פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שיטת האלימנציה או בניית משוואה מדוייקת ? ?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mandolina הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: תל אביב
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 176
  ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שיטת האלימנציה או בניית משוואה מדוייקת ? ?
    פורסם: 25/מרס/2009 ב- 14:48

מה האסטרטגיה המועדפת לדעתם

להתחיל לפתור בהערכות ופסילת תשובות , כלומר לקרוא את השאלה ולדמיין בראש את הסיטואציה ולסנן תשובות או לנסות להרכיב משוואה ולנסות להגיע בדיוק לתשובה.
היתרונות של הערכה ופסילת תשובות זה שזה חוסך המון זמן וגם אפשר לקבל עוד נק' בהמשך משאלות שלא בטוח היה לי מספיק זמן לפתור עם משוואות, אבל מצד שני זה סיכון מסויים - או אולי השילוב של שניהם - אבל החיסרון של השילוב זה  שצריך הרבה זהירות להבחין בסוג השאלה ולבחור את השיטה המתאימה ואם כבר הוחלט על השיטה מראש אז אין בעיות וישר מעריכים ופוסלים או לחילופין בונים משוואה ..
אם יש למשהו טיפים או סתם משהו אחר לומר שיאיר את העניין ..אני אשמח..

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/מרס/2009 ב- 19:06
ישנן שאלות שהתשובות מאוד עוזרות לכוון אותך לפתרון
בכלל, תמיד כדאי להציץ בתשובות לפני שמתחילים לפתור. זה גם יכול לתת לך מושג מסוים לגבי איך לפתור את התרגיל, וגם מדי פעם אפשר לזהות מסיחים (עם הזמן מצליחים להיכנס קצת לראש של כותבי המבחנים)

ככלל, אם אני יודע לפתור את השאלה, ברור שאנסה לפתור אותה בדרכי שלי. אך אם אני נתקע, אני לא רואה שוםב עיה בלנסות לפתור דרך התשובות. הרבה פעמים אני אצליח לפסול תשובה ואפילו 2, ואז כשאאצטף לנחש, זה לפחות יהיה ניחוש מושכל, ולא ניחוש לפי שיטת ה-אנ-ד-נ-די-נו D:
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 26/מרס/2009 ב- 00:19
פתרון מתמטי תמיד עדיף.

להצבת תשובות ניגשים רק אם לא יודעים לפתור.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.