פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

האם בהכרח מקצוע שהמשכורת בו גבוהה\גבוהה מאוד&#8236

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
gabso הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 9
  ציטוט gabso ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: האם בהכרח מקצוע שהמשכורת בו גבוהה\גבוהה מאוד&#8236
    פורסם: 19/מרס/2009 ב- 22:32
יהיו לו תנאי קבלה גבוהים באוניברסיטאות (ציון סכם גבוה,דרישה לפסיכו מעל ציון מסויים למשל מעל 650 או מעל 700) או שאין תמיד קשר?
והאם רמת הביקוש למקצוע מסויים באוניברסיטאות זה בהכרח ככה:ככל שהמקצוע מבוקש יותר ככה המשכורת בשוק בו גבוהה יותר?

דבר נוסף,
האם אפשר להתחיל תואר במקצוע מסויים שאני לא בדיוק רוצה ללמוד אותו אבל אוכל להתקבל אליו,ובמידה ואחרי השנה הראשונה אני אקבל ציונים גבוהים בו,אני אוכל לעבור לפקולטה אחרת בשנה השנייה,הפקולטה שרציתי להתקבל אלייה אבל הייתי צריך ציון פסיכו גבוה ממה שהיה לי כדי להתקבל אלייה כשנרשמתי לאוניברסיטה?...(ואם זה כן אפשרי,אחרי כמה זמן מינימאלי אפשר לעבור למקצוע אחר באוניברסיטה?)

תודה רבה לעוזרים!
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 19/מרס/2009 ב- 23:13
1. לא
2. לא
3. שמעתי שאפשר אבל אני לא יודע.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2009 ב- 12:40
השאלות שלך לגבי מעבר מפקולטה לפקולטה הן כלליות מידי.
אלה דברים שמשתנים במוסדות שונים ובפקולטות שונות באותו מוסד.

תנאי הקבלה מושפעים מהביקוש ללימודים ולא מהקושי של הלימודים או מרמת השכר.

למשל, על מנת להתקבל לניהול באונ' תל אביב צריך ציון די גבוה, ורמת הקושי של התואר היא ברמה של עבודת בית של ילדים בכיתה ד'.
אבל, מלא אנשים רוצים ללמוד ניהול בתל אביב, אז רף הקבלה הוא גבוה, בלי כל קשר לרמת הלימודים.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
gabso הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 9
  ציטוט gabso ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2009 ב- 15:05
ומדוע הם רוצים ללמוד ניהול דווקא? בגלל המשכורת הגבוהה שאפשר להרוויח בעיסוק בתחום לא?

נערך ע"י gabso - 20/מרס/2009 ב- 15:10
לתחילת העמוד
elenalib הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 133
  ציטוט elenalib ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2009 ב- 15:26
המשכורת נקבעת עפ"י רמת ההצלחה שלך וכמה אתה משקיע.
תשאל את ההורים שלך, חשבונאי לדוגמא מקבל המון כסף אבל אם הוא לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך ולא רוצה להשקיע בה הוא יקבל גורנישט
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/מרס/2009 ב- 15:57
גאבסו, בכל מקצוע יש כסף טוב. לך ללמוד מה שמעניין אותך.
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .094 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.