פסיכומטרי

שאלות נפוצות שאלות נפוצות  חפש בפורום   לוח שנה   רישום משתמש חדש רישום משתמש חדש  התחבר [משתמש קיים] התחבר [משתמש קיים]

מבחן אמצע ^^

הגב למאמר הגב למאמר
מחבר
  נושא חפש נושא חפש  אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה
herzel הצג רשימה נפתחת
חבר חדש
חבר חדש
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 13
  ציטוט herzel ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה נושא: מבחן אמצע ^^
    פורסם: 20/אוגוסט/2009 ב- 22:05
אהלן ... אני תיכוניסט, עושה את הקורס תיכוניסטים של לחמן .. היום בדיוק היה לנו מבחן אמצע עם שישה פרקים .. אני משער שיש לי בסביבות ה 600 פלוס מינוס ... אמממ רציתי לשאול מנסיונכם ... אממ האם אני יכול לשפר מציון כזה ל 670 במבחן עצמו? ו... היו בלק אאוטים פה ושם, למשל בהשלמת משפטים במילולי שבפרק המילולי הראשון פשוט ראיתי שחור בעיניים חח ... ונראה לי שהתוצאה תיהיה בהתאם ... אממ .. האם אחרי מספר סימולציות עצמיות ושל המכון, הלחץ וכל השטויות הללו ירדו? שוב .. מנסיונות אישיים וזה ..

תודה באפריורי חח :P
הרצל
Wink
לתחילת העמוד
assafy הצג רשימה נפתחת
חבר בכיר
חבר בכיר
צלמית

מצב מקוון: מנותק
מאמרים: 968
  ציטוט assafy ציטוט  הגב למאמרתגובה קישור ישיר לפירסום זה פורסם: 20/אוגוסט/2009 ב- 22:24
היי הרצל
אל תשכח שזו הייתה (אני מתאר לעצמי) הסימולציה הראשונה שלך (גם אםה יא לא מלאה לחלוטין).
בסימוליצה הראשונה, מן הסתם אין לך אסטרטגיה משלך, אתה לא רגיל להיבחן כל כך הרבה זמן ברצף, ואיך לא-אתה עוד לא יודע את כל החומר.

דבר נוסף-הערכת ציון מדויקת אי אפשר לקבל, בטח לא ממבחן של 6 פרקים של מכון פסיכומטרי, ולכן ההשערה שלך חסרת משמעות (בלי להעליב, אבל תבין שזה פשוט המצב...).
המבחן הוא עוד חודש ככל הידוע לי (31 בספטמבר או 1 באוקטובר, נכון?), וכמובן שבחודש אחד אפשר לשפר הרבה

היו אצלי אנשים בקורס בזמנו שעשיתי ששיפרו מתחילת המרתון עד סופו בכמעט 200 נקודות, ולשם השוואה-ההפרש בין הציון הסופי שלי לציון במבחן אמצע היה גם באזור ה-200 נקודות (כי שוב-אי אפשר לתת הערכה מדויקת במבחנים כאלו), ועד המתרון עליתי בעוד 120 נקודות בערך, ובסוף המרתון כבר עשיתי עלייה גדולה נוספת
עם זאת, הייתי בקורס "סטנדרטי" של 4 חודשים, בניגוד לקורס תיכון, שהוא חודשיים בקושי, כך שבמושגים של זמן, אני לא יודע עד כמה ניתן לשפר, אבל ברור שאפשר, רק צריך לתרגל הרבה

בהצלחה :)
לתחילת העמוד
 הגב למאמר הגב למאמר

קפוץ לפורום הרשאות פורום הצג רשימה נפתחת

דף זה נוצר ב .203 שניות.
  Copyright © 2007 Psycho.co.il All rights reserved.