פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מס' שאלות

הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
naftali89 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 13
  ציטוט naftali89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מס' שאלות
    פורסם: 24/יוני/2009 ב- 14:53
עשיתי היום בבוקר את סימולציה P-1 שהורדתי מהאתר וצצו לי מס' שאלות:
1) לכל הפרקים מקבלים 25 דקות (נכון?) אבל האם מותר לי להשתמש בזמן שנשאר לי מפרק אחד כדי לעבור על שאלות שלא הצלחתי בפרקים אחרים או שבכלל הבוחנים אוספים ומחלקים כל פרק בנפרד?
2) מתי הולכים לשירותים בפסיכומטרי? בין הפרקים או מתי שרוצים או על חשבון הבחינה או יש הפסקה באמצע ?
3) מותר להשתמש בעט כחול או שרק שחור?
4) פתרתי את הסימולציה P-1 של האתר איך אני מחשב כמה קיבלתי? 

ד"א יש לכם אתר תותחי לא הייתי מסתדר בלעדיו בחיים, הציל אותי!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 15:07
1. לא. אסור לחזור פרק אחורה.
לא מחלקים את הפרקים בנפרד, אבל הספרות של הפרקים מופיעות בגדול על כל דף, והבוחנים מסתובבים בכיתה כל הזמן. אל תנסה להתחכם ולהמציא את הגלגל. חבל מאוד שיפסלו לך את הבחינה על שטות כזו

2. אין הפסקה. המבחן מתקיים 3:20 שעות (200 דקות) ברציפות. אתה יכול לצאת לשירותים, אבל זה על חשבון הזמן שלך

3. מותר להשתמש בעפרון HB2 בלבד

4. יש מחשבון של האתר בדף הבית

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 153
  ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 15:07
1. חד משמעית לא. כל פרק 25 דקות. אם סיימת לפני הזמן אפשר לבדוק עוד פעם, לנוח וכו'. אסור להמשיך הלאה ואסור לחזור. 25 דקות את בתוך פרק מסוים, אין סטיות.
2. המבחן הפסיכומטרי בנוי מ-8 פרקים (2 פיילוט שלא נחשבים ולא ניתן לדעת מהם), כל אחד 25-30 שאלות במשך 25 דקות ללא הפסקות!!! לשירותים? מומלץ ללכת בזמן המתאים אם יש צורך בכך כי חבל למשוך לחץ לאורך כל הבחינה- וכן, זה על חשבון הזמן של הבחינה.
3. משתמשים רק בעפרון HB.
4. יש מחשבון בעמוד הראשי (מקווה שפתרת לפי ההגבלים הרלוונטים),

בהצלחה.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 15:09

1. הבחינה מחולקת בתוך חוברת אחת.  לכל פרק יש 25 דקות. אסור לחזור לפרקים קודמים ואסור לעבור לפרקים אחרים.

2. שירותים או כל הפסקה אחרת תהיה על חשבון זמן הבחינה.

3. בפסיכומטרי משתמשים בעפרון בלבד.

4. בעמוד הבית של האתר יש מחשבון ציון (בצד ימין למטה).

תודה! :-)

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 15:10
חחח 3 תשובות זהות של 3 אנשים באותו זמן LOL
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 15:18
שאני אערוך את זה ואשים את שלי ראשונה?
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 15:25
חחח בבקשה לא! D:
לתחילת העמוד
dannykr הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 153
  ציטוט dannykr ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 16:02
שלי הכי מקיפה
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט naftali89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 16:39
כן, ראיתי אותו ולא הבנתי איך להשתמש במחשבון ההוא. איך אני יודע מה הציון שלי בפרקים השונים (אנגלית, מילולי וכמותי) יש לי 8 פרקים שמה לא 3! ואיך אני יודע מאיזה 2 אני אמור להתעלם? פיילוטים או משו כזה

חוצמזה מה זה עיפרון HB? משו מיוחד או עיפרון רגיל?

נערך ע"י naftali89 - 24/יוני/2009 ב- 16:46
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 16:52

עפרון סטנדרטי. כנס לקרביץ ושאל P:

לגבי הפרקים-תזין את 2 הטובים שלך ואז את 2 הגרועים שלך, ותעשה ממוצע
לתחילת העמוד
shei הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 43
  ציטוט shei ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 19:34

גם אני שאלה!! יש 2 פרקים מכל סוג ו2פיילוטים? והפיילוטים יכולים להיות, נגיד ויהיה לי מזל, 2 פרקי אנגלית? סתם, אבל לא משנה איזה סוג פרק, נכון??

לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט naftali89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 21:44
אספי לא הבנתי... לצרף את הפרקים לפי נושאים?
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 23:34
אוקיי, כמה הבהרות

SHEI-הציון במבחן הוא לפי חישוב של 2 פרקי אנגלית, 2 פרקי מילולי, ו-2 פרקי כמותי.
נוסף ל-6 הפרקים האלו, ישנם 2 פרקים נוספים אשר נקרים "פרקי פיילוט". אלו פרקים שלא חושבים בציון, והמרכז הארצי (הגוף שמחבר את הבחינות) עושה בזה שימוש כלשהו, לרבות בדיקת סוגי שאלות אפשריות למבחנים הבאים.
ייתכן ובמבחן יהיו 3 פרקי מילולי וכמותי, 3 פרקי מילויל ואנגלית, וכל שאר הצירופים האפשריים

לא ניתן לזהות פרקי פיילוט, ואל תאמינו למי שאומר שכן אפשר

NAFTALI-פשוט חשב את הכל ביחד, גם אם יש 3 פרקים. ממילא אין הערכות מדויקות לגבי סימולציות שהן לא של המרכז הארצי.
מה שתהכוונתי שבכל זאת תעשה זה שאם למשל ב-3 פרקים שעשית יש לך פרק של 20 תשובות נכונות, פרק של 18, ופרק של 22, אז תעשה ממוצע בין ה-18 ל-22 (20) ותזין את זה בתור 40 תשובות נכונות

בכל מקרה, זו סתם עצה פרטית שלי, והערכת ציון טובה תוכל לקבל רק ממבחני המרכז הארצי

בהצלחה לכולכם :)
לתחילת העמוד
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 24/יוני/2009 ב- 23:46
במחשבון אתה מזין את כל השאלות מכל הפרקים - לא משנה כמה עשית.

אם עשית למשל 3 פרקי כמותי, אז אתה מזין סה"כ שאלות 75, ואת מספר התשובות הנכונות.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
shei הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 43
  ציטוט shei ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 09:23
סבבה, רק התלהבתי מהפרקי אנגלית לא בגלל הציון, אלה בגלל שנשארים לי 5 דקות לכל פרק הפסקה P:
לתחילת העמוד
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט naftali89 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 10:24
אלעד תודה! מיינתי את 8 הפרקים לשלושת הנושאים סיכמתי בכל נושא את התשובות הנכונות ואת סך השאלות, אבל יצא לי די נמוך אז מצאתי אתר אחר שהעניק לי על אותם תוצאות תוצאה גבוהה ב 30 נק' למי להאמין?
חוצמזה הבנתי שהסימולציות כאן הן ברמה יותר גבוהה מהפסיכו' עצמו זה נכון?
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר הדף  12>

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .217 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.