פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

פטור מאנגלית

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
טינקרבל21 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 13
  ציטוט טינקרבל21 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: פטור מאנגלית
    פורסם: 25/יוני/2009 ב- 12:14
 היי לכולם,

עשיתי פעמיים פסיכומטרי בראשון קיבלתי באנגלית 132 ובשני 133.
החלטתי לעשות אמיר ונרשמתי לספטמבר הקרוב,אני רוצה להבטיח לעצמי את הפטור, אני חייבת לציין שאני עובדת בסביבה שדוברת אנגלית,הרמה שלי היא די גבוהה,מה אני עושה כדי להבטיח לעצמי את הפטור?
כמו שאני מכירה את עצמי לרוב אני נופלת בגלל לחץ ואולי בעצם הבעיה שלי היא לחץ מהבחינה?
ואם כבר אז כמה טעויות מותר שיהיו לי באמיר כדי שיהיה לי פטור?

תודה,
טינק
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 12:47
בחינת אמיר זהה לפרק הפסיכומטרי באנגלית.
לפי מה שאת כותבת, מה שכדאי לעשות ה בעיקר לעבור על המילון, והרבה.
כמובן לתרגל הרבה פרקי אנגלית מכל הסימולציות שאת מוצאת.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 12:50
באמי"ר מותר בין 8-10 טעויות לפטור, כשכמובן זה משתנה לפי סולם הציונים בכל מבחן (שהוא כמובן לא קבוע, שכן הציון במבחן הוא יחסי)
עשי כמובן את המבחנים של המרכז הארצי בסוף (יש 3 לדוגמא באתר שלהם, GOOGLE IT), ובדקי בעצמך בסולם הציונים שם כמה את מקבלת (פטור, למקרה שאת לא יודעת, זה 234 באמי"ר)
לתחילת העמוד
shei הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 43
  ציטוט shei ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 17:12
ובפסיכו כמה צריך להוצי לפטור?
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 17:21
לא יותר מ-6 טעויות, לעיתים רחוקות מותר רק 5 טעויות
הכוונה היא כמובן למספר טעויות בכל הפרקים גם יחד, ולא בכל פרק בנפרד
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 18:09
אפשר גם 7 ולפעמים 8.
פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
shei הצג רשימה נפתחת
חבר מסור
חבר מסור

מאמרים: 43
  ציטוט shei ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 25/יוני/2009 ב- 19:25
סבבה, תודה :)
לתחילת העמוד
alinari הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: קרית גת
מאמרים: 4
  ציטוט alinari ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/יולי/2009 ב- 11:16
אני ניגשת מחר לאמיר..
רציתי לשאול האם כל 3 הפרקים הם פירקי אמת או שגם כאן ישנו פיילוט.
וכמה טעיות זה פטור מלא כלומר 234 בציון וכמה טעיות זה פטור חלקי 220 בציון? והאם הסימולציות של אמיר שנמצאות באתר של המרכז הארצי משקפות באמת את הרמה של המבחן היום..?
לתחילת העמוד
alinari הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: קרית גת
מאמרים: 4
  ציטוט alinari ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/יולי/2009 ב- 11:18
אני ניגשת מחר לאמיר..
רציתי לשאול האם גם כאן יש פרק פיילוט אחד? וכמה טעיות זה שביל פטור מלא וכמה זה בשביל חלקי? והאם הסימולציות באתר של המרכז הארצי משקפות את הרמה של המבחן היום?
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 01/יולי/2009 ב- 11:44
3 פרקי אמת
אין דבר כזה פטור חלקי. או שיש פטור או שאין. אני כן יודע שמעל 220 (או בפסיכו 120) לודמים קורס אחד (שזה אומר סמסטר אחד), אבל אני לא בטוח
כדי לקבל פטור, יש מבחנים שמספיק 10 טעויות, ויש מבחנים שרק 8 טעויות יביאו לך פטור (הרי המבחן הוא יחסי), וכמובן שהמספר משתנה ויכול להיות אחר לחלוטין (אבל זה הסטנדרד בגדול)

לגבי הסימולציות באתר של המרכז הארצי-אני לא יודע ממתי המבחנים, אבל סה"כ זה 3 פרקי אנגלית רגילים, והרמה לא השתנתה באנגלית בשנים האחרונות
לתחילת העמוד
nir_lach הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

כתובת: אשדוד
מאמרים: 1
  ציטוט nir_lach ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אוגוסט/2009 ב- 19:04
כן רק שבמועד האחרון היה צריך 3 טעויות בשביל פטור....
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 05/אוגוסט/2009 ב- 22:55
פורסם במקור ע"י nir_lach

כן רק שבמועד האחרון היה צריך 3 טעויות בשביל פטור....

1. יש 4 נוסחים (לפחות), פורסם רק נוסח אחד

2. המבחן הוא יחסי, ואי אפשר לדעת בוודאות
3 טעויות זה נדיר, ואם תראה את אומדני הציונים של שאר הבחינות של המרכז הארצי (סתם בשביל הפרופורציות-עשיתי 15 מבחנים של המרכז הארצי כשלמדתי), לרוב מדובר על 5-6 טעויות

אני חושב שעוד שנה-שנתיים, כשיתפרסמו כבר הרבה מבחנים של המרכז הארצי, נוכל לקבל הערכה יותר מדויקת ולדעת עד כמה, אם בכלל, קשה יותר לקבל פטור באנגלית, אבל שוב-אל תשכח שלא מפרסמים את כל הנוסחים
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .172 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.