פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

איך אפשר לשבת..

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
shiran86 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 21
  ציטוט shiran86 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: איך אפשר לשבת..
    פורסם: 15/אפריל/2009 ב- 19:35
יש למשהו רעיון איך אפשר לשבת וללמוד כמה שעות טובות בלי לצאת מריכוז

אני תמיד אחרי כמה שעות רצופות של למידה לא מסוגלת ללמוד לא יודעת אני חייבת עכשיו לתת פוש אחרון לפני הבחינה ב26
יש למשהו רעיון איך אני יכולה לשבתהרבה יותר שעות מעכשיו בלי לצאת מריכוז

פשוט מעצבן אותי בבוקר הכול זורם לי טוב ולקראת השעה 19:00 הכול מתפקשש
לתחילת העמוד
XAVT הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: Israel
מאמרים: 662
  ציטוט XAVT ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אפריל/2009 ב- 20:17
פשוט מאוד - דמייני את עצמך נאלצת לעשות את זה שוב בעתיד.
לתחילת העמוד
mandolina הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

כתובת: תל אביב
מאמרים: 176
  ציטוט mandolina ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אפריל/2009 ב- 21:18

תחשבי שכל שעה שאת יושבת זה עוד קצת נקודות במבחן

לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 15/אפריל/2009 ב- 22:13
אולי תנסי לקחת חופש מהפסיכו ליום אחד. לכי תעשי משהו שאת אוהבת ולא עשית מלא זמן-ים, בריכה, טיול...כל מה שעושה לך טוב על הלב
עשיתי את זה פעם וזה ממש עזר לי
סמכי עליי, יום אחד שלא תלמדי לא יפריע, זה רק יכול להועיל :)

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
orik הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר

מאמרים: 295
  ציטוט orik ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2009 ב- 10:56
קראתי ספר "סוד הזיכרון המצוין"
יש לאנשים שונים שעות שונות...
את צריכה לקבוע לעצמך שעות לימוד מראש , ופשוט מאוד להילחם בעצמך עם הרבה רבאק! :)
לתחילת העמוד
tsviya הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור
צלמית

כתובת: מרכז
מאמרים: 41
  ציטוט tsviya ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2009 ב- 13:25
אין פתרונות קסם חוץ מהמון כח רצון לשבת ולא לזוז.
אבל אני שאני רואה שהישיבה שלי כבר לא יעילה בכלל פשוט מפסיקה. שמונה שעות פסיכומטרי ביום זה ממש מספיק.

צביה
רק אור וטוב ושמחה תמיד!
לתחילת העמוד
shiran86 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט shiran86 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2009 ב- 15:16
כן אני קובעת לעצמי שעות מראש זה באמת די עוזר
נקווה לטוב
מה שעוד מוזר שסימולציות של אנקורי אני מקבלת 648
ושל גבע 600 אין מי לושג מה זה נראה לי של גבע הרבה יותר קשה

רשמתי את זה בלי קשר סתם עצבים שלא הלך טוב
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2009 ב- 17:06
לא יודע איך אנקורי, אבל אני עושה סימולציות של יואל גבע וקידום
ביואל גבע אני בכיף עובר את ה-700, אצל קידום אני תקוע על 670 גג
בסימולציות אוגדן אני גם עובר את ה-700, ובמפע"ם לדוגמא שעשיתי הגעתי ל-684

שמעתי בעבר שהסימולציות של קידום קשות, ובאמת שאני רואה הבדל גדול יחסית
בקידום הרמה מאוד מערובת-לפעמים יש פרק אנגלית שתוקעים לך כבר בשאלה 7 מילה שלך תדע מהי, ולפעמים גם במילולי יש פרקים מהגיהנום, אבל לפעמים זה די קל
לתחילת העמוד
shiran86 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט shiran86 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2009 ב- 17:14

אנקורי יחסית ברמה מאוד פשוטה יש לי פה סימולציה של קידום עדין לא עשיתי אותה זה יקרה במהלך השבוע

ולגבי הדיסק אני גם יעשה אותו בהמשך לגבי האוגן ב13 + 14 H יצא לי 660 בערך סביר
אני יסתפק בציון כזה עם הסכם זה יסתדר לי מעולה
אני את הפרק אנגלית עושה במחשה כמו במבחן שיהיה לי אבל מנסיון אני יכולה להגיד שהמבחן עצמו קשה פי כמה וכמה ממה שאני זוכרת עשיתי ביולי 08
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 16/אפריל/2009 ב- 17:56
כמה קיבלת במבחן הקודם?
מה יותר קשה? פרק האנגלית, או הכל?

בכל מקרה, מבחן במחשב הוא במתכונת שונה לחלוטין, כי הוא אדפטיבי. זה מאוד משנה באילו שאלות טועים, יותר משזה משנה כמה טעויות יש לך, בניגוד למבחן "רגיל".
לתחילת העמוד
shiran86 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט shiran86 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2009 ב- 11:17

אבל כן אם אתה טועה אתה תרגיש את זה כי לפתע הכול יהיה ממש קל

ואז תסיק שיש לך טעיות ולכן הרמה ירדה
קיבלתי חרא ציון ניגשתי ולא למדתי חח חשבתי אני חכמה 515
לתחילת העמוד
shiran86 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט shiran86 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2009 ב- 11:54
רוצה לנצל את השירור ולשאול זה הגינוי שיהיה לי הפרש כל כך בציונים היום עשיתי סימולציה ב של גבע יצא לי
686
ובדרכ כלל אני נעה בין 638-648
לא מתלוננת חס וחלילה אבל מה נראה לכם מה הסטיה בסימולציה לפה ולפה?
לתחילת העמוד
shaz הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 97
  ציטוט shaz ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2009 ב- 15:11
לגבי יואל גבע ספציפית- יש שלוש סימולציות מאוד קשות ושתיים קלות יחסית, הם מודעים לזה והבנתי שזה סוג של בכוונה אז...
לדעתי אין שום סיבה בעולם שתתמקדי בציון עצמו אלא בטעויות שלך ואיך ללמוד מהן, ההתעסקות הזו סתם מבזבזת זמן ואנרגיות שאת צריכה
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 17/אפריל/2009 ב- 16:12
עשיתי את ג' ממש לא מזמן :)
יצא לי תוצאות די מרשימות שם האמת. ב-2 פרקי הכמתוי שעשיתי (1+8) הייתה לי רק טעות אחת בכל פרק
במילולי פרק 4 רק 2 טעויות, פרק 6 4 טעויות
באנגלית (הנושא הכי חזק שלי, כי זה סוג של חצי שפת אם אצלי) טעות אחת בפרקים 2+3

מצד אחד-אלו פחות או יותר הציונים שלי. בכמותי אני על אזור ה-21-22 תשובות נכונות בפרק קבוע בכל סימולציה, ובמילולי אני עם 5 טעויות בפרק גג, גם די קבוע.
כמו כן, אני חייב לציין שלעומת קידום, הציונים שלי ביואל גבע די גבוהים, אין כמעט מבחן שלפי המחשבון של האתר אני לא עובר את ה-700. בסימולציות של קידום, בשיא הגעתי ל-670 בערך לפי מחשבון האתר

מצד שני-אני אשקר אם אני אומר שהסימולציות האלו הם WALK IN THE PARK.
הרגשתי שאני במעין מומנטום בכמותי, ומכל שאלה יצאתי בהרגשה שפתרתי אותה בכמעט מאה אחוז, אבל זה לא שכל שאלה פתרתי בשנייה וחצי.
אבל אני כן יכול לציין כאן מספר דברים, לפחות בכל המ שקשור לסימולציה ג' (את א' וב' אני לא ממש זוכר, פשוט את ג' עשיתי לא מזמן)
מילולי: קטעי האוצר מילים הם קלים להחריד. אין מילים מונפצות, אלא מילים שידעתי הרבה לפני שהתחלתי לשנן מילה בודדת לפסיכו
האנלוגיות גם פשוטות, וגם הפטל קופץ די מהר, אם כי נתקלתי באחד אני חושב שזה לא קפץ לי בכלל. ההשמ"ש סטנדרטי. יש קלים, ויש קשים עם הרבה שלילה על שלילה.
ההגיון מצחיק לפעמים. יש חידות שיבוץ וסידור שהן פשוטות להחריד.
קטעי הבנת הנקרא היו סיוטיים

כמותי: כשראיתי את הגרף שהיה בסוף פרק, אני הייתי בשוק. השאלות היו ממש מטופשות, וכבר חשבתי לעצמי שאין מצב שפתרתי את זה כל כך מהר ובכזו קלות. כל הזמן חיפשתי מסיחים, ופשוט לא מצאתי. הייתי בטוחש אני טועה, לא האמנתי ששאלה 20 בגרף תהיה כל כך קלה.

בשורה התחתונה, הסימולציות של יואל גבע, לפחות בשבילי, קלות בהרבה מהסימולציות של קידום, ולפעמים גם מהסימולציות של המרכז הארצי (אם כי לא עשיתי את החדשות יותר עדיין).
האם זה טוב או לא? תראי, כל תרגול הוא טוב בסופו של דבר, גם אם זה קל יותר או קל פחות.
אבל אני מסכים איתך ש-ג' די קלה, לפחות לעומת שאר הסימולציות שעשיתי עד כה
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .141 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.