פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה באחוזים - דחוף !

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
נופר 1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 3
  ציטוט נופר 1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה באחוזים - דחוף !
    פורסם: 22/מאי/2006 ב- 18:42

Deadהיייייייייייייי חבר'ה.

איזה מגניב שיש אתר כזה למפגרים כמוני שבמקום להיות עכשיו בים יושבת כאן ודוגרת על שאלות Cry
 מעצבנות ומבאסות

בכל מקרה, יש לי שאלה שאני ממש לא מצליחה לפתור באחוזים ואם מישהו יעזור לי אני ממש ממש יודה לו.

דוד מרוויח יותר מרינה, אבל לא יותר מפי שתיים וחצי ממנה. בכמה אחוזים מרוויח דוד יותר מרינה ? אני ממש לא יודעת איך ניגשים לזה אז מי שעונה בבקשה בבקשה להסביר ולא סתם לזרוק תשובות.

תודה

נופר 1
לתחילת העמוד
עומרי הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 7
  ציטוט עומרי ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/מאי/2006 ב- 18:49

היי נופר

אל תהיי מבאוסה מזה שאת לא בים, בגלל הפסיכומטרי המעאפן הזה גם אני לא שם אז אין לבנות יפות כמוך מה לחפש שם...

בכל מקרה זה נראה לי שאלה ממש פשוטה. לפי מה שהמדריך אצלנו אמר אז צריך לעשות כאילו היותר קטן (זה שכתוב מאחורי ה"מ") מרוויח 100 ואז ברור שאם רינה מרוויחה 100 אז דוד מרוויח פי שתיים וחצי שזה 250 לכן באחוזים זה יוצא 150 אחוז יותר.

מקווה שהבנת את זה ושתהיי יותר שמחה

עומרי
לתחילת העמוד
איתמר הצג רשימה נפתחת
מדריך פסיכו
מדריך פסיכו

מאמרים: 32
  ציטוט איתמר ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 22/מאי/2006 ב- 19:03
נופר ועומרי שלום

בעיקרון הדרך של עומרי נכונה, אך ישנן כמה טעויות קטנות שכדאי לשים לב אליהן ובנוסף התשובה עצמה לא נכונה.

בשאלות כאלו נציב בגורם המושווה (רינה במקרה הזה) 100 ולכן הן נקראות הצבת 100. אנחנו יודעים שרינה היא הגורם המושווה כי היא נמצאת מאחורי ה"מ" בשאלה ("בכמה מרוויח דוד יותר מרינה") ולכן נציב שרינה מרוויחה 100 ש"ח.

כעת, נתון שדוד מרוויח יותר ממנה אך לא יותר מפי שתיים וחצי זאת אומרת שהמקסימום שדוד יכול להרוויח הוא קצת פחות מ250 ש"ח (שזה פי שתיים וחצי מרינה) לכן, דוד מרוויח עד 150 אחוז יותר מרינה (ייתכן ואצלך בספר זה מנוסח בסגנון של "לא יותר מ150 %) או משהו בסגנון.

מקווה שעזרתי

איתמר
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .109 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.