פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

המרכז הארצי לכסילות והנפצה

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
my.wish הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 84
  ציטוט my.wish ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: המרכז הארצי לכסילות והנפצה
    פורסם: 28/פברואר/2009 ב- 01:32
היום הגיע המכתב תשובה לבקשה שלי והרי החדשות:

גם אני אעשה את הפסיכומטרי עם ריטלין ובלי התאמות!! Angry

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2009 ב- 02:09
צר לי לשמוע על כך :(
אני עדיין מחכה לתשובה לגבי ההקלות שלי (רק שאצלי זה מגבלה רפואית, לא הפרעת קשב וריכוז), ובהזדמנות זו אני אשאל אותך-כמה זמן לקח עד שהשיבו לך?

ולגבי המצב שלך-אילו טפסים צירפת, מה היה כתוב בהם, והאם הייתה לך חוות דעת של מומחה?
אם התשובה לשאלה האחרונה היא כן, שאל את המומחה שכתב את החוו"ד אם התקשרו אליו
אילו הקלות ביקשת, אגב? יכול להיות שביקשת הקלה ספציפית שהם לא רצו לתת, והקלה אחרת הם כן היו מסכימים...

כמובן שאת מצבך זה לא ישנה, אבל אולי דרך התשובה שלך תוכל לעזור לאחרים, ושוב-אני מצטער מאוד לשמוע שדחו את הבקשה שלך
איך ההתמודדות עם המבחן בינתיים? זה מקשה עלייך בצורה בולטת?
לתחילת העמוד
my.wish הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

מאמרים: 84
  ציטוט my.wish ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2009 ב- 17:28
התשובה הגיעה דיי מהר האמת, שלחתי לפני בערך 3 שבועות.
המסמכים ששלחתי היו אבחון מרופא מומחה (שנכתב בדיוק על פי ההנחיות של המרכז הארצי), אבחון קודם נוסף ומכתב ממורה שלי מהתיכון וכמובן הדף שבו אתה כותב על עצמך.
הרופא ביקש בסיכום שלו מספר התאמות כמו הפסקות, מחשבון, הארכת זמן ועוד דברים, אבל כמובן שלא קיבלתי אף אחת מהן.

כשהכנתי את הבקשה להתאמות בהחלט כל מי ששאלתי אמר שהרבה אנשים לא מקבלים, אבל זה נראה לי לא סביר שאני אבוא עם אבחון תקף, אתייחס לכל הנקודות שהם מבקשים, אצטרף את כל המסמכים- והם עדיין יוכלו לפסול את הבקשה שלי על הסבר שיקרי ומוטעה כלשהו (שאין הוכחות לזה שהפגיעה היא מילדות, שזה כמובן התעלמות מוחלטת ממה שכתוב באבחון. ADHD מטבעו הוא דבר שנולדים איתו, ולכן בהכרח היתה פגיעה בילדות, אחרת לא היו מאבחנים אותי ככזאת)

בקשר ללמידה למבחן... כן,
אני יודעת שלכולם קשה.
פשוט עם ADHD קצת יותר.... מזל שהמציאו את הריטלין!!!

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 28/פברואר/2009 ב- 17:45

תשקול לערער

אני חושב שאלעד סיפר כאן פעםש אחת התלמידות שלו עירערה אפילו פעמיים ואז קיבלה בכל זאת הקלות

בעיני אין לך מה להפסיד, חוץ מ-200 ש"ח (שמקבלים חזרה אם הערעור מתקבל), ולכן אם יש לך את הכסף, הייתי הולך על זה

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.