פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

שאלה לגבי הפסיכומטרי

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
garde הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 4
  ציטוט garde ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: שאלה לגבי הפסיכומטרי
    פורסם: 29/יוני/2009 ב- 22:59

אז ככה אני לא יודע מאיפה להתחיל אבל אני ממש מתוסכל מהמצב...

אני לומד כבר חודשיים 3 לפסיכומטרי. ללא קורס ומאז המבחן הדיאגנוסטי שעשיתי ועד היום...לא עליתי בנקודה. בדיאגנוסטי לפני שנגעתי בחומר קיבלתי 400 ומשהו...היום, אחרי שסיימתי מתמטיקה והכל..עדין..400 ומשהו...אני לא יודע למה זה קורה. אני בטוח שזה פעם ראשונה שאתם נתקלים בתופעה כזו. הענין הוא שרציתי לגשת באוקטובר. לא דמיינתי שאני אגיע למצב שלא עליתי נקודה אחד מאז שפתחתי ת'ספר..ואני לא יודע מה לעשות..
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יוני/2009 ב- 23:50
היי GARDE, ברוך הבא לפורום :)
אני לא יודע את ההסטוריה שלך בפסיכומטרי. אבל אני מתאר לעצמי שהבעיה היא שפשוט לא למדת נכון, ולא כי אתה טיפש חלילה.
אני אמנם לא אומר  לך כעת "אתה חייב לעשות קורס". אבל ללמוד לבד זה עניין לא קל, ויש אנשים שמעט מתקשים בזה.
יש לי כמה שאלות אלייך:

1. כמה זמן השקעת בכל נושא, ואיך חילקת את זמן הלמידה? האם עברת על הנושא בכללי ועברת הלאה? או שתירלת הרבה מקבצים?
2. האם עבדת לפי זמנים על ההתחלה?
3. האם הייתה לך תכנית לימודים מסודרת, או שלמדת יחסית ספונטנית?
4. האם עשית מעין "הסרת חלודה" וחזרה על מתמטיקה בכללי לפני שניגשת לשאלות ה"פסיכומטריות" בכמותי?

בתור התחלה, אשמח לשמוע תשובות לשאלות הנ"ל
בהצלחה בהמשך הדרך :)
לתחילת העמוד
garde הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט garde ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2009 ב- 11:26
אני דווקא חשבתי שאולי כן שכחו לאבחן לי משהו בבית ספר האמת..
אממ לכל נושא בין יום ליומיים..ופשוט קראתי את ההסברים, האמת שלא לעומק ותירגלתי
לא עבדתי ממש לפי זמנים..לפעמים כן..מקבץ פה ושם. חוץ מגיאומטריה שם למדתי לעומק מההתחלה ונתתי הכי הרבה זמן ושם יש לי הכי פחות טעויות חוץ מהשאלות האלה שהתשובות הם לא מספר שלם אלא מן נוסחאות בסוגריים ושברים ותרגילים כאלה..
עברתי נושא נושא לפי הספר אבל כן היה לחוץ לי לסיים את זה לא יודע למה.
עשיתי הסרת חלודה לאלגברה וגם שם זה היה צולע כזה..
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2009 ב- 11:37
זה מסביר חלק גדול מהעניין
בכל מקרה-אם תיכננת לגשת ליולי-עדיף לך לדחות את זה לאוקטובר, כי סביר להניח שציון טוב לא תקבל.

אני ממליץ לך לךקחת שיעור-שניים אצל מרוה פרטי, ולו כדי שיסרטט לך תכנית לימודים מסודרת.
מורים פרטיים לא עולים יותר מדי, ובטח ובטח שיותר זולים מאלפי שקלים על קורס.
בסה"כ תאמר לו מהם הנקודות החלשות שלך, אפילו תעשה קודם לכן מבחן של 3 פרקים כדי שתראה לו איפה בדיוק התקשית הכי הרבה.

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
garde הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט garde ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2009 ב- 12:36
אני מתכנן לאוקטובר אבל אני חושש...כאילו אם אני אגש לאוקטובר ויקבל 400 ואז אני אגש לקורס ואחרי הקורס לפבואר..אני חושש שאם נגיד וקרה שאגיע ל600 במועד שאחרי אוקטובר, יפסלו לי את המבחן כי יש פער בין אוקטובר למועד שאחריו..
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2009 ב- 12:42
לא פוסלים. מזמינםי למבחן חוזר כדי לראות שאתה בערך באזור הציון שבו קיבלת. לרוב הם עושים זאת למי שמשפר לציוני קצה, אבל לא נתין לדעת, וזה לא מה שאמור להדאיג אותך

בעיני, ואני אחזור שוב-לך למורה פרטי כדי שיבנה לך תכנית לימודים מסודרת, כי לפי מה שאתה אומר, זה היה המכשול הגדול שלך
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2009 ב- 15:04

אין לך מה לפחד שיפסלו לך את המבחן, לא פוסלים מבחנים.

הלוואי והפער יהיה כזה שיזמנו אותך לבחינה חוזרת.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
garde הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

ציטוט garde ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2009 ב- 15:14
חחח תודה...אז אתם ממליצים לי בעצם להתחיל מההסרת חלודה שוב עם תוכנית לימודים מסודרת ואז לנסות בכל זאת לגשת באוקטובר?
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יוני/2009 ב- 15:16
אני חושב שאין מנוס מלהתחיל מאפס
כשאני במהלך הלמידה שלי שמתי לב שאני ממש מתקשה עם החומר בגיאומטריה למשל, פשוט חזרתי לבסיס, לחוברת של ההסרת חלודה.
בלי בסיס יציב, המבנה עצמו יהיה רעוע. קלישאתי קלישאתי, אבל נכון :)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.