פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מה עושים שמרגישים לא מוכנים?

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
mdmdmd הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: w
מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 29
  ציטוט mdmdmd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מה עושים שמרגישים לא מוכנים?
    פורסם: 23/יוני/2009 ב- 14:44
שלום
אני ניגש למועד יולי, עוד קצת יותר משבוע.
אבל אני לא מרגיש מוכן מספיק.
למדתי בקורס יחסית ארוך שאת כל החצי הראשון שלו בכלל לא הייתי צריך (לא למדתי שום דבר חדש שלא ידעתי או לא זכרתי)
הבעיה היא שאני צריך (ורוצה) ציון מאד גבוה, בסביבות ה-730+
יש לי זמן, אבל אני עם בעיות ריכוז חמורות (מסיבות מסוימות אישיות) לא מאובחנות.
היו לי כבר כמה מבחנים שבהם עברתי את ה-700, וב-95% מהמקרים אם אני טועה בחלק הכמותי זה בגלל טעות חישוב או חוסר תשומת לב לפרטים חשובים (ז"א , אני נתקל במעט מאד בעיות שאני לא יכול לפתור בדקה-דקה וחצי מבחינת יכולת)
בחלק האנגלית כמעט ואין טעויות ובמילולי בין25-28 נכונות בפרק.

בעיה ראשונה-אני לוקח ריטלין אבל זה מפחיד אותי לקחת את התרופה הזו לעיתים קרובות ולכן הפסקתי לכמה ימים (זו תקופת המרתון ולכן אני צריך לקחת כל יום לכל מבחן..)
האם יש למישהו משהו אחר שעוזר להתרכז? אני אנסה הכל מ-תה צמחים לפורמולות סיניות.

האם לדעתכם זה יהיה יעיל לא לעשות את מועד יולי ולעשות את המועד הבא אחריו? מתי הוא יוצא בכלל?
הבעיה היא שאני מרגיש שאין מצב לציון שאני רוצה כרגע ואני לא רואה שיפור בסימולציות למרות שאני מתחקר אותן (כמו שאמרתי אני נופל על דברים שטותיים)

מה אתם אומרים?
שוב, מצטער על החפירה, תודה מראש לעונים (ולכל מי שמצא זמן לקרוא את כל זה)
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2009 ב- 15:03

תראה...

אתה אומר שהציונים שלך מאוד גבוהים (אני מתאר לעצמי שאתה רוצה רפואה, אני צודק?)
אם היית על אזור ה-600 בסימולציות והיית צריך 700-הייתי מייעץ לך לחשוב על אפשרות של דחיית המבחן בחודשיים כדי להתכונן טוב יותר.
אבל כשאתה על 700 ואתה אומר שאתה צריך 730, המצב שונה.
סה"כ זה הבדל ממש קטן, ואני לא יודע אם כדאי לדחות את המבחן רק כי חסרות לך 30 נקודות, ועוד ההבדל בציוני הקצה יכול להיות 5 שאלות לפה ולשם.

אולי גם כדאי לך בכל זאת לגשת למבחן כרגע, כדי להכיר את המבחן יותר מקרוב, ולמועד הבא אתה כבר תבוא מוכן בהרבה, במידת הצורך כמובן.
סה"כ גם אפשר להניח שאתה שולט מאוד מאוד חזק בחומר, ומה שחסר זה הגרוש כדי להגיע ללירה, כמו שאומרים.
לתחילת העמוד
mdmdmd הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט mdmdmd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2009 ב- 16:23
קודם כל, תודה רבה על שהקדשת זמן וקראת את כל מה שרשום.
ותודה עוד יותר על התשובה המפורטת!

מה שאתה אומר פה זו בדיוק ההתלבטות שלי, כי פוטנציאל ל730 יש לי כרגע (אם הולך לי הכי טוב שהלך לי עד עכשיו בהכל ביחד זה יוצא הרבה יותר)
אבל בפועל, אני לא יודע אם לגשת או לחכות למועד הבא, אם המועד הוא עוד חודשיים אז ההתלבטות שלי קטנה, אבל אם המועד הבא הוא עוד 3 חודשים או יותר אני כבר אגש עכשיו ואראה מה יהיה בהמשך...
השאלה היא, אם אפשר בכלל לשפר משהו בציון בשבוע האחרון?
אני שולט מצוין בחומר בכמותי (פחות במילולי בגלל המילים) אם היית מכיר אותי היית יודע שאני לא משבח את עצמי בדרך כלל, פשוט אני מרגיש שהכמותי דיי קל לרוב (בטח גם אצלך זה ככה אם הוצאת 694 במבחן)
זה לא בא ליידי ביטוי בזמן מבחן או סימולציה ואני לא יודע להצביע על הבעיה.
הגעתי למצב שאני מבזבז עוד זמן על קריאה 4 פעמים לפחות של השאלה כדי להיות בטוח מה רוצים ממני (לא ליפול במסיחים) וזה עדיין עוזר ממש מעט, ז"א משהו בתחקור שלי לקוי...

ד"א
טעית בהערכה שלי, אני לא פרפקציוניסט שרוצה ללמוד רפואה "ולהציל את העולם" אני מאלה שהתעודת בגרות שלהם ממש גרועה (87 עם 3 בונוסים!)
ורוצים ללמוד הנדסה Thumbs%20Up
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 23/יוני/2009 ב- 19:25

הבנתי, סליחה על הטעות P:

תראה, בעיני באמת חבל שתדחה את המבחן. להגיע ל-730 זה כבר עניין של גם קצת מזל בעיני, כי שוב-ההבדל בין 700 ל-730 יכול להיות 5 תשובות נכונות, וכאן גם נכנס עניין המזל (למשל מילה שאתה בדיוק מכיר).
על הדרך, הייתי ממליץ לשפר בגרויות. יש הרבה בגרויות שאפשר, מנסיון, ללמוד אליהם לבד בלי בעיה, בגרויות שמשפרות את הממוצע בלא מעט נקודות. הייתי בסרט דומה, כך שאני יכול לומר את זה בלב שלם :)

בהצלחה

לתחילת העמוד
mdmdmd הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט mdmdmd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 11:38
תודה רבה, אני החלטתי שאני אעשה או לא את המבחן לפי כמה שאני ארגיש מוכן יומיים לפני (מי יודע אולי דברים ישתנו..)
בינתיים ראיתי בפורום של תפוז מישהי שממש התחברתי למה שהיא אמרה, אולי אתה תדע על מי אני מדבר-היא אמרה בסוף התגובה שלה שהיא התחילה לפתור את הכמותי מהסוף להתחלה וזה נשמע לי רעיון לא רע בכלל, אני מוכן לנסות הכל אז היום אני הולך לנסות את זה בעצמי..

בכל מקרה תודה רבה, באמת.
 שענית בכזה פירוט וקראת את כל המגילות שכתבתי..
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 11:47
בכיף P:
חחח מי זאת? אני פעיל שם גם (עם אותו כינוי כמעט-ASSAFY1000, וגם שם יש לי סמל של עוגיפלצת D: )
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 15:11
לפתור את הכמותי מהסוף להתחלה זה אחד הדברים היותר "לא חכמים" ששמעתי, ושמעתי כבר הרבה.
הפרק מסודר בסדר קושי עולה, ולכן עדיף להתחיל מהשאלות הקלות, שהן בהתחלה.

אלא אם כן מישהו עושה תחרות עם עצמו מה הציון הכי נמוך שהוא יכול לקבל, ואז זה הגיוני להתחיל מהסוף.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
mdmdmd הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט mdmdmd ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 19:05
אסף, אני לא פעיל בפורום של תפוז, אני יודע שאתה שם גם :)
אני קורא הודעות ותגובות שם רק לאחרונה, לא זוכר את הכינוי שלה..

אלעד, חח ניסיתי את זה היום, האמת שלא היה לא שינוי לטובה ולא לרעה.
יכול להיות שזה פסיכולוגי אבל נשאר לי הרבה יותר זמן לגרף..
בכל מקרה, דבר אחד בטוח-עוזר זה לא...

בכל מקרה היום פתאום הלך לי ממש טוב!  עשיתי את 16H וקיבלתי ציון מעולה!
אבל כמו שאני מכיר את עצמי, מחר אני ארד שוב...

אגב, גיליתי שאטמי אוזניים עושים פלאים!
(מותר להשתמש בהם במבחן נכון?)
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 19:08
מותר להשתמש באטמי אוזניים בבחינה
ואני פעיל שם די הרבה, אי אפשר לפספס אותי D:

16H שיקף לי כמעט במדויק את הציון (קיבלתי שם 6 נקודות יותר), ואם הלך לך שם טוב זה סימן מעולה
לתחילת העמוד
shei הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 43
  ציטוט shei ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 19:36
לא יודעת מה איתכם, אני תמיד נתקעת בשאלה הראשונה בכמותי... בלי קשר לקושי  Ouch

לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.