פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

קורס חוזר

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
aya.naf2 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 1
  ציטוט aya.naf2 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: קורס חוזר
    פורסם: 29/יולי/2009 ב- 21:43
עשיתי 2 קורסי פסיכומטרי ואני רחוקה מהציון שאני צריכה ב170 נק',
אני מתכננת לעשות בחינה 3 ורציתי לשאול אם אתם ממליצים לעשות עוד קורס בגלל הפער הגדול בין הנק'?
בין הפסיכו' ה1 ל2 שיפרתי ב37 נק'.
אני מרגישה שהלחץ מהבחינה משפיע עלי הרבה ומקשה עלי להתמודד איתה.
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 29/יולי/2009 ב- 21:58
שלום איה :)
ראשית-חשוב להבין היכן הבעיה לפני שמחפשים פתרון.
מכיוון שאני מבין שלא תמיד נעים לומר את הציון בפומבי, אני חושב שיעזור מאוד לדעת מהן הנקודות היותר חלשות אצלך (למשל אם קיבלת במילולי 120 אבל בכמותי 90, אז פשוט תאמרי שהכמותי היא הבעיה ונבין לבד).

בנוסף, עזור מאוד אם תעני על השאלות הבאות:
1. כמה זמן הקדשת ללמידה כל יום, והאם עבדת/היית בצבא/היית במסגרת כלשהי בזמן הקורס? האם הקפדת לעשות את כל המטלות בזמן
2. עד כמה הציונים בסימולציות שיקפו את התוצאה שלך בבחינה, והאם היה פער בלתי סביר (כלומר לא פער של 10 נקודות)?
3. האם כשיצאת מהמבחן תיארת לעצמך שהציון שקיבלת הוא פחות או יותר מה שתקבלי?
4. האם עשית קורס באותו מקום (ואם את לא רוצה אין צורך לציין היכן, כי זה באמת לא משנה לדעתי)?

מקוורה שנצליח לעלות על הבעיה יחד. בהצלחה :)
לתחילת העמוד
aya1 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 1
  ציטוט aya1 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יולי/2009 ב- 01:26
הי אסף :)
הכמותי היא אכן הבעיה, גם במילולי ובאנגלית לא השגתי ציונים גבוהים הפעם אבל גם לא עבדתי על המילים כ"כ וגם הקדשתי לחלקים אלו ממש קצת זמן בחודש האחרון לפני הבחינה, בקושי עבדתי עליהם בכדי לחזק כמה שיותר את הכמותי..
1. לא הייתי במסגרת נוספת בתקופת הקורסים, השתדלתי לעשות בקורס ה2 את המטלות אבל לא נתתי את המקסימום ולא עקבתי אחרי תרגילים שגויים, הקדשתי בערך 8 שעות ואפילו פחות (וזו לא היתה למידה רציפה)
2.הציונים בסימולציות היו קרובים מאוד לתוצאה בבחינה לא היה פער חריג ביניהן לבחינה.
3. כן הציון נימצא בטווח שחשבתי שהוא יהיה ביום הבחינה.
4.עשיתי קורס 1 בהי קיו ו2 ביואל גבע.
אני מרגישה גם שבחודשיים האחרונים לפני הבחינה כבר נלחצתי מהבחינה והרגשתי שאין לי מספיק זמן ללמוד ושאולי אני לא לומדת נכון ושזה השפיע הרבה על הלמידה שלי ועל התוצאה הסופית בפסיכומטרי ה2. בפסיכומטרי ה1 לא השקעתי כמעט והיה לי את ה'שוק' של הפעם ה1.
תודה מראש

לתחילת העמוד
ליאת 21 הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש

מאמרים: 24
  ציטוט ליאת 21 ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יולי/2009 ב- 08:16
האמת היא שאני לא מאמינה כ"כ בקורסים ומורים פרטיים.
אני חושבת שמה שהכי חשוב הוא פשוט ללמוד וללמוד וללמוד וללמוד כמה שרק אפשר.

מילא אם זאת היתה פעם ראשונה, אבל כבר עברת שני קורסים, וחבל סתם לבזבז אלפי שקלים, שלדעתי 3 קורסים כבר מכסים שנה א' של אוניברסיטה, לפחות.
בכלל אני דווקא מאוד בעד למידה לבד. היא רגועה יותר, ואני חושבת שכשלומדים לבד יש מרץ יותר ללמוד.
אני בכל מקרה נגשתי לבד הוצאתי 580, ועכשיו אני רוצה לגשת שוב כדי להוציא 670. ואני מאמינה שקורס לא יעזור לי בכלום.
לתחילת העמוד
אלעד שווייצר (פסיכו) הצג רשימה נפתחת
מנהל פסיכו
מנהל  פסיכו
צלמית
מנהל הפורום

כתובת: תל אביב
מאמרים: 18183
  ציטוט אלעד שווייצר (פסיכו) ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 30/יולי/2009 ב- 15:24
במקרה כזה קורס לדעתי לא יהיה הדבר הנכון.
מה שצריך זה  ה-מ-ו-ן עבודה עצמית ולאורך זמן (חצי שנה עד שנה) ולהיעזר במורה פרטי.
זה פער מאוד גדול לשיפור.

פסיכו - פסיכומטרי חינם!
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .188 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.