אני לא ממש יכול להמליץ לך על אף מכון, כי אני מכיר רק את קידום ולא שום דבר אחר.
אם את רוצה עליהם עוד מידע אני אשמח לייעץ לך.
וכפי שאמרת בעצמך-כל מכון יגיד על עצמו שהוא הכי טוב/מקצועי/אישי/בעל הציונים הכי גבוהים/מדריכים שקיבלו 800 ומלמדים כבר 5 שנים.

בהצלחה :)

נערך ע"י assafy - 23/פברואר/2009 ב- 00:31
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2009 ב- 00:44
שלום יעל.

לשאלתך - הכל אותו חר*. :)

שקלת ללמוד לבד?

נ.ב.
אל תתני להודעות של אסף להבריח אותך מפה, אם קוראים את מה שהוא כותב, הוא לא כ"כ מפחיד ;)

נערך ע"י XAVT - 23/פברואר/2009 ב- 01:18
לתחילת העמוד
איילת12 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: ניצן2נחל בצת2
מאמרים: 258
  ציטוט איילת12 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2009 ב- 01:04
זיו כספי לא שמעתי עליו לחמן שמעתי על הרבה אנשים שלא מרוצים מהקורס שלהם לעומת זאת קידום שהוא ולחמן ביחד יותר טובים מלחמן...כנראה לחמן מתמקדים יותר על הבגרויות... קיצר מבין ה-3 אני ממליצה לך על קידום גם יואל גבע טוב אבל הוא מאוד יקר ויש את איזי ווי שהם גם טובים הייקיו לא ממליצה
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2009 ב- 02:13
פורסם במקור ע"י איילת12

זיו כספי לא שמעתי עליו לחמן שמעתי על הרבה אנשים שלא מרוצים מהקורס שלהם לעומת זאת קידום שהוא ולחמן ביחד יותר טובים מלחמן...כנראה לחמן מתמקדים יותר על הבגרויות... קיצר מבין ה-3 אני ממליצה לך על קידום גם יואל גבע טוב אבל הוא מאוד יקר ויש את איזי ווי שהם גם טובים הייקיו לא ממליצה

אמממ....היית בכולם שאת יודעת? Confused

אישית, נסיון החיים שלי לימד אותי שהמשפט "שמעתי ש..." הוא למעשה דרך לומר "אין לי מושג, אבל אני מכיר מישהו אחד שסיפר לי על זה".
בכל מקרה, אני לא נגדך בכלל ומעריך אותך על העזרה Smile
אבל אני חושב שעדיף לספר לאנשים על דברים שאנחנו כן יודעים, ולא על דברים שאנחנו לא יודעים
לי למשל יש חבר שהיה ממש מרוצה בלחמן ועוד ידידה שמרוצה מהייקיו, אבל אני עדיין לא אמליץ עליהם, מהסיבה הפשוטה שאין לי ממש מושג אמיתי על מה שהולך שם...

בכל מקרה, אם בכל זאת את למדת בכל 6 המכונים שהזכרת, אז קבלי את סליחתי
לתחילת העמוד
olive89 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 112
  ציטוט olive89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/פברואר/2009 ב- 14:02
בס"ד

שלום,
עשיתי לפני כשנה וחצי קורס קידום אישי,מבחינת כמותי לפי דעתי הם מעולים,חורשים על מליון תרגילים,לא יודעת מה התפקשש אצל ההוא למעלה,אבל לי היו כיתות שיעורי בית,פעם בשבוע קבוע!
לפי דעתי התשובות בספרי כמותי וההסברים כן מספקים.
אבל-הם לא נוגעים באנגלית,הכל עבודה בבית,ואני לא חושבת שהם נותנים כלים מספיק טובים לעניין האנגלית,אבל אם אנגלית זו לא הבעיה שלך,לכי על קידום אישי.

אני עושה עכשיו בהייקיו,ממש כמעט בלית ברירה,כי אין לי זמן להתלבט אם יש לי מספיק משמעת עצמית (ויש לי).
אבל האנגלית שלהם-זה דבר מעולה,יש להם אתר פשוט שוס,עם מלא תרגולים באנגלית ובריינווש,כך שכל המילים נכנסות למוח(בעז"ה,מקווה).

מה אתם אומרים לגבי הכמותי של הייקיו,מישהו יודע??? אני זוכרת שבקידום דגרתי על הכמותי וכאן ממש לא.
כדאי ללמוד במקביל גם מהספרים של קידום?זה אפשרי?כבר שאלתי שאלה דומה אבל,היא רק דומה.אשמח לשמוע עצת מומחה-אלעד...?
לתחילת העמוד
orik הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 295
  ציטוט orik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2009 ב- 10:45
עצתי להלן:

אל תיכנעו לקפיטליזם החזירי LOL

סתם. ברצינות: אין ספק ואני חותם על זה כי אני משווה/ השוויתי עם חברים שלמדו בלחמן, קידום, אנקורי והייקיו
שהאתר הזה מקיף את כל החומר ומתכלל את ה"שיטות" הכי טובות ויעילות של כל המכונים.
כלומר, ב"פסיכו" בררו בשבילנו את הגרגירים מתוך המוץ. נשבע לך! כל שצריך הוא פשוט להשיג ספרים לתרגל מהם.
לא יותר.
אם החיפוש הוא רק מסגרת (עקב מחסור במשמעת עצמית) אז אני ממליץ ללכת לקורס הכי זול. אין משהו שילמדו אותך שם ולא תמצא פה. אין חיה כזאת.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/פברואר/2009 ב- 12:45
אני? מומחה?  Embarrassed

ודאי שכדאי לתרגל גם מהספרים של קידום, ואם יש לך אז גם מספרים אחרים - כמה שיותר יותר טוב.
יש לי מה לומר על התרגולים של כל מכון בכל אחד מהתחומים, אבל נסתפק בזה שאף אחד לא מושלם, אבל התרגול בספרי הלימוד לא רע בסך הכל, ולכן, פשוט כדאי לתרגל כמה שיותר.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
olive89 הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: רחובות
מאמרים: 112
  ציטוט olive89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/פברואר/2009 ב- 00:05
בס"ד

אתה אלעד לא?Confused

תודה!!Ermm
לתחילת העמוד
yael_dv הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מאמרים: 8
  ציטוט yael_dv ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/פברואר/2009 ב- 21:19
תודה רבה לכולם על העזרה.
בעיקרון מה שאני שמעתי שלחמן טובים יותר בבגרויות ובהיי קיו מעבירים שיעורים עם שקופיות ויש הרבה אנשים שלא מרוצים מזה אבל לעומת זאת הבנתי שיש להם אתר אינטרנט מעולה. אני בהתחלה כבר הייתי די סגורה על קידום אישי אבל משום מה כל בן אדם ששאלתי אותו אם כדאי ללכת לקידום אמר שקידום ממש לא טובים....אז זה די הרס לי את התוכניות.
בסופו של דבר אני חושבת שכדאי לי שאני ארשם למכון שהכי קרוב לי לבית (שאני לא אתעצל ללכת לשיעורים), גם ככה את רוב התרגול אני אעשה בבית...מה שמשאיר אותי עם קידום ולחמן...
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 27/פברואר/2009 ב- 21:40
אמממ....
תראי, כל הקטע של המכונים, זה מאוד אינדיבידואלי
אני יכול למצוא לך על כל מכון X אנשים שיגידו שהיה נוראי, ו-X אנשים שיגידו שהיה מעולה
יש משהו מאוד חשוב בדעות של אנשים...
הרבה אנשים קובעים את הדעה שלהם לפי הציון שהם קיבלו, ולא לפי איך שהיה הקורס
בנאדם יכול לקבל 700 ולהלל עד מחר את המכון שהוא היה בו, אבל לא סביר בעיני שהוא היה מהלל את אותו מכון אם הוא היה מקבל 600 (שגם זה ציון שהוא לא רע בכלל, ביחס לממוצע).
העניין הוא שאנשים שעל הפסיכומטרי הראשון הוציאו 700+, רוב הסיכויים שבלי הקורס הם היו מוציאים תוצאה מאוד דומה.
מה שהקורס עושה זה נותן לך חומר למידה, ומסגרת.
לגבי חומר למידה-מיותר לציין שיש אינסוף אפשרויות להשיג, מכל הסוגים
לגבי מסגרת-זה כבר יותר עניין של אופי.
אם יש לך משמעת עצמית טובה, ואת יודעת ליצור לעצמך מסגרת-אולי עדיף לך ללמוד לבד?
אני די בטוח שמה שקורה אצלי בקידום זה מה שקורה בכל מכון כמעט-פעמיים בשבוע יושבים בכיתה, המדריכ/ה מדברים, מסבירים, קצת מלמדים שיטות פתרון, מכתיבים, ואז כל אחד חוזר הביתה, בודק את הש"ב באתר, וניגש לעבודה

מה אני מנסה לומר כאן?
שבכיתה את בכלל לא לומדת. אני לפחות לא פותח את הקלסר כשאני מגיע הביתה. אני ישר בודק באתר של קידום מה המטלות, וניגש לספר ועושה אותן. כתוב כבר בספר איך לעשות ואיך לפתור, אני קצת זוכר דברים שהמדריכה שלי אמרה, הרבה פעמים נעזר כאן באתר, אבל בגדול-הכל נעשה בבית.

אני לא מכיר אף מכון חוץ מקידום, אבל כשבנאדם אומר לי על מכון מסוים "זה פי 100 טוב מזה", לפעמים אני חושב לעצמי "במה זה יותר טוב?".
חוץ מספרי לימוד, שזו עובדה שאין להתווכח איתה, אני בספק רב אם למכון מסוים יש יתרון רציני על פני מכון אחר
כי כפי שאמרתי-ציון של בנאדם מושפע בעיקר מהלמידה שהוא עושה בבית, לא מהמדריך, לא מהאתר המשוכלל, לא מהמצגות היפות עם האפקטים של אופיס 2007.

נכון שזה מעט אירוני שאני אומר את כל זה בעוד שאני לומד בעצמי בקורס, אבל כבר הסברתי בעבר שזה קשור לשירות הצבאי שסיימתי לפני 3 שבועות, ואין לי כח לחזור על זה P:

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.